חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
מהמקום הכי מפתיע? בר יוצאת מול הדיירים להגנתה של טליה

מהמקום הכי מפתיע? בר יוצאת מול הדיירים להגנתה של טליה

השמועה אומרת...

בזמן שהפרומואים מחממים את האווירה למשדר הערב ובו הפיצוץ בין דיירות האח הגדול, טליה עובדיה ובר כהן הולך לעלות הילוך בביף של האחת נגד השנייה. נראה שמצידה של בר הגיעה היום(רביעי) דווקא מעשה שהצליח להפתיע רבים. הפיוס בדרך?

שתפו

הערב(רביעי), הולך להיות ללא ספק פרק שיתמקד בחלקו המרכזי בביף הלא נגמר בין טליה לבר, כאשר השתיים מחליפות מהלומות האחת כנגד השנייה ולא מסננות הפעם את מה שהם באמת חושבות.

 

אך האם מים רבים כבר הספיקו לעבור מתחת לגשר ובר שאמרה שהיא תכנס בטליה בשביל כולם הצליחה לעשות היום מעשה שיצא לזכותה של טליה מול כולם? אז זה מה שקרה במהלך ישיבת התקציב.

מהמקום הכי מפתיע? בר יוצאת מול הדיירים להגנתה של טליה
טליה בישיבת התקציב האחרונה

טליה הייתה מעוניינת להזמין קונסילר בתקציב ונראה שהדבר לא עלה בעין יפה של חלק מהדיירים שלא הסכימו להקריב את הסכום הזה מהתקציב עבורה. ואז במהלך ישיבה של בר עם שרין ודינה שאף היו בין המתנגדות להזמנה המיוחדת, בר החליטה לשכנע אותם מדוע כן מגיע לטליה את הקונסילר שביקשה.

 

שרין טענה בחצר:“כל אחד רוצה לדאוג לתחת של עצמו”, והדיון התפתח לעניין הקונסילר של טליה. בר הגיבה:“אבל צריכים להיות גם פיירים”. שרין טענה שזו צביעות ובר יצאה עליה:“ממש לא צביעות, מתחילת העונה הבחורה הזאת תורמת לנו את התקציב שלה.”.

מהמקום הכי מפתיע? בר יוצאת מול הדיירים להגנתה של טליה
היו נגד הזמנת הקונסילר לטליה, בר שכנעה אותם שמגיע לה

והוסיפה לטיעון:“היא לא נוגעת בבשר, היא לא נוגעת באורז, היא לא נוגעת בפסטות, היא לא נוגעת בלחם. היא לא נוגעת בכלום. בתכל’ס היא יצאה פה מתחילת העונה בקטע של אוכל הפראיירית של החיים. הבחורה הזאת אוכלת ירקות בלבד. מגיעה לה קונסילר! זה לא משנה חברות, לא חברות, כן חברות שרין! זה לא פייר מה שאת אומרת לי. מתחילת העונה היא תורמת לנו את הכסף שלה.”

 

הדיון המשיך כאשר דינה התערבה לדיון לצד שרין ובר, ונראה שהטיעון של בר אכן הצליח לשכנע. יותר מאוחר בישיבת התקציה עצמה. בר שוב פתחה את עניין הקונסילר ויצאה להגנת טליה לאחר שהדיירים ניסו לדחות את הזמנת הקונסילר לשבוע הבא.

@bigbrother.news1 #האחהגדול #האחהגדול2022 ♬ צליל מקורי – האח הגדול-עדכונים

בר טענה:“אם שבוע הבא יהיה תקציב בסיסי, לא יהיה לה קונסילר. תורידו את הסילן, הסתדרנו בלי סילן.” דניאל החליט לפתור את העניין בכך שהוא ושחף יעזרו לטליה בתקציב בכך שיורידו לעצמם את כמות הטבאק. בר הריעה להם על ההיענות לעזרת טליה:“שחף ודניאל, כל הכבוד לכם.”

מהמקום הכי מפתיע? בר יוצאת מול הדיירים להגנתה של טליה
דניאל ושחף יוצאים למעט טליה בישיבת התקציב

Subscribe
Notify of
guest
183 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ירדן
ירדן
1 שנים

יש אנשים שכבר מזמן היו צרכים לעלות במדרגות .כמו בר ושרין

שוש
שוש
1 שנים

שרין ממש לא נסבלת צמודה לשתף למרות שהוא לא מעוניין לקניית נוראית

רק טליה !!
רק טליה !!
1 שנים

אין על טליה המהממת וטובת הלב ועל אהבת חינם תמיד .. הפעם צריך להעריך ולפרגן לבר כשצריך..צפו בוידאו האתר האח בר יוצאת פעמיים לטובת טליה וזה היה מרגש ממש..פעם ראשונה בשעה 13.47 בר בתקיפות אומרת ועוד לשרין שטליה תורמת את כספה מתחילת העונה ופעם שנייה בשעה 14.24 בר דורשת קונסילר לטליה במקום סילן.כל הכבוד