חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
האקס של בר על הקשר שלה עם אליאב:"הוא שחקן שמזגזג בין נשים"

האקס של בר על הקשר שלה עם אליאב:”הוא שחקן שמזגזג בין נשים”

השמועה אומרת...

אחרי שחשפנו לכם כאן את מה שהיה לאייזק, האקס המיתולוגי של בר כהן לומר על הקשר שלו עם בר וילדם המשותף ליאו, שמועה הצליחה להשיג תגובה בלעדית שלו בנוגע ליחסים שלה ושל אליאב ואתם מאוד תופתעו.

שתפו

אחד הנושאים החמים שיצאה מבית “האח הגדול” היא מערכת היחסים המורכבת של כוכבת העונה, בר כהן והמודח האחרון ומי שהיה צמוד אליה בבית, אליאב טעטי.

 

ובזמן שלא ברור מה יעלה בגורל הזוגיות של השניים, שרק אמש אליאב התוודה באהבתו אליה לראשונה אחר שלל מסרים מעט מעורפלים. קיבלנו מהאקס שלה, אייזק שמתגורר בארצות הברית את התגובה הרשמית לקשר שלהם.

האקס של בר על הקשר שלה עם אליאב:"הוא שחקן שמזגזג בין נשים"
בר ואייזק בימים אחרים

תחילה שאלנו את אייזק האם הדברים שאמר והמשפט שפרסם בסטורי שלשום:”נו באמת יש מצב שברת יצאה עם מישהו שהוא לא גבר?” מופנים לאליאב בעקיצה עקיפה. התשובה שלו הייתה כזאת:

 

“לא דיברתי על אליאב. דיברתי על עצמי. אנשים חושבים שאני לא מטפל בבני ‏והם לא מכירים אותי או את בר או ליאו ‏בכלל. אז שאלתי את השאלה, אתם ממש חושבים שבר תצא עם מישהו שהוא לא גבר?”

האקס של בר על הקשר שלה עם אליאב:"הוא שחקן שמזגזג בין נשים"
בר ואליאב בבית האח הגדול

עוד שאלנו את אייזק, מה הוא חושב על כך שבר התאהבה באליאב בבית “האח הגדול”, ועל טיב הקשר שלהם? הפעם הוא לגמרי החליט להתייחס לעניין וגם יצא בביקורת על אליאב.

 

“האמת, אני לא מעריץ של אליאב. ממה שראיתי הוא שחקן שמזגזג בין נשים.” והוסיף(בתרגום מאנגלית לעברית):“אבל אם היא שמחה, אני שמח. כפי שאומר המשפט. אמא שמחה = ילד שמח”.

האקס של בר על הקשר שלה עם אליאב:"הוא שחקן שמזגזג בין נשים"
אייזק ובר בתמונה משותפת יחד מהעבר

רבים שאלו האם הולך לקרות שוב מקרה ליהיא גרינר והארוס שלה בעונה הנוכחית. או במילים אחרות: האם האקס שלה שמראה לאחרונה התעניינות ודאגה לבר יכנס לבית “האח הגדול”?

 

גם הפעם יש כנראה תשובה חד משמעית. אליאב עלה הלילה לראיון בעמוד האינסטגרם של נופר מור. במהלך סשן שאלות ותשובות בפורום בו נכחה גם ליהיא גרינר, אליאב ענה על השאלה וטען:“לא, האקס של בר לא יכנס. זה חתום שאסור לו להיכנס. זה שלהם ודבר כזה לא יקרה. וגם לא יעשו דבר כזה”.

רק היום בר גוללה בפני מספר דיירים בנסט את סיפור החיים שלה בהקשר לאקס, איך הכירו, כמה טוב היה הקשר שלהם וגם לא חסכה בקומפלימנטים. אך גם סיפרה את הקשיים שהתעוררו לצד ההיריון ומה ששבר את הקשר והותיר אותה לבדה בחדר הלידה.

האקס של בר על הקשר שלה עם אליאב:"הוא שחקן שמזגזג בין נשים"
מה יקרה עם אליאב לאחר היציאה מהבית?

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @barisaac2022

Subscribe
Notify of
guest
93 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שמר
שמר
1 שנים

אם הייתי אחד מבני זוגה לשעבר של בר – הייתי מתחבא מבושה גדולה, שיצאתי עם הברברית הנוראה הזו.

אני
אני
1 שנים

בר נואשת לאהבה ועושה בדרך שטויות, אוהבת את עצמה בלבד ולא רגישה בכלל, בקיצור פח

חן
חן
1 שנים

בר מלאת רוע!!! כמה שנאה כלפי טליה. כל חטאה שהיא האקסית של אליאב. אישה מגעילה!