הפיצוץ שגרם לצנזור השידור בלילה נחשף! מה גרם לדיאן ונתנאל להשתולל?

הפיצוץ שגרם לצנזור השידור בלילה נחשף! מה גרם לדיאן ונתנאל להשתולל?

השמועה אומרת...

לילה נוסף של אינסוף צנזורים לצופי ערוץ 26 שכבר היו סבורים ובטוחים שאחד הדיירים הולך להיות מורחק מבית "האח הגדול" בעקבות אירוע אלים. אחרי הפיצוץ בין שחף לקאזם שהסתיים באזהרה חמורה. מגיע אירוע חמור נוסף שהתרחש אתמול בלילה כשבמרכזו דיאן ונתנאל.

שתפו

אחרי הפרק האחרון ששודר, היה נראה לצופים כי זה עניין של זמן עד שהפצצה המתקתק בין דיאן ונתנאל תתפוצץ שוב, וזה קרה מהר מהצפוי. רק שהפעם הם היו מאוחדים כנגד מספר דיירים, לרבות דניאל שהעביר מסרים שחיממו את האווירה.

 

דיאן ונתנאל החליטו שהם יוצאים מהתקציב השבועי והדיירים ניסו לעשות ויתורים כדי שישיבת התקציב הקרובה לא תעבור שוב בפיצוצים זוועתיים. בסיכומו של דבר, הדיירים החליטו שבארוחת שישי גם הדיירים שיצאו מהתקציב יזכו להנות מהתקציב הכללי, כולל דיאן ונתנאל.

הפיצוץ שגרם לצנזור השידור בלילה נחשף! מה גרם לדיאן ונתנאל להשתולל?
הצופים מסכימים, באמת די כבר

ההחלטה הגיע לאחר מספר דיונים על התקציב האישי שישאר להם לאחר הקנסות, והאם זה יהיה פייר לספוג את הקנסות עבור שלום בית. מי שהקשיב לשיחת הדיירים בחצר והעביר לדיאן ונתנאל את חלק מהדברים שנאמרו היה דניאל.

 

דיאן ונתנאל שהבינו מדבריו של דניאל שפיצול התקציב האישי דווקא כן יפגע להם במוצרים לארוחת השישי לרבות בעקבות הקנסות יצאו לדיירים ופתחו בפניהם את הדברים ששמעו מדניאל(ואילנה?), הדיירים ההמומים אמרו שזה כלל לא מה שסוכם והם לא התכוונו לקחת להם כסף על ארוחת שבת, תוך כדי האשמות למי שהביא להם את המסר השגוי.

הפיצוץ שגרם לצנזור השידור בלילה נחשף! מה גרם לדיאן ונתנאל להשתולל?
במרכז הסערה: דניאל שחימם את האווירה?

לאחר שדיאן ונתנאל עזבו, ריוואה פתחה על דניאל ואילנה ואמרה:"הם סילפו את כל מה שנאמר פה, אילנה ודניאל." וטליה הוסיפה:"דניאל אמר להם דברים שלא נאמרו, הוא אמר להם שאנחנו אמרנו על הארוחת שבת שזה בנפרד".

 

לאחר מכן הגיע הפיצוץ שהוביל לצנזור השידור. דניאל ואילנה התעמתו עם בר וריוואה במטבח כאשר דיאן ונתנאל נוכחים בהקשר למסרים שדניאל העביר לדיאן ונתנאל על התקציב בארוחת השבת.

 

בר יצאה על דניאל וטענה בתוקף שהוא העביר את כל המסר הפוך. לאחר מכן דניאל סיפר שוב מה בדיוק שמע וציטט את מה שקאזם אמר, דבר שהוביל את דיאן להתפרץ בעצבים ומשם – השידור צונזר שעות ארוכות.

@bigbrother521 לילה שני ברציפות שערוץ 26 מצונזר! שלשום זה היה שחף וקאזם ואתמול זה..לא מראים לנו כלום ובסוף יערכו גם איך שבא להם. #האחהגדול🧿 #ישראל #האחהגדול #דיאן #נתנאל #קאזם #בר #אופק #ריוואה #טליה ♬ צליל מקורי – Big brother 521

עוד נחשף כי בעקבות הפיצוץ שיצא משליטה והגיע לשיאים חדשים בין דיאן ונתנאל לחלק מהדיירים: "נתנאל היה סגור בחדר האח כמה שעות והיה חשש גדול שיעשה משהו", ואף חלק מהדיירים דרשו להוציא אותם מהבית.

הפיצוץ שגרם לצנזור השידור בלילה נחשף! מה גרם לדיאן ונתנאל להשתולל?
דיאן ונתנאל בבוקר שאחרי הסערה הלילית

71 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יעל
2 חודשים

שניהם חייבים עוד היום לצאת מבית האח היא חולת נפש.מטורפת.הוא בריון אלים שניהם רומסים ומטילים פחד ואימה על כל הדיירים.דיאן חולת הנפש יוצר גרועה מנתנאל

איריס
2 חודשים

בריונאל צריך לעוף הוא היה תחת אזהרה בושהההה להפקה שמוותרת לו

מיכל
2 חודשים

קשה לצפות בדיאן ונתנאל. משום מה האח הגדול שומר עליהם ומסתיר את ההתפרצויות המפחידות שלהם.
הביתה ומהר.