הלם! המריבה שכמעט יצאה משליטה: האם שחף יצא מבית האח הגדול?

השמועה אומרת...

צופי ערוץ 26 הבחינו שהשידור אמש הופסק לזמן ממושך, שלאחריו שחף נראה עצוב ובודד. מהלחשושים בין הדיירים נראה שמשהו חמור קרה בינו לבין קאזם שההשלכות שלו אולי קיצוניות ביותר, האם שחף ביקש לעזוב בית האח?

שתפו

אתמול בערב הצופים זכו למנה גדושה של צנזור השידור בערוץ 26, ולא מדובר בעוד צנזורים אקראיים למספר דקות או בשל משימה שמתרחשת בבית, אלא צנזור בעקבות מריבה קולנית במיוחד בין שני דיירים.

 

על פי גורמים מקורבים, היה פיצוץ רציני בין הדיירים שחף רז וקאזם חליליה. ייתכן ובעקבות וויכוח שהחל בהקשר של קציצות טופו שנאכלו ע”י אוכלי הבשר בבית. אך לא מדובר בעוד פיצוץ סטנדרטי בחצי הומור אלא בפיצוץ שכמעט יצא משליטה.

הלם! המריבה שכמעט יצאה משליטה: האם שחף יצא מבית האח הגדול?
המריבה צונזרה אך על פי גורמים הגיע כמעט לאלימות

אותם גורמים מקורבים מסבירים שהמריבה ביניהם הייתה “קרובה מאוד לאלימות” ואף הביאה להתערבותם של לא מעט דיירים כדי להפריד וכדי שהמריבה לא תסלים. איך זה נגמר? ישנם מספר גרסאות.

 

על פי אחת הגרסאות, באחת השיחות של הדיירים בין דיאן ונתנאל לאחר הריב הם נשמעו אומרים “שניהם לא ישארו בבית? לא נראה לי”. לאחר מכן היו אלה שרין וקאזם שהתלחששו בהקשר דומה.

 

גרסה נוספת טוענת ששחף ביקש לצאת מהבית לאחר המקרה המצער עם קאזם, שחף לא נצפה היום כמעט בכלל על ידי המצלמות, נראה טרוד ומבואס והלך לחדר “האח הגדול” כאשר הוא מכופף את הראש.

@bigbrother.news1 אני מאוד מקווה שזה לא המקרה, שחף בחור מקסים וחיוני לבית❤️ #האחהגדול #האחהגדול2022 #פוריו #שחףרז #קאזם ♬ צליל מקורי – האח הגדול-עדכונים

בשיחה נוספת בין שרין לבר במטבח היא חידדה את החשדות ואמרה:“הוא יצא מהבית.. ברור הוא ביקש את זה? לא?”. ברגעים אלו עלתה כתובית בערוץ 26 עם צנזור השידור ונראה שמשהו דרמטי בהחלט מתרחש שם. האם שחף עזב את הבית? בקרוב נדע.

הלם! המריבה שכמעט יצאה משליטה: האם שחף יצא מבית האח הגדול?
השידור צונזר למשך זמן ארוך במיוחד עם הכתובית הבאה

 

שחף בפעם האחרונה שנראה על המרקע בערוץ 26 בבוקר – רגע לפני שהיה מדוכדך בחצר

Subscribe
Notify of
28 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
צופה לשעבר
1 שנים

כמה פעמים ביום ההפקה תסגור את הערוץ עם תמונה של דלת או בריכה ותמנע מהצופים לדעת מה באמת קורה ואחר כך בתוכניות הם עורכים את זה יופי יופי ומבקשים מהצופים להצביע להדיח מישהו לדבר שלא ראינו.למה גם אף פעם לא מריאים את הצבעות הקהל אולי גם פה ההפקה מחליטה בעצמה מהלכים.הפסקתי לצפות אין לי כבר אמון בריאלטי

נערך לאחרונה 1 שנים על ידי צופה לשעבר
יחצ=תעמולה
1 שנים

הייתי מציע לתבוע לתוכנית ולערוץ 26 את המיץ.
גם מצנזרים מנויים שלא יקנו אף פעם את הדלת המכוערת הזו שהם מציגים רוב הזמן .
וגם מציעים לנו שידור מבויים מלא חראטות בערוץ 13 .
ולא הזכרתי את המוגבלים שמסמסים
עד 10 פעמים.
לדעתי הכל עוקץ על חסרי מוח

מאי
1 שנים

הזמנתי את הערוץ והוא על הדלת כבק יותר משעה די