חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

“הוא לא כתב שהוא מחכה לבר?” אליאב נתפס לצד בחורה אנונימית

השמועה אומרת...

שלושה שבועות לאחר שהודח מבית “האח הגדול”, אליאב טעטי עדיין מצליח לייצר בלבול אצל לא מעט ממעריצים שהתגבשו בעקבות הקשר שלו עם בר בבית המפורסם. בזמן שהוא החליט לחשוף את רגשותיו לא פעם, גם במכתב מרגש בסטורי שלשום. נראה שהוא נצפה לא פעם בפומבי גם לצד מי שאינה בר.

שתפו

אליאב ובר נשמע כבר כמו פרק רחוק ונוסטלגי בעונה שרק מצליחה לשבור שיאים לא חיוביים במיוחד מדי יום. אך הסקרנות לגבי העתיד הזוגי של כוכבת העונה שעדיין בבית, בר כהן ואליאב טעטי שטען כי מחכה לה בחוץ, טרם נפסקה.

"הוא לא כתב שהוא מחכה לבר?" אליאב נתפס לצד בחורה אנונימית

אמש עלה פוסט באחת מקבוצות הפייסבוק ובו נראה אליאב בתמונות פפרצי חובבניות כאשר הוא נמצא לצד בחורה בלונדינית אנונימית, מקרה נוסף לאחר שנצפה לאחרונה בצמידות גם לצד כוכבת “אהבה חדשה”, שני גולן, והעקיצות לא איחרו להגיע.

 

“הוא לא העלה אתמול פוסט שהוא מחכה לבר? על זה נאמר לא להמציא”. כתבה כותבת הפוסט שעוררה דיון סוער בנושא. כזכור, רק שלשום העלה אליאב סטורי מרגש במיוחד אותו הקדיש לבר ואף יצא בחריפות נגד “החברים”, דיאן ונתנאל שחתול שחור עבר בינם לבין בר בבית האח.

"הוא לא כתב שהוא מחכה לבר?" אליאב נתפס לצד בחורה אנונימית
הפוסט שעלה בפייסבוק ועורר סערה לצד תמונות הפאפארצי של אליאב בים אמש

במידה ופספסתם את הסטורי המרגש שקדם לתמונות הפפרצי לעיל. אליאב הקדיש את הדברים הבאים לבר:“בר כהן יפה שלי. אני כותב את זה בשעות הקטנות של הלילה. השעות שתמיד קשות לי מרוב געגוע. מהרגע שבו ירדת במדרגות אני ורק אני ידעתי מי את. התאהבנו במבט. את זו כבר כולם יודעים.”

 

“ראיתי בך אמא, ראיתי בך אישה וראיתי בך את כל הטוב שבך. שאנשים מצליחים לראות רק עכשיו. אבל עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא. אין יום שת לא מזכירה אותי. כואב לי בנשמה ויורדות לי הדמעות אחרי שראיתי איך ‘החברים’ שלנו כביכול עשו מה שעשו”.

 

“זו בושה וחרפה בכלל לתת במה לאנשים כאלה. אני איתך יפה שלי. ואני אעשה הכל כדי שהם יעופו לך מהחיים. ואני אוריד את הירח מצידי כדי לראות אותך כבר. ואתן לך כח להגיע לסוף ולזכות”.

"הוא לא כתב שהוא מחכה לבר?" אליאב נתפס לצד בחורה אנונימית
הסטורי שהקדיש אליאב לבר והמסר ל”חברים” בר ונתנאל

 

"הוא לא כתב שהוא מחכה לבר?" אליאב נתפס לצד בחורה אנונימית
אחד בפה אחד בלב? אליאב ממשיך לבלבל חלק מהמעריצים

Subscribe
Notify of
guest
33 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שכל
שכל
1 שנים

איזה אנשים זבל הכניסו לבית הזה.. לא מגיעה להם במה בשום צורה רק מעשנים ואוכלים ומדברים כמו בהמות

חן
חן
1 שנים

פאתטי. תמשיך להסתובב עם בחורות בתל אביב בכל פינה ואחר כך לכתוב לה סטוריז. נ.ב, היא לא תזכה!! תהיה בטוח בזה…

אור
אור
1 שנים

חחחחחחחחחח…..
היח”צנים מכתיבים לו טקסט רומנטי,
והוא לא מסוגל להתאפק. בר לא מעניינת אותו.