חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
"אם הוא הרביץ לך תגישי תלונה במשטרה" ההודעה שקיבלה האקסית של נתנאל!

“אם הוא הרביץ לך תגישי תלונה במשטרה” ההודעה שקיבלה האקסית של נתנאל!

השמועה אומרת...

אחרי שיצאה ברצף של סטוריז נגד האקס שלה וכוכב “האח הגדול” נתנאל רודינצקי ואף כינתה אותו “ילד כאפות”, האקסית שלו – הרקדנית והדוגמנית קרין עוזיהו קיבלה הודעה עם האשמה הזויה במיוחד בהקשר לאקס המפורסם אותה מהרה להכחיש.

שתפו

אין ספק שכוכבי העונה הנוכחית, נתנאל רודינצקי ודיאן שוורץ נמצאים תחת אש כבדה בזירת הטוקבקים ברשתות החברתיות כבר מספר שבועות, בעקבות שרשרת האירועים סביבם בבית המפורסם במדינה.

 

גם האקסית של נתנאל, קרין, יצאה עליו בביקורת לאחר שטען בבית שמעולם לא אמר “אני אוהב אותך” לאף בחורה מלבד דיאן וחשפה צילומי מסך שמראים אחרת לגמרי. ונתנה לדיאן טיפ:“תברחי יא משוגעת!”

"אם הוא הרביץ לך תגישי תלונה במשטרה" ההודעה שקיבלה האקסית של נתנאל!
קרין עוזיהו. צילום מסך: אינסטגרם

ונראה שמאז אותם סטוריז אותם העלתה קרין לחשבון האינסטגרם שלה בהקשר של הדייר והאקס נתנאל. היא מוצפת בטונות של הודעות מחזקות לצד גידופים קשים ואף איומים מצדם של מעריצי התוכנית.

 

הפעם היא חשפה התכתבות וואטסאפ מול אדם מסוים שבו הסבירה:“נתנאל היחידי שמכתיב מה יחשבו עליו, לא אני ולא אמא שלו וגם לא אבא שלו. לא משנה מה אגיד” ובתגובה הוא כתב לה:“אם הוא הרביץ לך תגישי תלונה במשטרה”.


 

קרין מהרה לבטל את הטענה הקשה הזאת וכתבה לאותו אדם:“חס וחלילה לא אמרתי דבר כזה מה יש לך” והוסיפה כיתוב בסטורי:“לא התעייפתם?!! בחיים לא אמרתי שנתנאל הרביץ לי, אל תהיו משוגעים! נתנאל בחיים לא הרים עלי יד. היינו זוג משוגע ושם זה נגמר”

"אם הוא הרביץ לך תגישי תלונה במשטרה" ההודעה שקיבלה האקסית של נתנאל!

ומה לגבי דיירי הכניסה השנייה שצפויה לקרות כבר בעוד כשבועיים? בלייב של הראפר רון נשר נרמז בימים האחרונים כי דיירת שמכירה את נתנאל צפויה להיכנס לבית המפורסם לעשות בלאגן אדיר.

 

“המישהי הזאת הולכת להרעיד את הבית אחושילינג, תזכרו מה אמרתי. אז עם כל הכבוד לא הייתי אף יותר מדי בלרדת על נתנאל” – ככל הנראה זאת מישהי שתכנס לחזק את בומרנג, פחות האקסית?

 

@shmua.comרון נשר רומז על הדיירת שתכנס לבית האח הגדול בכניסה ה-2?♬ סאונד מקורי – שמועה בידור

דייר נוסף שצפוי להיכנס לבית, כוכב עונת “הישרדות איי קמרינס” , אי שם משנת 2011, בן מלכא. או בשמו המלא בנימין מלכא. כיום עורך דין פלילי מוערך ומוכר מאוד בזירה התקשורתית, ובזמנו סטודנט למשפטים ושורד שמצא את עצמו בתור המודח השביעי לעונה.

"אם הוא הרביץ לך תגישי תלונה במשטרה" ההודעה שקיבלה האקסית של נתנאל!

Subscribe
Notify of
guest
10 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
טלי
טלי
1 שנים

איכס נתנאל ודיאן גועל.. בר מלכה

אלי
אלי
1 שנים

יצא מעפן.בא להציג את היצירות שלו.מה ראינו גבר מושפל בלי סוף עד לתת רמה. ראפר מקצועי.איבד את עצמו.

לאה
לאה
2 שנים

רקשיעיפו את דיאן ונתנאל זו בושה לאנושו[ בטלוזיה