חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
"עבודה בעיניים, חושבים שהצופים מטומטמים" זעם על בחירתה של שרין להכניס את משה!

“עבודה בעיניים, חושבים שהצופים מטומטמים” זעם על בחירתה של שרין להכניס את משה!

השמועה אומרת...

אין ספק שעונת “האח הגדול” הנוכחית הפכה לריאלטי של הכרויות עוד מהפרק הראשון. השידוך של נתנאל ודיאן. כניסת האקסית של אליאב. הדגש על הזוגיות בבית בין הדיירים כולל דניאל ואילנה שהחליטו להיפרד אמש. ועכשיו גם בחירתה של שרין להכניס את משה לבית בתור דייר מין המניין, אך נראה שהגולשים לא ממש עפו על הרעיון.

שתפו

קרוב לשבוע חלף מאז שהאח הפתיע את שרין כאשר הכניס אותה לסיטואציה שיש יגידו, מביכה. לאחר שהובא לידיעתה כי צופה בשם משה ראה את פועלה בתוכנית והתאהב בה – הוא נכנס לדייט בשידור חי ומשם הייתה צריכה לבחור אמש אם להכניס לבית כדייר או לא.

 

הצופים תחילה נתנו צ’אנס לעניין השידוך והשיח לא היה שלילי לרוב ברשתות החברתיות. אך לאחר מספר פרסומים על כך שהוא בתקופה המקבילה חיזר גם אחר בנות אחרות לכאורה, הצופים מעט שינו את דעתם והפעם לא לחיוב.

"עבודה בעיניים, חושבים שהצופים מטומטמים" זעם על בחירתה של שרין להכניס את משה!

אתמול שרין הסכימה לקבל את משה לבית “האח הגדול” כדייר, וזאת לאחר ש61% מהצופים תמכו בהחלטה. אך למרות זאת השיח ברשת הפך לקשה במיוחד ומלא ביקורת על החלטתה.

 

אחת הגולשות כתבה בעמוד צבא האח הגדול:“החלטה מטומטמת! לדעתי הוא פה רק בשביל הפרסום והוא עושה את זה על הגב שלה וקנה אותה בכמה מילים יפות.. הוא ממש לא נראה מאוהב בה ,נראה יותר מאוהב בבית שהיא נמצאת” .

 

גולשת נוספת הגביה:“עבודה בעניים, נו באמת על מי אתם עובדים חושבים שהצופים מטומטמים” ואלה היו רק חלק משרשרת של תגובות רבות שסיכלו את הקשר האפשרי של השניים.

"עבודה בעיניים, חושבים שהצופים מטומטמים" זעם על בחירתה של שרין להכניס את משה!

כבר אתמול לאחר כניסתו של משה לבית, הוא לקח את שרין לשיחת “הבהרה” ובה קירר מעט את ההתלהבות הראשונית של הקשר של השניים:“אני רגע רוצה להוריד את הלהבות ואני מבין שזאת סיטואציה שהיא קצת מביכה.”

 

והוסיף:“לאט לאט, הכל בסדר. אני פה יש לנו מלא זמן להכיר, מלא זמן לדבר. מלא זמן להרגיש אחד את השנייה. כאילו, הכל טוב ויפה. ראיתי בטלוויזיה ואהבתי את מה שראיתי, ודיברנו והיה אחלה כימיה. אבל יש הרבה מאוד דברים שיכולים להתפקשש וזה בסדר!”

@shmua.com

משה עושה לשרין שיחת יחסינו לאן כבר על ההתחלה!?

♬ סאונד מקורי – שמועה בידור

Subscribe
Notify of
guest
54 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דליה
דליה
1 שנים

נו באמת התאהב בה
כמה מטומטמים אנחנו, שיחק את המשחק ביחד עם ההפקה

אגם
אגם
1 שנים

מזויף רצה פרסום והיא טיפשה תצטער על שהסכימה

אור
אור
1 שנים

משה אמר לשרין שנמשך אליה קוגם כל בגלל הניקיונות שלה.
כשאני רוצה מנקה, אני אעסיק עוזרת או אפנה לחברת ניקיון – ולא אחפש שידוך עם מנקה.
משה שקרן, רצה להתפרסם, ומצא את האהבלה הפתטית שרין כדי לנצל אותה למטרתו.