חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
כולם היו בהלם: זאת ההפתעה שאליאב הכין לבר לכבוד השבת!

“טליה לא מעניינת אותי, בר בלב שלי”: ההפתעה שאליאב הכין לבר והמסר החריף ברשת!

השמועה אומרת...

אחרי שהצהיר את אהבתו לבר על המיקרופון מוקדם יותר השבוע במהלך בילוי לילי לצד לא מעט עדים. הפעם אליאב טעטי החליט לעשות לבר כהן הפתעה והגיע לצעוק לה מחוץ לבית “האח הגדול”, ויש לו גם מסר עצבני במיוחד לחלק ממעריצי התוכנית!

שתפו

הצופים שעוקבים בדריכות אחר הרומן של המודח, אליאב טעטי ואהובתו שנותרה בבית “האח הגדול, בר כהן. קיבלו לא מעט מסרים שונים ממנו בראיונות השונים לגבי עתיד הזוגיות של השניים.

 

אך נראה הפעם שאליאב החליט לשים סוף לכל התהיות באופן רשמי ויצא לגבעת הצעקות שבנווה אילן כדי להרים לבר, לחזק אותה לוודא שהפעם היא בעצמה שומעת שהוא אומר לה “אני אוהב אותך”.

כולם היו בהלם: זאת ההפתעה שאליאב הכין לבר לכבוד השבת!

כשאליאב נשאל מה הוא בא לצעוק לבר, הוא הגיב:“שאני אוהב אותה, שאני חולה עליה, ושאני מחכה לה ושלא תחשוב אחרת”. ונראה שהדיירים וגם בר הצליחו לקלוט חלק מהמסרים שאליאב ניסה להעביר. צפו:

@shmua.com אליאב הבטיח וגם קיים: הצעקות לבר “אני אוהב אותך זה אליאב!” #האחהגדול #foryou ♬ צליל מקורי – שמועה בידור

מוקדם יותר לסשן הצעקות של אליאב בנווה אילן, אליאב יצא בסטורי חריף במיוחד. לאחר שאחת הבחורות וצופות התוכנית איתן הצטלם. העלתה את התמונה המשותפת לצד אליאב שלצידם כתבה גידופים לבר:

 

“הייתי חייבת להגיד לו בר נבלה סרוחה והוא חייב לחזור לטליה. מפה לשם הסכמנו להגיע להחלטה שטליה הכי טובה”. דבר שהכעיס מאוד את אליאב שיצא נגד הספין הלא מציאותי הזה.

כולם היו בהלם: זאת ההפתעה שאליאב הכין לבר לכבוד השבת!
הפוסט שהצליח להרתיח את אליאב בתמונה המשותפת

אליאב כתב בתגובה לאותו הפוסט ואולי גם פוסטים נוספים עם תמונתו שרצים ברשת בקבוצות הפייסבוק, לרבות של בת זוגו לשעבר טליה:“אני מבקש להבהיר… זה שמבקשים להצטלם איתי… זה בסדר. לעשות מזה קמפיינים לפייבוריט שלכם זה חרא.”

 

“כל אחד יכול להגיד משהו שאין לו בסיס, אבהיר בפעם האחרונה לכל אוהדי טליה, שלא ישקרו עליכם. טליה שייכת לעבר וזה לא מעניין אותי… ובר היא בלב שלי.. ורק לבר אני מחכה ורוצה שתזכה. לא הסכמתי עם הבחורה הזו על כלום. תפסיקו עם זה!!!!”

כולם היו בהלם: זאת ההפתעה שאליאב הכין לבר לכבוד השבת!
סטורי ההבהרה של אליאב למצטלמים איתו
אליאב בגבעת הצעקות

 

מה יהיה המודח הבא?? כנסו צפו והצביעו!

Subscribe
Notify of
guest
201 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אהובה
אהובה
1 שנים

איש קטן ועלוב.
אתה ובר יש לכם המון מה ללמוד מטליה. אתה לא מתבייש לדבר על טליה באופן בזוי? היא היתה בת זוגך בעבר. היא כיבדה אותך כל העת. אתה לא גבר. אתה סמרטוט. אם בר היא המודל זה אומר עליך הכל.

שימי
שימי
1 שנים

טליה נסיכ ה בר ערסית

יחצ=תעמולה
יחצ=תעמולה
1 שנים

ברכה היא העונש המושלם
לגבר/סמרטוט
כמו אליערס .
“עתידך קשה מעברך”