בעקבות הביקורת ברשת? הצעד הדרמטי של דיאן שוורץ לאחר ההדחה

השמועה אומרת...

זה לא סוד שלא מעט צופים שחיכו אמש בדריכות להקראת שם הדייר או הדיירת שיודחו מהבית, צרחו מהתלהבות כאשר הקרוסלה הסתובבה ודיאן כבר לא הייתה על הכסא. לאחר 55 ימים בבית בה ספגה ביקורות קשות מכל עבר, החליטה היום דיאן כמודחת, לעשות מעשה שאולי לא יפתיע רבים.

שתפו

הביקורת סביב המודחת הטרייה מבית "האח הגדול", דיאן שוורץ הייתה בולטת במיוחד לכל אורך העונה הנוכחית. ונראה שחלק מהצופים והטוקבקיסטים שביקרו אותה, ייעצו לה ללכת לטפל בעצמה וביקשו ממשפחתה להוציא אותה מהבית, הצליחו במשימה.

למרות שהדיירת הוותיקה עמדה מול 2 דיירות חדשות, לירן ודנה. נראה שהצופים לא חיכו להזדמנות נוספת, ולאחר שדיאן ונתנאל הפכו ליישויות נפרדות בהעמדה להדחה, הם עשו כל מה שביכולתם כדי להתפקד להצבעות שיובילו להדחתה, וזה לגמרי הצליח.

 

אז מה קרה ביום שבו דיאן כבר לא הייתה דיירת בבית המפורסם וחזרה לביתה שלה בחיק המשפחה? מתברר שהביקורות הקשות ברשתות לגמרי עשו את שלהם. ודיאן החליטה היום שלהישאר בביתה ולא להגיע לראיונות המודח והצילומים אותם עבר המודחים הקודמים.

בעקבות הביקורת ברשת? הצעד הדרמטי של דיאן שוורץ לאחר ההדחה
הפוסט של דין ברנס בפייסבוק על דיאן

מקורבים לדיאן טענו כי:"דיאן אינה עוד דיירת שהודחה בתוכנית, והיא גם קלטה מה בדיוק חושבים עליה ומה מתרחש בחוץ". והיא לגמרי צודקת, דיאן הפכה אולי לדיירת ששברה את כל שיאי ההייט לדייר ברשתות החברתיות. ולא רק ביקורת הגולשים האנונימיים, אלא גם מפורסמים שהתלהבו מאוד מהדחתה אמש.

 

ליהיא גרינר ונופר מור מסרו:"אהבנו לשנוא אותך דיאן, בהצלחה!". ליהיוא הוסיפה:"היא טובה בלדגמן וזה מה שהיא צריכה לעשות. לדגמן ולשתוק". מיכאל בן דוד כתב בסטורי:"היה לי מאוד קשה לצפות בה במהלך העונה, אבל מה שיותר קשה זהו ההתמודדות שלה בחוץ."

בעקבות הביקורת ברשת? הצעד הדרמטי של דיאן שוורץ לאחר ההדחה
דיאן ולירון ויצמן לאחר ההדחה

אז האם ההחלטה של דיאן להישאר בביתה במקום לצאת לסבב הראיונות לגמרי מובנת מאליו בעקבות החשיפה שלה לשיח סביבה ברשתות? בסופו של דבר מעבר לאספקט הרגשי, אולי קיימת שם גם מחשבה על היום שאחרי והסקרנות הנבנית סביבה תישא פרות מתוקים בעתיד, כבר ראינו סלבס שפרחו מפרשיות ומקרים קשים יותר.

בעקבות הביקורת ברשת? הצעד הדרמטי של דיאן שוורץ לאחר ההדחה
ירידה לצורך עליה? החליטה להישאר היום בביתה

144 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יעל
11 ימים

רותי לטיפול פסיכיאטרי דחוף.עבר מחר בבוקר.דיאן.לדעתי פסיכוטית עם הפרעה קשה.אלה גידלת מפלצת.

אבי
11 ימים

זה סופו של כול זבל בפח הזבל טיפול דחוף

מאור
11 ימים

עשתה תפדיחה שלה