חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
בר פגשה את אליאב בבית האח הגדול ועוררה סערה בעקבות משפט שאמרה!

בר פגשה את אליאב בבית האח הגדול ועוררה סערה בעקבות משפט שאמרה!

השמועה אומרת...

במהלך משימת ה”פריז” השבועית היו לדיירים לא מעט התרחשויות שרובן משעשעות, מפחידות או מאתגרות. אך גולת הכותרת הייתה כניסתו של המודח, אליאב טעטי ובין היתר הצליחה לעורר לא סערה אחת, אלא שתיים.

שתפו

לא מעט צופים בעונה הנוכחית של “האח הגדול” עדיין מנסים להגיע לתובנה לגבי עתיד הקשר הזוגי של הדיירת בר כהן, ואחד ממודחי העונה, אליאב טעטי. האם מערכת היחסים תצלח לאחר סיום סאגת הריאלטי או שמה מדובר רק במינוף רגעי של הפרסום.

 

במהלך משימת ההתעלמות או משימת ה”פריז” השבועית, אליאב חזר לבית “האח הגדול”, וכמובן לא עשה זאת בלי להשאיר חותם ייחודי בנושא, וגם. שובל של בלאגן בין דיירי הבית, והצופים שזעמו על מסר ספציפי שהעביר.

אך לפני שנזכיר את המסר שאליאב העביר ועורר סערה ברשתות החברתיות. אליאב בין היתר התאחד עם אהובתו בבית, בר כהן. עדכן אותה שבנה ליאו בסדר גמור. אך לאחר הביקור שלו הייתה זאת בר שעורר סערה בעקבות משפט שאמרה בהתלהבות לדיירים:“ראיתם איזה חתיך אליאב? אני חייבת להפסיק לאכול”.

אליאב מגיב למשפט של בר, חלק מהגולשות לא ראו בזה משהו מצחיק

מערכת שמועה קיבלה מספר הודעות של גולשות שהמשפט הזה של בר פגע בהם באופן אישי בעקבות הקונוטציה בין אידיאל היופי להרעבה. אחת העוקבות כתבה:“לא עבר לי חלק שהיא אמרה את זה. ברור לי שזה בצחוק , בלי מחשבה ולא עם כל הכובד אבל משפט כמו ‘מפסיקה לאכול ראית איזה חתיך אליאב’ ..בכוונה של להיות חתיכה בשבילו…”

 

והוסיפה את סיפורה האישי:“אם אני של גיל 16 ואילך בתחילת ההפרעת אכילה שהייתה לי הייתה שומעת משפט כזה בפריים טיים זה היה משבש אותי יותר…. היום זה תופס אותי ממקום שוואלה יש נערות שצופות בזה ויש אחריות. וסליחה על הכובד מבטיחה לכם שלהיות בולמית זה קצת יותר כבד בחיים.”

@shmua.comבר:”אני חייב להפסיק לאכול” היציאה שגרמה לסערה ברשת♬ סאונד מקורי – שמועה בידור

בר פגשה את אליאב בבית האח הגדול ועוררה סערה בעקבות משפט שאמרה!
“ראיתם איזה חתיך אליאב, אני חייבת להפסיק לאכול” המשפט שעורר טריגר אצל הגולשות

אך זאת לא הייתה הסערה היחידה שהתעוררה בבית. עוד נחשף כי במסגרת השתתפותו של אליאב במשימה, הוא העביר לכאורה, מסרים גלויים לדיירים ברמיזה או באופן ישיר בגנות האקסית שלו, טליה.

 

ולמרות שחוקי הפורמט אוסרים על אנשים מהעולם החיצוני להעביר מבחוץ מסרים, היה נראה כי אליאב מזהיר או את הדיירים או לפחות את אופק בכך שיתרחק מטליה ואף נתן רמזים לגבי עוצמתה בקרב הצופים.

 

בשיחה של טליה ודניאל וגם של בר ואופק נראה באופן חד משמעי שאליאב העביר לאופק מידע בקשר לטליה. אופק אף חשף:“זה משהו מאוד קשה. זה לטובתי אבל אני לא רוצה..”

@shmua.comהדיירים מדברים על הרמזים שאליאב העביר בהקשר לטליה♬ original sound שמועה בידור

בר פגשה את אליאב בבית האח הגדול ועוררה סערה בעקבות משפט שאמרה!
אליאב והסטורי לאחר המפגש המחודש עם בר

Subscribe
Notify of
guest
328 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שירה
שירה
1 שנים

איזה לא גברי הוא יצא
היית עם בחורה כמה שנים איפה הכבוד שלך אליה בור ששתית ממנו מים אל תשליך בו אבן
טליה לא עשתה לא כלום
בושה!

ניסים
ניסים
1 שנים

לי אליאב נשמע כמו ילד קטן לפעמים, גם החיבור שלו עם בר נראה לי כמו ילד שרוצה אמא, גם בפרק שהוא חיבק אותה ובכה הוא נראה לי כמו תינוק שאיבד את אמא בקניון, אולי זה משהו מהילדות שלו כילד מעולם חרדי סגור שהפך לבחור חילוני “מתהולל” בעולם חופשי ופתוח, לאדע, בכל מקרה אני לא מאמין שהוא יגדל ילד של מישהו אחר.

יעל
יעל
1 שנים

אופק המיץ של הזבל.נבלה.שקרן.לא מגיע לזרת של טליה .עדיף לטליה שתעיף אותו לקיבינימט עם הפה המזוהם שלו.מטנף על טליה עם דינה הנבלה.דינה הרסה ל4ב מהדיירים את מערכות היחסים שלהם בבית. היא ושרין הנבלות הגדולות בבית האח.שרין גוש בשר דוחה מבפנים ומבחוץ .נשרפת מקנאה לטליה .טלליה אופה לכולם עוגות מדהימות .