חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
אמא של קאזם העבירה לו מסר מרגש שריסק אותו: לא תאמינו מה כתבה!

אמא של קאזם העבירה לו מסר מרגש שריסק אותו: לא תאמינו מה כתבה!

השמועה אומרת...

לא רק הצופים לא ציפו לרגע המרגש והמפתיע הזה, אלא גם קאזם עצמו. למרות הניתוק שלו ממשפחתו שרק לאחרונה יצאה בהצהרה קשה בהקשר אליו. קאזם קיבל מכתב סופר מרגש מאמו מונא ולא יכל לעצור את הדמעות.

שתפו

צופים רבים ועוקבים מושבעים של “האח הגדול” התרגשו בשעה האחרונה מול המרקע בערוץ 26 כאשר לאחר צנזור ארוך של השידור במסגרת המשימה, הדייר קאזם חליליה שנמצא בנתק ממשפחתו קיבל מכתב עם מסר מרגש מאמו מונא.

 

כזכור, רק לפני כחודש התפרסמה ידיעה כי משפחתו של קאזם תלתה מודעות ביישוב איכסל בו הם מתגוררים ויצאו בגנות בנם:“אנחנו לא אשמים ולא קשורים אליו. אין אנו קשורים לקאזם ולמה שבא ממנו או אחריו או צאצאיו/ילדיו”.

אמא של קאזם העבירה לו מסר מרגש שריסק אותו: לא תאמינו מה כתבה!
דיאן נותנת חיזוקים לקאזם לאחר שקיבל מכתב מאמו

קאזם כבר התכונן לרגע הזה שיכנס לתוכנית ויאמרו עליו דברים קשים:”כבר אמרו עלי שאני הומו, אמרו עלי שאני בוגד. תמיד אמרו עלי את כל הדברים האלה, ככה שהיום אני מוכן” אך היום הגיע הרגע והמרגש והמפתיע כשאמו מונא כתבה לו את הדברים הבאים:

 

“גאה בך, אתה האהבה שלי, לא נוותר עליך”, אלו הדברים שכתבה מונא, אמו של קאזם במכתב שקרא בבית “האח הגדול” וריסק אותו דקות ארוכות בדמעות התרגשות עד למצב שנשבר על הרצפה והזדקק לתמיכת הדיירים:

@shmua.comקאזם מקבל מכתב מאמא שלו ומתרסק בבכי על הרצפה!♬ original sound שמועה בידור

עוד קיבלו מכתבי תמיכה: מרינה מבת הזוג שלה עדי. וזאת לאחר שדיאן ונתנאל החליטו כי יקבלו את המכתבים במקום תקציב מותרות לבית. מוקדם יותר גם דיאן מכתב מאמא שלה בעקבות נצחון במשימה, כמו כן גם שרין שקיבלה מסר ומכתב מרגש מאוד מאמא שלה. ריוואה גם היא קיבלה מכתב למרות שלא השתתפה במשימה.

אמא של קאזם העבירה לו מסר מרגש שריסק אותו: לא תאמינו מה כתבה!
קיבלה מכתב מעדי בת זוגה והתרגשה בטירוף

גם בר קיבלה חיזוק שהיה אומנם כואב מעט אך מרגש, ובמסגרת המשימה השמיעו לה את בנה ליאו שר “עוגה, עוגה”. לירן קיבלה גם היא תמונה מהמשפחה לאחר שזכתה באחת המשימות לצד שרין.

אמא של קאזם העבירה לו מסר מרגש שריסק אותו: לא תאמינו מה כתבה!
בר שמעה את בנה ליאו שר עוגה עוגה וקיבלה תמונה שלו במסגרת המשימה

 

 

Subscribe
Notify of
guest
42 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מסך בהפרעה
מסך בהפרעה
1 שנים

לראות את דיאן ונתנאל מדברים שהם סטייל לעומת האחרים. אם זה סטייל אז החברה הישראלית רקובה מהיסוד. פסיכופטים מסתובבים פה כמו טווסים. חלקם נמצאים בפוליטיקה חלקם בתעשיית הבידור. אוף. איפה ישראל של פעם. לא היה שפע אבל היה לב ומצפון. הייתה בושה ותמימות. הייתה אחדות גם אם לא הייתה הסכמה בדיעות.

אזרח
אזרח
1 שנים

הערוץ מהבוקר סגור על נשוב בתום המשימה והדלת. כל יום הערוץ נקטע עשרות פעמים עם הדלת ולא ניתן לשמוע שיחה אחת נורמלית מעניין שמי ששלים על הערוץ לא רואה כלום והכל שומרים לתוכניות בשביל הרייטינג וכולם רואים חופשי ..ומה קורה שנשאר למנויים לראות רק סתם דיירים מעשנים או אוכלים ..אז על מה משלמים

די נמאס
די נמאס
1 שנים

לא הבנתי אתר שמועה מדווח לנו מה קורה במקום שנראה באמת מה קורה אחרי זה בתוכניות מה שצינזרו ההפקה מראים מה שבה להם ומעט מאוד לא פלא שאנשים כועסים למה העלימו את טליה בפרק האחרון..אני מקווה שההפקה לא בחרה כבר את הזוכה ולכן מנתוות את התוכניות כרצונה אז ממש לא יעזור אם טליה היא חביבת הקהל בחוץ