דיאן שוורץ מתנצלת לראשונה ופונה לצופים:"תנו צ'אנס ונסו להכיר אותי באמת"

דיאן שוורץ מתנצלת לראשונה ופונה לצופים:”מקווה שתצליחו לשמור לי קמצוץ של חסד”

השמועה אומרת...

נראה שהציפייה לאות חיים מכוכבת “האח הגדול” והמודחת הטרייה, דיאן שוורץ לאחר שירדה למחתרת של שקט תעשייתי מאז היציאה. הייתה סופר נכרת גם מאלה שלא ממש סבלו את שהותה בבית. ועכשיו מגיע ההתנצלות שלה שעוררה גל תגובות חסר תקדים ברשתות החברתיות.

שתפו

השקט של דיאן ברשתות החברתיות מאז שיצאה מבית “האח הגדול” כבר פורש לא פעם כאות של רגרסיה\טראומה מהד הטוקבקים הרעים שחטפה בזמן שהותה בתוכנית ולאחר מכן. ומנגד התפרש גם לתרגיש יח”צ גאוני שככל הנראה מצליח ובענק.

 

אם לשפוט מכמות העוקבים שלה באינסטגרם שעלה בקרוב ל-40 אלף! מבלי שתעלה אפילו פוסט אחד מיציאתה מהבית, נראה שהדממה ברשתות החברתיות עשתה את שלה. אך עכשיו דיאן החליטה לשבור את השקט ולשתף פוסט הבהרה\התנצלות בהקשר להתנהגותה בבית:

דיאן שוורץ מתנצלת לראשונה ופונה לצופים:"תנו צ'אנס ונסו להכיר אותי באמת"

“היי חברים, הבנתי שעשיתי הרבה בלאגן בחוץ בחודשיים האחרונים… אני רוצה להגיב בדרך שלי, בלי צינזורים או סינונים. בלי פרקים ערוכים, בלי דלתות בערוץ 26, בלי קטעים קצרים שעולים בטיקטוק. רק אתם ואני. מעולם לא התכוונתי לפגוע באף אחד.”

 

“הגעתי ל’אח הגדול’ במטרה להגדיל את החשיפה שלי לעוד קהלים ולמנף את הקריירה שלי כדוגמנית בארץ שלי. נשאבתי לתוך סיר לחץ מטורף שהוציא ממני דברים שלא יוצאים ביום-יום. פתאום ריבים על אוכל, על מקומות ישיבה, על קידוש, על סיגריות. הרגשתי בודדה, מותקפת, מאוהבת, שמחה, עצובה, מדוכאת, מתגעגעת. וכל רגש כזה בתוך בית האח הגדול הוא על 200. חסר פרופורציות.”

“אני יודעת מה עברתי בתוך הבית, מה הרגשתי, מה נאמר לי, וברור לי שלמי שלא שם קשה להבין את העוצמות של כל רגע ורגע בבית הזה. היו פעמים שהתנסחתי בצורה מוגזמת והעלבתי. ובאמת, שאני התנצלתי בבית בפני מי שפגעתי ועוד אתנצל בפני מי שלא הספקתי, ומתנצלת עכשיו בפניכם, הצופים, שנפגעו מהאימרות שלי.”

 

“המשחק החברתי והניתוק מהעולם שבחוץ לקח אותי לקיצון שלי עם עצמי. ייקח לי עוד זמן להשלים ולעכל הכל, ובינתיים, אני מאמינה שעוד ניפגש – ברחוב, בסופר, בצילומים, באירועים. ולפני שאתם אומרים ״פיפי, חרטטנית, ממציאה, הכי לא קרה״ תנו צ׳אנס ונסו להכיר אותי באמת- בלי מצלמות, בלי תסריטים או משימות תקציב שבועיות. ותזכרו, מה שרואים מכאן לא רואים משם. מקווה שתצליחו לשמור לי קמצוץ של חסד. בקרוב נדבר על הכל, דיאן.”

דיאן שוורץ מתנצלת לראשונה ופונה לצופים:"תנו צ'אנס ונסו להכיר אותי באמת"
לנו כבר נגמרו המילים בנושא, דיאן בבית האח הגדול.

 

לפוסט הזה של דיאן שקיבל קרוב ל-10,000 תגובות בתוך פחות משעתיים!! היו לא מעט תגובות מחזקות, כולל של מפורסמים כגון, נטע ברזני, ניקול רזניקוב, עמרי אלפיה, שירן סנדל. וגם מאיה ג’ריס שכתבה לדיאן:“יואו כמהההה חיכיתייייייי שתעלי משהו כאילו זכיתי בלוטווווווווווווו, ואין כמוך”.

 

אך לצד התגובות הנלהבות היו גם גולשים שפחות התלהבו. אחד המגיבים כתב לה:“עזבו רגע תרגיל יחצ לא תרגיל יחצ, יש פה בן אדם לפניכם שמתנצל, לא חייבים להתחבר אליה בשום צורה ותוכלו להוריד לה עוקב, אבל אין צורך במלא תגובות רעות, או שלפחות לפני שאתם מגיבים תזכרו שגם אם יהיו לה 5 אלף תגובות כאן על הפוסט, היא הולכת לקרוא הכל . בן אדם מבקש סליחה תנו לו יד או אל תהיו כאן”.

 

ובתגובה לכך ספג:“גם פושע מתנצל בבית משפט , אולי נסלח לו ולא נכניס אותו לכלא מה אתה אומר ?”. גולשת נוספת המשיכה בביקורת:“סוף מעשה במחשבה תחילה. כשאת אומרת לתת צ׳אנס כלפייך את שוכחת שלא נתת לאף אחד צ׳אנס אלייך וכל מה שהיה לך לומר ״אתה לא מעניין אותי״. ואת לא היחידה שהייתה בבית הזה, התנהלו סביבך המון אנשים שבחרו בהתנהגות נורמטיבית ולא מתנשאת. אבל כמו כל דבר בחיים, זה עוד שיעור בשבילך. ומקווה שתשכילי מכך המון דברים.”

Subscribe
Notify of
120 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
די לאלימות.
1 שנים

ביריונית חרטטנית שממשיכה ללעוג, הפעם לקוראים. חושבת שכולם מטמטמים.

דליה
1 שנים

התנהגת רע מאוד . פגעת באנשים. ועכשיו מתנצלת?

זיו
1 שנים

זה מסר מהיחצ שלך לא ממך מותק תצאי מהמחבוא ותתנצלי כמו בנאדם במקום לשלוח מסרים מהמאורה שלך כמו שידעת לפגוע כמו גיבורה תתנצלי כמו גיבורה