אמר לאופק להתרחק מטליה? אליאב מחליט לשים סוף לשמועות הגולשים!

אמר לאופק להתרחק מטליה? אליאב מחליט לשים סוף לשמועות הגולשים!

אמר לאופק להתרחק מטליה או לא? אליאב מכחיש

השמועה אומרת...

בפרק האחרון של תוכנית הריאלטי "האח הגדול", צופים רובים המתינו לקטע המרגש שהופץ בפרומואים הרבים בו אליאב פוגש את בר והשניים מתאחדים באופן רומנטי במיוחד. אך נראה שלצד הלבבות באוויר, המסרים שהעביר לבר והדיירים קצת נעלמו מהעריכה והשאירו את הצופים סקרנים. עכשיו אליאב מגיב לכך בעצמו לראשונה!

שתפו

לא מעט מצופי "האח הגדול" חיכו וחיכו לרגע המרגש בו אליאב ובר ישובו זו לזרועות זה. לאחר שבר קלטה שאליאב נכנס לבית במהלך משימת הפריז. היא החליטה לעשות פסילה ולרוץ אליו בדמעות של התרגשות, שם קרה החיבור המחודש והמרגש של השניים.

לא מבייש טלנובלה תורכית איכותית – אליאב פוגש את בר בבית במהלך המשימה

אך לצד המפגש הרומנטי שהיה נראה בפרק האחרון כמו סיפור אהבה מושלם, בפרומו שקדם לפרק נראה כי "האח הגדול" מזהיר את אליאב ואומר לו "תזהר עם מה שאתה אומר" ובתגובה בר אומרת "מה?? אני בשוק!".

 

המסר הזה נפל ברצפת חדר העריכה, לרבות מסרים אחרים אותם העביר אליאב לכאורה לדיירים ולא שודרו. ונשארה השאלה – האם אליאב העביר מסרים כגון זה שהקהל האשים אותו שהעביר לאופק:"תתרחק מטליה!". עכשיו הוא החליט להגיב בלייב לצופיו באינסטגרם.

אמר לאופק להתרחק מטליה? אליאב מחליט לשים סוף לשמועות הגולשים!
אמר לאופק להתרחק מטליה או לא? אליאב מכחיש

אליאב הסביר את הנושא:"אנשים כנראה פתחו ערוץ 26 והתחילו לשמוע דיירים מדברים. אבל מה שדיירים מדברים זה לא בהכרח משהו שאני אמרתי. את זה אנשים שוכחים! סתם דוגמה – אני יכול להגיד משהו קטן – אתה תבין א. ואני אבין ב. למה כי זה משפט שהוא במשפט, אני לא התחלתי לעשות הרצאות."

 

ואז הוסיף את המסר החד משמעי בעניין:"אני יכול להגיד משהו שהוא וודאי עם חותמת. אם האח הגדול רוצה לשדר את זה שישדר. המילה טליה לא נאמרה ממני בשום צורה. והמשפט 'אופק תתרחק מטליה' לא נאמר בכלל – כאילו אתם רחוקים שנות אור! אותו משפט שנאמר לאופק, נאמר גם לדניאל. אז בואו נרגע והאח הגדול כנראה ידע למה לא להראות את זה."

 

@shmua.comאליאב מגיב לשמועות:"לא אמרתי לאופק להתרחק מטליה!"♬ סאונד מקורי – שמועה בידור

אמר לאופק להתרחק מטליה? אליאב מחליט לשים סוף לשמועות הגולשים!
טליה ואופק בפיצוץ בפרק האחרון לאחר כניסתו של אליאב, מקרי?

262 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מימי
7 ימים

לכל מי שיכול שיפנה לאח הגדול העולמי ותדעו שמה שנעשה בפרק האחרון שאליאב נכנס , אסור היה שיקרה . האח הגדול רוצה רק להרים לבר כל היום . אליאב שקרן הדיירים לא הפסיקו לדבר על טליה והאח הגדול נזף בו . אליאב כמו בר זבלה , שעושה הכל למען עצמו

חן
7 ימים

יאללה די לחרטט, בפרומו אמרו שיגידו לנו מה נאמר ובפרק עצמו סיננו את מה שנאמר והראו רק שאמר לה שהוא מאוהב בה. הוא נתן לבר הרבה מאוד פרטים על הבחוץ. וגם אמר לאופק להתרחק מטליה, יש הקלטות של דניאל מספר את זה לטליה. אז לא להתייפייף!! פשוט כנראה מפחד מתגובות נגד ולכן הורידו את זה מהפרק. בושה של התנהגות!!!

נועה
7 ימים

חרטטן, כבר אנחנו יודעים מזמן שאתה לא אמין ראינו בתוכנית איך עבדת על בר. כל הבית התעסק ודיבר על הדברים שאמרת !!! מי שרואה את הלייב יודע.