אביבית בר זוהר יוצאת בחריפות נגד הגברים בבית האח הגדול!

אביבית בר זוהר יוצאת בחריפות נגד הגברים בבית האח הגדול!

השמועה אומרת...

לא רק לצופים באו מים עד נפש מלא מעט מקרים שמתחוללים בעונה הנוכחית של “האח הגדול”. אלא גם לכוכבת הריאלטי לדורותיו, אביבית בר זוהר. שהחליטה לצאת בביקורות חריפה נגד כמה מהגברברים בבית.

שתפו

אושיית הרשת שנוהגת לא פעם לשתף את עוקביה ועוקבותיה בביקורות והפרשנויות שלה בעניינים שבינו לבינה ואף נותנת עצות לנשים בענייני זוגיות. החליטה שהיא לא יכולה להחזיק יותר בבטן אחרי הפרק של “האח הגדול” אמש, ויצאה למתקפה.

 

כמו לא מעט צופים זועמים, גם אביבית כעסה אמש על הדייר נתנאל רודינצקי שכזכור, הצדיע במועל יד בבית. ובין היתר על הקטע שבו טען שהדיירות החדשות יצאו אחת אחת לפי הסדר כמו שנכנסו לבית.

אביבית בר זוהר יוצאת בחריפות נגד הגברים בבית האח הגדול!
אביבית ובן הזוג, קווין. צילום: ניר פקין – אינסטגרם

אביבית פתחה על נתנאל:“נשמה אתה מה זה מתבלבל, אתה צריך לצאת. אתה מבין? אין פה שום סדר. אתה היחידי שצריך לצאת מבית האח הגדול עכשיו, על כל מה שעשית!” לצד הכיתוב:“אתה צריך לצאת מר נתנאל על זלזול ב6 מיליון יהודים שנספו בשואה!!!”

@shmua.comאביבית בר זוהר נגד נתנאל מהאח הגדול בעקבות ההצדעה!♬ סאונד מקורי – שמועה בידור

אך גם לא חסכה ביקורת מהדייר דניאל מלכא, בעקבות הפרידה שלו מאילנה:“אילנה, יפה שלי לא מגיע לך לבכות בגלל גבר. אף אחד לא שווה את זה. לא הבנתי? מי זה(דניאל) בראד פיט?” אביבית המשיכה בייעוץ שלה לאילנה וטענה:“מתי תבינו, גברים אוהבים ביצ’יות!”

 

ואז התעצבנה על דניאל שלקח את אילנה לשיחה בחצר וטענה שהוא חרטטן:“איזה חרטות, כמה חרטוטים אני לא יכולה! לא לשקר לאילנה, לא אתה לא תעבוד עליה.. הוא השם מה עשית דניאל.. לשם אתה חותר?? לחברות? גם לשם חתרת כשישנת איתה במיטה!? לחברות ולהיות חברים טובים”

גם למשה, הדייר החדש שנכנס כדי לחזר אחרי שרין היא לא חסכה בביקורת:“מושיקו נשמה, אתה נכנסת בדיוק לפני 5 דקות, אתה לא יכול להראות כאילו אתה מקנא. זה לא אוכל! זה לא אוכל, אני לא מאמינה לך. לא לשחק משחק, אחרי 5 דקות לא מקנאים!”

Subscribe
Notify of
37 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ענת
1 שנים

משה הזה שחקן בשקל.. רק מצא טרמפ על הגב של שרין להיכנס לבית האח הגדול… חי בסרט

קובי
1 שנים

באמת אביבית? את האחרונה שיכולה להגיב ולהמליץ לזוגיות.מי יחשוב כל מערכות היחסים שלך “נורמלים”?

ענת
1 שנים

משה הוא אפס מאופס לא אמין, נחש מתחת לקש. יצור דוחה