אילנה ודניאל נפרדו! ואז הגיעה העקיצה מדיאן:"פתטי, שיחליף מיטה עם דנה"

אילנה ודניאל נפרדו! ואז הגיעה העקיצה מדיאן:"פתטי, תחליפי מיטה עם דנה"

השמועה אומרת...

זה לא סוד שהיחסים בין דיירי "האח הגדול", דניאל מלכה ואילנה טרננקו שהספיקו לפתח מערכת זוגית בבית למרות פער הגילאים, לא הצליחה בדיוק להתייצב ועמדה בפני לא מעט אתגרים וקונפליקטים. היום, היא הגיע רשמית לסיומה וגם הביקורות מצד הדיירים התחילו לצוף.

שתפו

צופי ערוץ 26 נתקלו לא פעם בשיחות הבהרה, לפחות מצידו של דניאל לגבי מערכת היחסים שלו עם אילנה. הטענות שהיא שקטה מדי, או שהוא איננו מרגיש מסופק מתוכן הקשר צפו לא פעם, אך בכל זאת השניים הצליחו להתגבר על הקשיים, עד היום.

 

אילנה סיפרה שדניאל ראה אותה הבוקר מעט מבואסת וקרה, ולא במקרה. לאחר השיחות שלהם בימים האחרונים בהן טען בפניה מה מפריע לו בקשר איתה אתמול השניים אף נכנסו לחדר האח ופתחו את הבעיות שלהם, ונראה שאילנה נפגעה שם מדבריו של דניאל ולקחה אותם באופן אישי במיוחד.

אילנה ודניאל נפרדו! ואז הגיעה העקיצה מדיאן:"פתטי, שיחליף מיטה עם דנה"
הפרידה הייתה הדדית? הקושי בטוח שכן

בשיחה מול דיאן, נתנאל ומרינה היא סיפרה אילנה מה הוביל לפרידה של השניים:"קיבלתי בום כזה בראש, אמרתי לעצמי מה לא בסדר איתך אילנה, תתעוררי. את לא יכולה להיות במקום הזה שכל הזמן אומרים לך קשה לי, קשה לי עם השקט שלך. אני לא שמעתי את זה אף פעם משום בן זוג שלי. הוא ראה שאני קרה ואמר לי 'בואי נדבר'. אמרתי לו תקשיב קשה לי. אז הוא אמר כן גם לי.."

 

במהלך הדברים שפתחה אילנה בפני החבורה, דיאן יצאה בביקורות כלפי דניאל:"פתאום נזכר שאתם לא באותו גל, אחרי שעה שהוא שר איתה(דנה) קריוקי בבריכה? עכשיו נזכר בזה? בואי זה פתטי. זה כל כך עלוב בעיני. הרי יכל לעשות את זה לפני יומיים. למה היום?"

אילנה ודניאל נפרדו! ואז הגיעה העקיצה מדיאן:"פתטי, שיחליף מיטה עם דנה"
דיאן טוענת שהפרידה לא מקרית:"הכניסו אותה(את דנה) בשביל משהו מסוים"

דיאן הוסיפה שלא במקרה האח שאל אותה ואת דניאל מה קורה בקשר ליחסים שלהם, ויש קשר לנוכחות של דנה בבית:"אין כזה של פתאום, זה לא פתאום גם האח שואל.. הכניסו אותה בשביל משהו מסוים ואת יודעת את זה גם. אז קיבלו. שיהיה להם בכיף, זה ממש לא לרמה שלך. זה היה שיח מביך ברמות בשבילו לא בשבילך איך שהוא דיבר ושמעתי את כל השיחה, זה מביך".

@shmua.comאילנה פותחת בפני דיאן נתנאל ומרינה על כך שנפרדה מדניאל!♬ סאונד מקורי – שמועה בידור

דיאן סיימה בעקיצה:"תתחלפי עם דנה במיטה". והוסיפה אזהרה לאילנה:"אסור לך אבל לחזור לזה, זה מביך. אם הוא יצטער על זה ואז יחזור. זה יהיה כאילו מביך כל הסיטואציה. שיתבוסס בכלום של עצמו".

אילנה ודניאל נפרדו! ואז הגיעה העקיצה מדיאן:"פתטי, שיחליף מיטה עם דנה"
דיאן כהרגלה פתחה את כל מה שהיא חושבת בנושא הפרידה בלי פילטרים

104 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מסך בהפרעה
6 חודשים

להדיח את דיאן או נתנאל השבוע.

חן
6 חודשים

אילנה מדהימה, בחורה טובה מאוד! שיהיה לה בהצלחה.

נועה
6 חודשים

אילנה ראויה לכל כך הרבה יותר טוב. היא בחורה זהב טהור… מקווה שעכשיו תתרחק ממנו ותתחבר לשאר הבית