חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
"שרין מקנאה רצח בטליה" הצופים זועמים בעקבות הסתה לחרם בבית האח הגדול?

“שרין מקנאה רצח בטליה” הצופים זועמים בעקבות הסתה לחרם בבית האח הגדול?

השמועה אומרת...

שוב זעם מצד צופי ערוץ 26 בעקבות שיח חוזר ונשנה של חלק מדיירי הבית שמנסים באופן סיסטמטי להרחיק חלק אחר מדיירי הבית, לרבות הדייר החדש משה מטליה, וזאת לאחר ולמרות שהוא ושרין הפרידו כוחות. תחילתו של חרם או הגזמה בוטה? תחליטו אתם

שתפו

זה לא חדש שחלק מהדיירים או יותר נכון – הדיירות בבית לא הסתדרו מעולם ונראה שזה גם לא הולך לקרות במהלך המשך העונה. הביף בין שרין לטליה שהתחיל עוד הרבה קודם לכן מקבל טוויסט פחות עדין כאשר משה החליט להתיידד עם טליה, דבר שלא התקבל בסבר פנים יפות של מספר דיירים.

"שרין מקנאה רצח בטליה" הצופים זועמים בעקבות הסתה לחרם בבית האח הגדול?
שחף מנסה לגרום לשרין להוריד הילוך מההתנהגות כלפיו וכלפי משה בעקבות קרבתם לדיירים מסוימים לרבות טליה.

למרות שהקשר הרומנטי בין שרין למשה לא צלח ונראה שהשניים לגמרי הלכו לדרכים נפרדות בבית, באופן שכובד על ידי שני הצדדים. בימים האחרונים הנוכחות שלו(וגם של שחף) לצד טליה בבית, מצליחה לעורר לא מעט שדים.

 

השיא היה במהלך ריקוד של משה עם חלק מהדיירים באופן כמעט אקראי בחדר השינה, כשבמלכו הקים את טליה להצטרף לריקודים והיה מעט צמוד אליה. היה נראה ששרין לא ממש מסמפטת את הסיטואציה שאליה גם נקלע שחף שלא אהב את העוקצנות של שרין בנושא.

"שרין מקנאה רצח בטליה" הצופים זועמים בעקבות הסתה לחרם בבית האח הגדול?
נתנאל והמשפט שצופים רבים הזדהו איתו

לאחר מכן התפתח דיון בנושא כשדינה התפלאה על הקרבה של חלק מהדיירים לטליה, וריוואה טענה כי שרין עושה למשה פרצופים שלא לצורך, למרות שהשניים טענו שהם לא בעניין האחת של השנייה: “מה את רוצה מהבן אדם? את באה לשחק לו בלב?”.

 

ריוואה המשיכה:“יש פה בן אדם(שרין) שהוא מרגיש משהו לשחף, אבל הוא רוצה גם את משה וגם את שחף שיהיו לידו. אני לא יודעת מה שרין מנסה לעשות!?” דינה טענה:“היא רוצה את אחד מהם שלא רוצה אותה, וההוא(שחף) רודף עכשיו אחרי טליה, כי היא השתחררה מהזה(אופק). וההוא(משה) רודף אחריה(טליה). אני לא יודעת מה קורה פה בבית המטורלל הזה.”

 

יותר מאוחר נתנאל התערב בשיחה של שחף ולירן ששוחחו על ההתנהלות של שרין וטען:“מה את רציני שאתה לא יודע כאילו או שאתה משחק אותה לא יודע? מו מה שרין אוכלת… היא מקנאה רצח בטליה. שהוא(משה) חיקה אותה, רקד איתה, יצאה בעצבים”.

@shmua.comשחף מנסה לגרום לשרין לרדת מההתנהגות שלה למשה וכלפיו בעקבות הקרבה לטליה?♬ סאונד מקורי – שמועה בידור

אך זה לא נגמר בסצינת ה”קנאה” הזאת עליה דיברו הדיירים. גם בר לקחה את משה לשיחת הבהרה חריפה מאוד ויצאה עליו בגלל הקרבה לטליה:“אם אתה מעוניין בבחורה ואתה הולך פה בבית בשיחות” משה:“אבל הבחורה לא רוצה אותי!”. בר:“זה לא משנה! באותו הזמן מול הפרצוף שלה, אתה מנשנש אצבעות(טליה?)”

