הלם: זה מה שאליאב לחש לטליה רגע לפני שעלה במדרגות!

הלם: זה מה שאליאב לחש לטליה רגע לפני שעלה במדרגות!

השמועה אומרת...

בקבינט של קאזם דינה ושרין השלושה החלו לסער מוחות לגבי השם שאליאב נתן לאחר הדחתו מבית “האח הגדול” והכניס לרשימת ההדחה הבאה. השמות של דינה ושרין וטליה עלו בניחושים, אך אז קאזם חשף שאין מצב שאליאב שם את טליה להדחה בעקבות משהו ששמע אותו לוחש לה.

שתפו

אין ספק שההדחה של אליאב גרמה ללא מעט שינויים או תזוזות בעמדות של דיירי הבית. חלק מהדיירים שנחשבו עד כה כ”חלשים” בעיני חלק ניכר מהדיירים, העלו את הראש מעל המים עם התובנות החדשות שהם עקפו את אליאב בהצבעות הקהל.

 

אך מה שסקרן במיוחד היה המסר שהתפספס ולא שודר בפרק ההדחה של אליאב. דבר שלחש באוזנה של טליה וקאזם הצליח לצותת לו. לדברי קאזם שגם צדק בדיעבד. אין סיכוי שאליאב שם את השם של טליה להעמדה להדחה לאחר שיצא מכיוון שאמר לה “אני הולך לדבר עם אבא שלך“.

הלם: זה מה שאליאב לחש לטליה רגע לפני שעלה במדרגות!
איך אבא של טליה יקבל את אליאב אחרי מה שקרה בבית?

אך האם אביה של טליה יקבל את אליאב בזרועות פתוחות לאחר המאורעות בבית “האח הגדול”? כזכור, טליה סיפרה שאביה נתן לאליאב אור ירוק לחתונה בתקופה שהיו ביחד. אך בעקבות היחס שלו בינו לבינה בבית המפורסם לרבות שלא צידד בה בריב הקשה בחדר העישון – הוא יזכה לאוזן ערלה מצידו?

 

בעמודי המעריצים של טליה טענו שלא מדובר באיזה רמז לקאמבק אפשרי ויצאו בביקורת:“הוא הולך לבקש סליחה על הקטע המכוער שעשה לטליה .אל תתלהבו הוא לא חוזר אלה .אמר זאת היום בערוץ 13 .שהם לא מסתדרים .ואמר בר זו חברות רק לבית האח הגדול”.

@usertz16cm8o67 #האחהגדול2022 #טליה #אליאב ♬ צליל מקורי – 😂

ומה בנוגע ליחסים בין בר לטליה בבית “האח הגדול” לאחר עזיבתו של הגורם המקשר ביניהם – אליאב? בר סיפרה כי לא רצתה להעמיד את טליה להדחה בזמן שאליאב היה בבית מכיוון שרצתה להתמודד עם הנוכחות שלה. אך מסתבר שבשיחה עדכנית עם שחף שינתה את גרסתה ומבחינתה תרגיש בנח להעמיד אותה להדחה והוסיפה:“היא לא צריכה את הפרס הכספי”.

הלם: זה מה שאליאב לחש לטליה רגע לפני שעלה במדרגות!
בר טענה שתרגיש עכשיו בנח להעמיד את טליה להדחה לאחר עזיבתו של אליאב

ומצידה של טליה – היא נשאלה ע”י דינה האם היא חושבת שאליאב אהב אותה ובתגובה ענתה שהיא חושבת שלא, אבל הוא רצה נורא. ולמרות שהקשר שלהם התחיל לפני תשע שנים הם לא הצליחו להעמיד זוגיות עקבית.

 

עוד שאלה דינה את טליה אם היא חושבת שמה שהיה בין בר לאליאב היה אמיתי וטליה טענה שלדעתה לא והוסיפה:“כאב לי שהוא הודח, אבל הוא לא הפריע לי פה”. דינה הוסיפה ואמרה:“אולי את הפרעת לו”. וטליה הגיבה שבאחת השיחות על בר ואליאב הוא טען שהם משמשים האחד לשנייה “פינה נוחה”.

הלם: זה מה שאליאב לחש לטליה רגע לפני שעלה במדרגות!
המשפחה של טליה. מתוך הסטורי בעמוד האינסטגם שלה

Subscribe
Notify of
150 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דנה
1 שנים

אליאב הפסיד בגדול את טליה המהממתתת.
בתוכנית עשה לעצמו בושות ולמשפחתו!
אליאב עשה את כל הטעויות שאפשר לעשות,ולא לקח עיצה טובה מטליה שרצתה בטובתו!!
בגלל זה היום הוא בחוץ.
עכשיו הוא ישלם על כל הטעויות שלו במזומן!!

חן
1 שנים

אליאב הפסיד את טליה בענק, ואני מאוד מקווה בשבילו שלא ידבר עם אבא שלה כי הוא רק יבייש את עצמו!!! שיהיה לטליה המדהימה בהצלחה בהמשך!

מרי
1 שנים

טליה אחת ויחידה.היא מהממת אכותית מאוד.היא לא צריכה את אליאב