הקהל יוצא במחאה בעקבות הפרק האחרון:"מעלימים בכח את טליה"

הקהל יוצא במחאה בעקבות הפרק האחרון:"מעלימים בכח את טליה"

השמועה אומרת...

אחרי עוד פרק של "קחי אותי שרין" בבית המפורסם במדינה, נראה שחלק מהצופים לרבות מעריציה של הדיירת טליה עובדיה, החליטו שהגיעו מים עד נפש עם העריכה המגמתית לדבריהם.

שתפו

אין ספק שדיירת בית "האח הגדול", טליה עובדיה היא גולת הכותרת של צופים רבים שמאוד התאכזבו בעקבות הפרק ששודר אמש(ראשון). לדבריהם העלימו כמעט לגמרי את המקרה של נתנאל והואזה וגם חלקים שלמים הקשורים לפועלה של טליה בבית.

 

בזמן שקנון התוכנית מתמקד בכניסת הדיירים החדשים באופן אולי מתבקש, במקביל הכניסו גם את משה בשביל לייצר סיטואציה רומנטית מעט מאולצת מול שרין. וזאת כדי לבנות מתח כביכול לפרק ברביעי, והאם שרין תבחר בו כדייר קבוע.

הקהל יוצא במחאה בעקבות הפרק האחרון:"מעלימים בכח את טליה"

אך מה לגבי הכוכבת של התוכנית שבדרך קבע נמצאת בראש הסקרים וצוברת אהדה באופן שאי אפשר להתכחש לו? בסרטון טיקטוק שצבר עשרות אלפי לייקים ותגובות נכתב באופן שיצר מחאה של ממש:

 

"הפרק אתמול היה שיא הזלזול בצופים..חצי מהפרק שרין הבלתי וחצי שני מראים לנו את הריב אחרי צינזור בוטה של ההפקה ששומרת על יקיר התוכנית-נתנאל! פשוט התנהלות מביכה. ונחזור לשרין, ממש מציירים אותה מלאך לעומת מה שהיא באמת! איפה כל הצרות עין שלה על טליה בשבועיים האחרונים? איפה כל סצנות הקנאה אחרי המסיבה? הפקה דוחה!"

 

@bigbrother521 הפרק אתמול היה שיא הזלזול בצופים..חצי מהפרק שרין הבלתי וחצי שני מראים לנו את הריב אחרי צינזור בוטה של ההפקה ששומרת על יקיר התוכנית-נתנאל! פשוט התנהלות מביכה. ונחזור לשרין, ממש מציירים אותה מלאך לעומת מה שהיא באמת! איפה כל הצרות עין שלה על טליה בשבועיים האחרונים? איפה כל סצנות הקנאה אחרי המסיבה? הםקה דוחה! #האחהגדול🧿 #האחהגדול #ישראל #טליהעובדיה #טליה #שרין #נתנאל #דיאןשוורץ ♬ צליל מקורי – Big brother 521

התגובות לא אחרו לבוא:"חד משמעית מנסים להיות נגד טליה. ופה אנחנו נכנסים לתמונה וחייבים להצביע לה כדי שיבינו שמה שהם רוצים לא יקרה" כתבה אחת הגולשות. נוספת חיזקה ויצאה נגד העריכה המגמתית במקרה של נתנאל ושבירת הואזה:"חד משמעית !! למה לא הראו אותו ממש שובר את הוואזה ?? עשו את זה עדין".

הקהל יוצא במחאה בעקבות הפרק האחרון:"מעלימים בכח את טליה"

נסכם שרוב הקהל יותר סקרן מה עולה בגורל הרומן בבית בין טליה לשחף\אופק, וגם אם לא יקרה שם יותר מדי, נראה שהם מעדיפים סיטואציות מעט פחות מאולצות שנדחפות בכח לגרון עם דמויות משניות.

הקהל יוצא במחאה בעקבות הפרק האחרון:"מעלימים בכח את טליה"
ההתמקדות בטוב של שרין הדריסה של טליה עצבנה את הצופים

235 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ליאת
17 ימים

טליה המהממת כמה תוכן אמיתי של אור ושל טוב יש בך במקום לבנות אפיזודות צבויימות ולבנות תדמית של צדקת לבחורה וולגרית ציקנית אןבססיבית ומרשעת. אי אפשר לעבוד על הצופים!!!

גנט
17 ימים

אנח ו נצביע רק לטלי

חגית
17 ימים

ממש חוצפה שלא הראו אותה מפסיקה לראות עכשיו וביטלתי את הערוץ