“את שי חי ויהודה העיפו על פחות!” סערה ברשת בעקבות האזהרה לנתנאל

השמועה אומרת...

תקרית שבירת הואזה של נתנאל רודינצקי בבית “האח הגדול”, הצליחה לגרום לסערה של ממש ברשתות החברתיות מיד לאחר שהקטע עלה לאוויר בתוכנית האחרונה. מעבר ללא מעט תגובות וביקורות נגד הפורמט בעקבות המקרה שהסתיים באזהרה, הגיעה גם ההשוואה הבלתי נמנעת.

שתפו

השיח במדורי הרכילות השונים על שיאי אלימות בעונה הנוכחית של “האח הגדול” הפעם מתבררים כלא מתעתעים במיוחד ותואמים את המציאות. אך למרות שלא מעט דיירים קיבלו כבר אזהרה אחת לפחות, נראה שטרם הגענו עדיין לטופ.

 

האזהרה החמורה לשחף הייתה אומנם מוצדקת לאחר שבא במגע פיזי עם אחד הדיירים. אך מה בנוגע לנתנאל שלאחר שקיבל אזהרה בפיצוץ שלו עם דניאל רק לפני כמה פרקים, תויג שוב במקרה אלים נוסף כאשר שבר ואזה בבית לאחר שקיבל את הסעיף מדיאן?

"את שי חי ויהודה העיפו על פחות!" סערה ברשת בעקבות האזהרה לנתנאל
נתנאל ורגע שבירת הואזה שחצי צונזר לצופים הנסערים

האח אומנם החליט לתת לדיירים שחצו את הקווים אזהרה בפרק האחרון, אך זוהי האזהרה השנייה של נתנאל בהקשר למעבר על חוקי הפורמט. ונראה שחלק מהצופים לא בטוחים מדוע זה הסתיים רק בכרטיס צהוב נוסף והוא לא סולק כמו דיירים אחרים מהעונות הקודמות שהתנהגו בצורה דומה?

@bigbrother521 #האחהגדול🧿 #דיאןונתנאל #דיאןשוורץ #האחהגדול #ישראל #נתנאל #דיאן ♬ Mimimi – SEREBRO

אחת התגובות הבולטות בנושא הייתה של כוכב העונה השביעית של “האח הגדול”, עמרי בן נתן שכיכב לצד לא אחר מאשר שי חי, שכזכור. הורחק מבית האח לאחר שבעט בקרטון של אור סיונוב.

 

עמרי כתב:“ואללק תאמין לי, על קרטון לקחו לך מיליון שקל.. הייתה בערוץ הלא נכון”. התגובה שלו קיבלה אלפי לייקים ומספר תגובות מחזקות. אחת המגיבות חיזקה אותו:“על דברים פחות גרועים מזה העיפו כבר מהאח הגדול בעונות קודמות, איך הגיוני שהוא נשאר ושותקים על זה בהפקה??”

"את שי חי ויהודה העיפו על פחות!" סערה ברשת בעקבות האזהרה לנתנאל
עף על פחות? שי חי ברגע הבעיטה בקרטון של אור

גם שמו של יהודה יצחקוב השתרבב לשיח כאשר המגיבים הזועמים הוסיפו בין היתר:“אני לא מבין למה הוא ודיאן קיבלו רק עכשיו אזהרה אחרי כל מה שהם עשו ויהודה עונה שעברה צעק קללה ועף מהבית, רואים שהאח הגדול מגן עליהם בכוח בשביל רייטינג”.

 

מגיבה נוספת כתבה בעצבים:“כבר נתנו לו אזהרה אחת לפני כן בריב עם דניאל. לא הבנתי, יש כרטיסיית אזהרות?! מה הקטע, כמה אזהרות בן אדם מקבל לפני שמעיפים אותו?”

"את שי חי ויהודה העיפו על פחות!" סערה ברשת בעקבות האזהרה לנתנאל
עף על פחות? יהודה פותח דברים קשים על רמי בחדר האח

מנגד, היו כאלה שהגנו על נתנאל בהקשר להשוואה בשבירת הואזה מול הבעיטה בקרטון של שי חי:“על קרטון? זה על התנהגות ביריונית במהלך כל העונה כלפיי הדיירים ו’הקרטון’ שתיארת הוא פרי יצירת של אור עם סנטימנט מאוד גבוהה שהוא הרס וזה הקש שדבר את גב הגמל, די להתייפייף ולראות דברים בפרספקטיבה מעוותת ולתת לגיטימציה לאנשים כאלו כמו שי חי, יהודה וכו .. נתנאל ודיאן לא פחות טובים מהם אבל אין מקום להשוואה ולא להפחתה של ההתנהגות שלהם , עלק על קרטון.”

"את שי חי ויהודה העיפו על פחות!" סערה ברשת בעקבות האזהרה לנתנאל
“לא עם הגרזן!..” דיאן בביף בפרק האחרון

 

"את שי חי ויהודה העיפו על פחות!" סערה ברשת בעקבות האזהרה לנתנאל

Subscribe
Notify of
120 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
איריס
1 שנים

דדדחוףףף להוציא את בריוננאל והחולה שלו …מה זהה ??? אנשים על כדורים יש שם ???

צופה
1 שנים

את יהודה הוציאו אחרי אזהרה אחת!! ובגלל דיבורים בתוך חדר האח! דיירים העונה מתנהגים באלימות פיזית ושוברים חפצים ולא מסולקים. ביזיון

נוגה
1 שנים

חד משמעית חוסר צדק!! הרי החוק באח הגדול שמוציאים אחרי אזהרה ראשונה! אז פתאום שינו את החוקים?