חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
אליאב שוחח עם אמא של בר והפתיע אותה שחשף מה חושב עליה!

אליאב שוחח עם אמא של בר והפתיע אותה שחשף מה חושב עליה!

השמועה אומרת...

בזמן שאליאב הספיק לתת מספר מסרים מעט מבלבלים בקשר לקשר הזוגי עם בר בתקשורת מאז שהפך למודח האחרון מבית “האח הגדול”. נראה שמאז הוא הספיק לשוחח עם אמא שלה, אורית ונראה שהוא לגמרי לא אדיש בקשר לבתה.

שתפו

נראה שהרומן בין אליאב טעטי לבר כהן ממשיך לעורר את עניין הציבור גם אחרי שהשניים הופרדו לאחר הדחתו במוצ”ש. ובזמן שהוא טען כי הוא מחכה לה ומכבד אותה, טען גם באופן מעט שונה כי מה שהיא ביניהם בבית האח לא היה זוגיות ובר יודעת זאת.

 

מי שעלתה לשידור היום בתוכנית הדו”ח היומי ברשת 13 הייתה אמה של בר כהן, אורית. שענתה על השאלות הכי קשות וגם חשפה מה נאמר בינה לבין אליאב בשיחת הטלפון היום שלגמרי חושפת דברים שאליאב טרם חשף.

אליאב שוחח עם אמא של בר והפתיע אותה שחשף מה חושב עליה!
אורית כהן, חשפה את רגשותיו של אליאב לבר משיחת הטלפון איתו היום

על הקשר של בתה בר לאליאב סיפרה בראיון:“הוא בחור מקסים. זה שנפתח לבר הלב אחרי שלוש שנים אחרי איזק, אבל של ליאו, כאמא חשבתי נטו עליה. זה שימח אותי. אני לא אגיד שלא היו דברים שגיזי’דרתי. עדיין, מה שאנחנו רואים זה לא לגמרי מה שקורה שם.”

 

“לפעמים מוציאים(באח הגדול) שיחה מהקשרה. הוא בחור מקסים. וזה שהיה לה על מי להישאן בלי קשר לפאן הרומנטי, הם יסגרו את זה ביניהם בחוץ – כן כן לא לא.” ואז הראו לה קטע שאליאב טען שמה שהיה בינו לבין בר היה רק קטע באח הגדול ולא זוגיות. והתגובה שלה הייתה מעט מפתיעה.

אליאב שוחח עם אמא של בר והפתיע אותה שחשף מה חושב עליה!
אליאב ובר בבית האח הגדול- הקשר ימשיך מחוץ לבית?

אורית הגיבה בנוגע למה שאליאב אמר על בר בראיון:“אני לא באה לנתח את אליאב ואני אומרת לך, אליאב איך שיצא דיבר עם ספיר, חברה הכי טובה של בר. והוא בחור מקסים. ואיתי הוא דיבר היום. שאלתי אותו אם באמת הרגשות כנים. והוא אמר לי שאין לי מושג כמה כן ואין לי מושג כמה הוא מתגעגע אליה.”

 

והוסיפה:“מה ששלהם שלהם בחוץ. שבר תצא וכשהם יפגשו, זה לא שלי. אני שמחה בתור אמא שהיה לה חבר טוב, שהיה לה סוג של בטחון כי בוא. בר לא כזאת אהובה בבית, היה לה את העוגן את האחד שלה.”

אליאב שוחח עם אמא של בר והפתיע אותה שחשף מה חושב עליה!
בר חושפת בבכי את הרגשות לאליאב לאחר הדחתו

אורית גם הגיבה בנוגע לפיצוץ בין בר לטליה בבית “האח הגדול” ואמרה: “לכולנו יכול לצאת הקוף. זה שהיא ביקשה סליחה זה עשיתי לי טוב כי אני יודעת שזאת בר. ידענו שהיא לא קונצנזוס, או שיאהבו אותה או שלא יאהבו אותה.”

 

על השיח השלילי בתקשורת כלפי בר הגיבה: “אני פריקית של האח הגדול, ראיתי את כל העונות. בחיים לא נכנסתי לנעליים של המשפחות. זה נורא בעיני. וגם אם אני כועסת על דייר או שניים. ובמקרה של בר יש לא מעט. אני לא אגיד מילה אחת כי כולם שם בסיר לחץ”

 

“זאת מציאות מדומה וכואב לי הלב על דבר אחד. רמת השיח בחוץ. תחשבו שיש משפחות בחוץ שכואבות את הכאב כפליים. גם רואים את הכאב של הילדים שלהם. רבאק זה קשה מנשוא להכיל, זה קשה. אם יש לי מסר אחד לאנשים בחוץ זה שהיד תהיה פחות קלה על המקלדת.”


Subscribe
Notify of
guest
72 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ניר
ניר
1 שנים

אליאב אומר לכל אחד מה שניראה לו שהם רוצים לשמוע … האהבל שקרן ונכלולי

חן
חן
1 שנים

אליאב הצליח לערבב את ההורים של בר, אולי יחכה לה עד שתצא ויצא איתה חודשיים שלושה ואז יעיף אותה. הוא לא אוהב אותה בכלל!!!!! זה ברור לעין. הוא פשוט הבין שהוא הסתבך תדמיתית ועכשיו מנסה לתקן. שחקן עלוב

חן
חן
1 שנים

בר בחורה מזעזעת ושפלה, כאמא היא התנהגה בצורה הכי חסרת אנושיות שיש לבחורה בבית, שכל חטאה היה להיות האקסית של ה”בן זוג” המדומיין שלה, שרק עושה בושות מהרגע שהוא יצא ומביך אותה בזה שהוא אומר שהוא לא התאהב בה, שהם לא בזוגיות ושהוא מחכה לה רק מפאת כבודה! האיש שחקן, היא נפלה בפח שלו ויצאה פאתטית בשביל כלום