"חשבתי שהתנערתם מההתנהגות שלה!" רשת האופנה שיצאה על דיאן חידשה את הפרסומים!?

“חשבתי שהתנערתם מההתנהגות שלה!” רשת האופנה שיצאה על דיאן חידשה את הפרסומים!?

השמועה אומרת...

שלושה ימים בלבד עברו מאז שהמודחת הטרייה מבית “האח הגדול” שעוררה אינספור סערות במהלך התקופה החולפת, שברה שתיקה בפוסט התנצלות בחשבון האינסטגרם שלה שזכה לחשיפה מטורפת. ונראה עכשיו שאחד ממותגי האופנה כבר הספיק לחדש את הפרסומים של דיאן למרות הביקורת כלפיה בעבר?

שתפו

לא פחות מ-31 אלף לייקים ו-13 אלף תגובות הציפו את פוסט ההתנצלות של דיאן שוורץ ברשת האינסטגרם בימים האחרונים, בו בין היתר ביקשה מהגולשים שייתנו לה צ’אנס להכיר אותה באופן אישי ולא בסיר הלחץ של הריאלטי.

 

מדובר בהישג שאפילו הסלבס בדרגות הגבוהות ביותר בתעשייה לא מגיעים אליו או מתקרבים אליו. לפוסט עלו לא מעט פידבקים חיוביים אך גם ביקורות שמדובר בצעד יחסי ציבור שקוף. מה שבטוח העבודה נעשתה, ונראה שמותג האופנה “ADIKA” החליט לחשב מסלול מחדש בעקבות החשיפה?

"חשבתי שהתנערתם מההתנהגות שלה!" רשת האופנה שיצאה על דיאן חידשה את הפרסומים!?

רשת “ADIKA” ספגה לא מעט ביקורות מהגולשים במהלך שהייתה של דיאן שוורץ בבית “האח הגדול” ששיגרו אינספור תלונות ואיומים על כך שיפסיקו לרכוש מהם כל עוד שדיאן מככבת אצלם.

 

הרשת טענה בין היתר על כך שהתאכזבה והצטערה לראות את ההתבטאויות של דיאן בבית “האח הגדול”, ולאחר יציאתה מהבית ידונו על המשך שיתוף הפעולה שלהם איתה. ועכשיו נראה שההחלטה שלהם נחשפה בפני הגולשים באופן ישיר?

"חשבתי שהתנערתם מההתנהגות שלה!" רשת האופנה שיצאה על דיאן חידשה את הפרסומים!?
קפץ לגולשת בספונסרד אמש, רוכבים על ההד התקשורתי למרות הביקורת?

גולשת אחת פרסמה בקבוצה “כמעט מפורסמים” צילום מסך טרי מאתמול, על פרסום ממומן של “ADIKA” בסטורי ברשת האינסטגרם בכיכובה של לא אחרת, דיאן שוורץ בביקיני ואחד הדגמים של המותג. אותה גולשת מיהרה לשתף:

 

“תראו מי מככבת בספונסרד של אדיקה! חשבתי שהתנערתם מההתנהגות שלה הרי הלואאאא”. גולשת נוספת הוסיפה בתגובה:“לא עבר מספיק זמן” לצד סמיילי כועס, ואילו אחרת כתבה:“אני עשיתי להם הייד בספונסרד כשהיא הופיעה”.

"חשבתי שהתנערתם מההתנהגות שלה!" רשת האופנה שיצאה על דיאן חידשה את הפרסומים!?
אמרה שתחכה לנתנאל בחוץ. הגולשים סקרנים

אז האם ההד התקשורתי עשה את שלו? כזכור, רשת עדיקה פרסמה בתחילת חודש יולי:“רשת עדיקה נמצאת בחוזה עם דיאן שוורץ כדוגמנית, כחלק מקבוצה גדולה של דוגמניות. התאכזבנו והצטערנו לראות את ההתבטאויות של דיאן ואת הסיטואציות בה הייתה מעורבת בבית האח הגדול. ההתנהגות של דיאן בתוכנית לא תואמת כלל את ערכי המותג הדוגל בהעצמה נשית, קבלת האחר ושיח מכבד. נוכל לדון על המשך שיתוף הפעולה עם דיאן רק לאחר יציאתה מבית האח הגדול”.

Subscribe
Notify of
228 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אביהו
1 שנים

להחרים את אדיקה מעודדת אלימות לא לקנות שהזבל הזאת מדגמנת

טלי
1 שנים

פתאום כולם משחקים אותה ,מגינים עליה ,שכחו לה את הכל ,חבורת צבועים ,כל מי שמגינה עליה בוודאות אמא לאחת כזאת או אחת כזאת בעצמה שאוהבת לרמוס ולהשפיל אנשים ,חושבת שהיא הכי טובה שווה לתחת כמו שהיא אוהבת להגיד על דעות של אנשים אחרים ,אמן שתיעלם כבר מהכותרות ונפסיק לראות תפרצוף המזעזע הזה

עמית
1 שנים

איף למה הנרקיסיסטית הזאת כל היום מול הפרצוף שלנווו ,חאלס להביא לבהמה הזאת במה!!!!