 

בר המשיכה והטיחה בו ובטליה ביקורת על הקרבה ביניהם:“יש בחורה כמוני שגם אם לא היה את אליאב, לא הייתה מתקרבת אליך. גם לא בצחוק. כי יש כבוד מינימלי. בטח שאנחנו בטלוויזיה. אבל יש בחורות שלא אכפת להן לדבר ולהתקרב, ולעשות מבטים וללכת ולהתיישב. קרין לא מקנאה פה באף אחת!”

"שרין מקנאה רצח בטליה" הצופים זועמים בעקבות הסתה לחרם בבית האח הגדול?
בר נכנסת במשה בעקבות הקרבה שלו לטליה
@aftervsa אני באמת לא מבינה למה שרין הכניסה אותו אם היא בכלל לא מעוניינת בו #האחהגדול2022 #אדיטים #fyp #האחהגדול ♬ original sound – &lt3

לאחר מכן גם קאזם יצא על משה וטען בפניו בחצר:“אתה כל הזמן עם טליה”. משה הפעם התפוצץ והגיב לו:“איזה כל הזמן עם טליה!? אין לכם פרופורציות אני מבין. איזה כל הזמן עם טליה? אני בקושי רואה את טליה מה אתה מדבר? על מה אתה מדבר? אל תכניס דברים שלא קורים פה!”

"שרין מקנאה רצח בטליה" הצופים זועמים בעקבות הסתה לחרם בבית האח הגדול?
משה תחת ביקורת משרין, בר, קאזם ודינה בעקבות הקרבה לטליה בבית

גם טליה החליטה להגיב בנושא של העקיצות המתחדשות של בר כלפיה:“היא כל פעם מתהפכת עלי מחדש. ומאוד מרגיש שבגלל כל הסיטואציות האחרונות שהיו לה, מאוד עלה לה השתן לראש. שאליאב נכנס ואמר לה דברים. זה כאילו שינה בה משהו, פתאום עוד הפעם התעורר בה משהו שאני לא פונה אליה, אבל היא יכולה לצאת עליי.”

 

"שרין מקנאה רצח בטליה" הצופים זועמים בעקבות הסתה לחרם בבית האח הגדול?
דוד יוצא להגנת משה וטליה ונתקל במגננה מצד קאזם
@bigbrother521 אני תוהה מתי בר תעזוב סופסוף את טליה לנפשה.. לעניינו, אם גם הפעם ינסו בהפקה להפוך את כל מה שקרה ב5 שעות האלו נגד טליה זה כבר יהיה בזיון מוחלט! נקודות לציון: נתנאל יצא גבר רצח!!! אמר מה שכולם מפחדים להוציא מהפה שלהם. ריוואה יצאה תותחית שלא נגררה אחרי עדר הקבינט פלוס הרעל של בר ואני מאוהבת במשה!❤️ #האחהגדול #טליהעובדיה #האחהגדול🧿 #ישראל #טליה #דינה #בר #קאזם #ריוואהרסלאן #משה #שרין #שחף #נתנאל ♬ צליל מקורי – Big brother

Subscribe
Notify of
guest
248 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מלי
מלי
1 שנים

אוי הקינאה של שרין מהיום הראשון בטליה כל כך בולט.וגם של בר .חסרות ביטחון לידה כי הכל טוב בטליה ולא רק המראה שלה.פשוט שתי מסכנות ממורמרות ,מחליאות יאללה שייצאו כבר מהבית הזה .הבעיה שההפקה מנסה להעלים את טליה ולהעלות את בר ושרין הפוסטמות

נועה
נועה
1 שנים

שרין באמת מקנאה בטליה, אפילו החברים שלה כבר לא יודעים מה לעשות עם השנאה הזאת שלה כלפיה. שרין לא מבינה ששחף לא בעיניין של טליה. היא אובססיבית כלפיה בקטע חולני!

לי
לי
1 שנים

גם אם שרין תהיה האישה האחרונה בעולם שחף לא רוצה אותה. זה לא שייך לטליה כי גם בטליה הוא כבר לא מעוניין לזוגיות, עכשיו הוא בקטע של דנה בכלל….
שרין פשוט מתנהגת בצורה ילדותית, עלובה. גם לא רוצה את משה וגם לא רוצה שהוא ידבר עם אף אחד.