למרות האזהרות מהאח הגדול: דיאן ונתנאל שוב עוברים בגסות על החוקים!?

למרות האזהרות מהאח הגדול: דיאן ונתנאל שוב עוברים בגסות על החוקים!?

השמועה אומרת...

האם היום בו דיאן או נתנאל יקבלו אזהרה נוספת או אפילו יורחקו מבית "האח הגדול" לאלתר מתקרב? חלק מהצופים הוכו תדהמה והציפו את הרשת בביקורות בנושא לאחר שעוד שני מקרים חריגים נוספו היום לפנתיאון של השניים, אך נדמה שגם הפעם זה עבר מתחת לרדאר.

שתפו

מאזן הכוחות בבית משתנה מיום ליום וגם הדינמיקה בין הדיירים בהתאם. מי שהיו פעם חברים הכי טובים: דיאן, נתנאל ובר. כבר לא ממש. ואחרי תיאום ההדחה של ריוואה ובר נגד נתנאל בסופ"ש מגיעה גרסתם היותר בוטה של דיאן ונתנאל.

למרות האזהרות מהאח הגדול: דיאן ונתנאל שוב עוברים בגסות על החוקים!?

בזמן שבר ודיאן רק מתרחקות ומתרחקות ונראה שקרב היום שהשתיים יגיעו לפיצוץ שירעיד את הבית. נתנאל ודיאן החליטו לעשות תיאום ציפיות לגבי רשימת ההדחה הקרובה, בצורה שהצליחה לעצבן לא מעט צופים.

 

כשהשם שם בר עלה בשיחה שנשמעה כמו תיאום הדחה בוטה במיוחד, דיאן אמרה לנתנאל "בר זה נקסט", משמע, בגריל בפעם הבאה? נתנאל הוסיף:"יש לי סדר עדיפויות קצת אחר. לירן זה חדש משמעי". ואחרי זה חשש:"מותר? זה אסור?.."(דיבורי הדחה?).

למרות האזהרות מהאח הגדול: דיאן ונתנאל שוב עוברים בגסות על החוקים!?

שמם של דנה וליה עלו גם בשיחה של השניים, ואז גם שמה של שרין. כדי שלא תהיה אי התאמה ביניהם היא הוסיפה:"מבחינתי אם זה דנה או שרין אז זאת שרין". והוסיפה:"חוץ מזה שהיא מתלוננת ולא הטייפ שלי, לא הטייפ שלי בחוץ". נתנאל:"לא חשבתי לרגע, הגזמת.. מדיי וואן".

 

ואז דיאן הוסיפה טיעון אי הצבעה לדנה:"היא לא מזיקה, בינתיים. היא עושה לי צמות, היא פה, היא שם, היא חמודה, היא בגילה, היא כוסית, יפה." והוסיפה נגד שרין:"למה שרין טובה? סורי להגיד לך כאילו למה שרין טובה?". נתנאל אמר:"לך ספציפית היא לא עושה טוב." ודיאן סיכמה:"זה לא שהיא לא עושה לי טוב, היא לא תורמת".

@shmua.comלמרות האזהרות מהאח: דיאן ונתנאל בתיאום הדחה חריג במיוחד!?♬ סאונד מקורי – שמועה בידור

עוד שיחה היום שהצליחה לעורר את זעמם של לא מעט צופים הייתה בין בר לדיאן בהקשר של ליה. בר חפנה את שיערה של ליה:"איזה שיער אמא'לה. איזה קוקו של תוספת." דיאן ששמעה את השיחה טענה:"לי יש שיער הרבה יותר יפה משלה."

 

בר טענה:"אבל השיער שלה(של ליה) הרבה יותר בריא, מה את משווה". דיאן לעגה וטענה:"מה את אומרת פיפי! מתי נגעת לי בשיער? תגידי את שפויה? את בסדר?".

"בר זה בנקסט" גם ברשימת החיסול של דיאן?

לאחר מכן דיאן נתנה לבר לגעת בשיער ובר הגיבה:"לא גם לך יש שיער מושלם אבל תגעי, תגעי!(בשיער של ליה)." ודיאן הגיבה רגע לפני שהשידור צונזר:"הוא חלק מה יש לך. היא צהובה!".

 


141 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ענת
16 ימים

מחליאה בא להקיא כמה רוע יש בדיאן

ורוניק
16 ימים

הרוע שיש בילדה הזאת הוא לא יאומן

געכגעכ
16 ימים

בנוסף היה לה התקף קנאה כאשר נתנאל נפל בשירותים ומי שהציעה לו עזרה זו שרין .מטורפת.