חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
אהבה מעבר לפינה: אליאב עדיין מחכה לבר או שלא ממש?

אהבה מעבר לפינה: אליאב עדיין מחכה לבר או שלא ממש?

השמועה אומרת...

עוד רגע קלאסי של “מבולבלים? גם אנחנו”, כוכב הריאלטי שהודח לפני כשבועיים מהבית המפורסם במדינה שלח לא מעט מסרים בהקשר לצמודה שלו מהתוכנית, בר כהן. תחילה לא טען שיש שם מעבר למה שקרה בבית אך לאחר מכן הגיע לצעוק לה כי הוא אוהב אותה. אתמול הוא החליט לבלות שוב בצמוד למישהי אחרת ומוכרת במיוחד.

שתפו

לא מעט צופים ועוקבים ברשתות החברתיות היו מאוד מעודדים לגבי הקשר של אליאב ובר, זו הצהירה את אהבתה אליו בחדר “האח הגדול”, והוא הגיע ועשה למענה מחווה רומנטית כשהגיע לצעוק לה מחוץ לבית שהוא אוהב אותה.

 

אך נראה שמאז הגיעו לא מעט ידיעות ושמועות על כך שבכלל הכל היה לצרכים מסחריים לכאורה. רק  שבוע פורסם כי אליאב קטף קמפיין ראשון. ולא סתם קמפיין אלא קמפיין לבר מים מבית מי עדן – עם משחק מילים מאוד משעשע(או שלא) “אני את הבר שלי כבר בחרתי”.

אהבה מעבר לפינה: אליאב עדיין מחכה לבר או שלא ממש?
לא מומחים לשפת גוף אבל.. צילום: אור גפן

אתמול בערב אליאב נכח באירוע השקת תערוכת היחיד של האמן הצעיר מקס בחמן במלון הפוליהאוס מקבוצת בראון, ולצד לא מעט מפורסמים אחרים שגם הם הגיעו להרים. נכחה כוכבת “אהבה חדשה” שני גולן, שהייתה קרובה אליו במיוחד בכל מהלך האירוע.

 

זאת לא הפעם הראשונה שאליאב ושני מתראים יחד ונחשפים לעיני המצלמות וכלי התקשורת, מה שהעלה את השאלה אצל לא מעט צופים ועוקבים – מה בדיוק קורה שם ולאן הלב שלו באמת שייך?

אהבה מעבר לפינה: אליאב עדיין מחכה לבר או שלא ממש?
וכמובן שזה הגיע בהמשך. צילום: אור גפן

יכול להיות שאת התשובה לשאלה כבר קיבלנו אתמול! במהלך ראיון באירוע השקת הפילינג החדש של דרמלוג’יקה העולמית שהתרחש מוקדם יותר באותו היום בו פגשה שני את אליאב. היא החליטה להגיב לשאלה מעניינת במיוחד.

 

המראיין אור גפן שאל אותה:“מי זה הגבר של חייך?” וענתה:”גבר יציב, חזק, רציני, אמיתי ואמין”. ונשאלה באותו הקשר:“דבר שגבר לא יעשה?” וענתה:“ישחק על שתי נשים במקביל”.

 

ונשאלה:“זה קרה כבר?”. שני הגיבה:“זה קורה לי כבר עכשיו תוך כדי שאנחנו מדברים”. המראיין הוסיף:“אווץ’ יש פה רמז לאיזה מישהו שדיברנו עליו בעבר?” והפעם שני החליטה לשמור על שתיקה ולצחקק. לנו יש הרגשה חזקה שאנחנו יודעים במי מדובר.

 

אהבה מעבר לפינה: אליאב עדיין מחכה לבר או שלא ממש?
צילום: אור גפן

Subscribe
Notify of
guest
63 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
עדי
עדי
1 שנים

חייבת להודות שהיא קצת תת רמה לא פלא שאף גבר לא נשאר איתה……

ציפורה
ציפורה
1 שנים

למה היא כזאת מביכה? איכס נימרחת וניצמדת לכל גבר כל יומיים. זול זול זול !!!!! תינוקת תתבגאי איזה גבר יציב ושפוי ירצה לנהל מערכת יחסים איתך??

אלי
אלי
1 שנים

לא מספיק לך כול הביקורות..איך אמרה מרינה אתה סמרטוט.ושטראובר.אמר אתה ל גברי שניהם צדקו.עכשיו רואים כמה אתה פח אשפה