חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

“לא יפה פי 4, יפה פי 40!” האקסית של אופק נחשפת ואלה היו התגובות בקשר לטליה

השמועה אומרת...

צופים רבים הסתקרנו עד מאוד כאשר אופק הצליח לעצבן את טליה בקטע ששודר בפרק האחרון ובו טען בפניה של טליה כי האקסית שלו יפה פי 4 ממנה. היא נשבעה שלא תדבר איתו עד מחר והדבר הוביל לעוד פיצוצון בין השניים. אז מי היא הבחורה ברת המזל מהעבר של אופק? ואיך הגיבו הגולשים לחשיפתה.

שתפו

היחסים בין אופק לטליה בבית “האח הגדול” ידעו לא מעט עליות ומורדות. כשהוא ניסה תחילה לשבור את מעטפת ההגנה שלה ללא הצלחה, זה נגמר בגידוף לא נעים מצידו. אך לאט הם חזרו שוב לקשר קרוב, אך טרם עם מעוף רומנטי.

 

בזמן שאופק היה “על הספסל”, היה זה שחף ניסה את מזלו עם טליה, אך גם הוא זכה לבסוף לכתף קרה מצדה ככל שעבר הזמן. ובזמן שאופק חזר למגרש, נראה שהשניים עדיין נהנים לעשות טיזינג האחד לשנייה. והפעם אופק הצליח לעצבן את טליה כשטען שהאקסית שלו פי ארבעה יותר יפה ממנה.

"לא יפה פי 4, יפה פי 40!" האקסית של אופק נחשפת ואלה היו התגובות בקשר לטליה

הדבר שהוביל לתענית שתיקה מעט מביכה מצד של טליה זכה ללא מעט תגובות ברשת בעניין, אך הדבר שהכי הצליח לגרום לסקרנות הצופים היה ההשוואה בין טליה לאקסית שלו, ששמה מסתבר גם טליה. אז טייק אה לוק:

"לא יפה פי 4, יפה פי 40!" האקסית של אופק נחשפת ואלה היו התגובות בקשר לטליה
אופק והאקסית טליה, השם הזהה הפתיע את כולם

אופק טען כי הוא יותר נמשך וחובב נשים גדולות ממנו אך נראה שהקשר שלו עם טליה-האקסית, היה קרוב בהרבה יותר בטווח הגילאים. ומה לגבי השוואת היופי אצל הגולשים? אז הם כבר הספיקו להגיב בנושא באחת התמונות המשותפות של השניים.


 

אחת הגולשות כתבה:“לא יפה פי 4, יפה פי 40!” ואילו גולשת אחרת לא הסכימה וכתבה:“עלאק כותבים שהיא יותר יפה מטליה. וואו אפילו לא מתקרבת.” אך הביקורת כלפי ההשוואה לא נעצרה שם, ונראה שגם אופק חטף חלק מהאש בעקבות ההלצה שלו עם טליה-הדיירת.

"לא יפה פי 4, יפה פי 40!" האקסית של אופק נחשפת ואלה היו התגובות בקשר לטליה
אופק וטליה בעוד משחק פאסיב אגרסיב

“שילמד להיות גבר ולא ילד” כתבה אחת הגולשות. “לא משנה מה, לא אומרים לאישה דבר כזה וזה לא משנה מה אתה חושב. הוא כל הזמן מרכל עליה ומקטין אותה למרות כל מה שהיא עושה בשבילו בבית וחבל.”

 

מנגד היו כאלה שפרגנו לקשר עם האקסית לעומת עם טליה שבבית:“אופק, אל תקשיב לתגובות. אתה והאקסית נראים הרבה יותר מתוקים ביחד. כמה אתה נראה מאושר ולא דיכאוני כמו שאתה עם טליה שמשחקת בך בבית”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by talia🍒🛼🌟 (@taliaaaaaaaa)


Subscribe
Notify of
guest
133 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
גל
גל
1 שנים

טליה מהאח הגדול הרבה יותר יפה מטליה האקסית של אופק. אין מה להשוות בכלל. חוץ מזה האופי של האדם יותר חשוב מהיופי שלו.

מיכל
מיכל
1 שנים

גבר שמדבר ככה זה כדי להקטין בחורה ואותו דבר ההיפך ,להוריד את הביטחון ולהשפיל ,זה במילה אחרת את יותר מכוערת,חסר טאקט ורוע !!!!

מימי
מימי
1 שנים

לא אומרים לאישה מילים כמו שאופק אומר . כל היום הוא יורד על אנשים ופוגע בהם . ההפקה מגינה עליו, איך הצופים לא רואים את זה . חושב רק איך להקטין את טליה ולהעציב איתה . חבל . רוב הזמן היא מתנהגת כמו ילדה בגללו