“אפילו גל גדות לא שווה תמחור כזה” הסכום המטורף שדיאן שוורץ דורשת לאירוע נחשף!?

השמועה אומרת...

שבועיים עברו מאז שהדיירת שלנצח כנראה תהיה האייקון של העונה הנוכחית של “האח הגדול”, דיאן שוורץ, הודחה מהבית המפורסם. ומאז נראה שמלבד הסערה נגדה ברשת וההתנצלות שלה, מדד הפופולאריות שלה דווקא נוסק לשמיים, וכך כנראה גם הדרישות לחשיפתה מצד הסוכנות שלה?

שתפו

בזמן ששהתה בבית “האח הגדול”, לא מעט מצופי התוכנית יצאו ברשתות החברתיות בפוסטים זועמים וגם בדרישות ותלונות כנגד מותגים שהעסיקו בעבר ובהווה את דיאן שוורץ בעקבות התנהגותה בתוכנית.

 

אך מאז היא הספיקה לרדת למחתרת, חשבון האינסטגרם שלה “נמחק” והושב, ולבסוף יצאה דיאן בפוסט יחיד ומתנצל במיוחד לצופי התוכנית בעקבות החוויה וההתנהלות שלה בבית “האח הגדול”.

"אפילו גל גדות לא שווה תמחור כזה" הסכום המטורף שדיאן שוורץ דורשת לאירוע נחשף!?

אז האם הציבור שטרח לצאת על דיאן ולמלא את הרשת בטוקבקי שנאה כלפיה מעט מתגעגע? נראה שהכוכבת טרם חזרה למוטב ברשתות החברתיות. ולמרות השקט התעשייתי מלאי העוקבים שלה מתמלא יותר ויותר בקצב מסחרר. לצורך השוואה היא הצליחה להשוות את כמות העוקבים שלה לזו של טליה שבמהלך התוכנית פתחה עליה פער לא קטן.

 

התשובה כנראה חיובית יותר ממה שרבים חושבים. לא בכדי הגיעה סוכנותה של דיאן שוורץ, סוכנות יולי להערכה הבאה: דיאן תוצע למי שידרוש אותה לאירועים מתוקשרים בסכום של לא פחות מ50,000 ש”ח לאירוע בודד, נכון להיום.

מסוכנות יולי נמסר בתקשורת בעקבות המידע שנחשף בנושא:“בימים האחרונים דיאן עסוקה בחזרה לשגרה, אנו מבינים את העניין סביבה, אך היא לא מתעסקת בעסקאות כאלו ואחרות”.

 

נראה שהמידע החדש על ה”מחירון” שנחשף גרם ללא מעט תגובות זועמות – שוב. אחת הטוקבקיסטיות כתבה:“לא מבינה מי מזמין את הגועל הזאת? לא הייתה משקיעה עליה חמישה שקלים לעגלה של הסופר.. אבל כנראה שהזיכרון של אנשים קצת ותכף אנשים לא חכמים במיוחד יתחילו להזמין אותה וימליכו אותה למלכה. ממש תת רמה ומאכזב ברמות!”

"אפילו גל גדות לא שווה תמחור כזה" הסכום המטורף שדיאן שוורץ דורשת לאירוע נחשף!?

מגיבה נוספת יצאה בזעם:”אף יוצאת האח הגדול לדורותיו לא דרשה בחייייים סכום עתק כזה!! מי היא חושבת שהיא לעזעזל?? במקום שתראה מתינות ותרד לעם אחרי מה שעשתה היא עושה פה ספין בשביל לחלוב סכומים אדירים כאלה ועוד מקבלת במה בכל מדורי הרכילות!! מביש ביותר!”

 

גולש אחר כתב מנגד:“עזבו אתכם שטויות, דיאן בהחלט שווה את הסכום הזה כי איפה שהיא לא תלך היא מסוקרת וכולם מסתכלים עליה. כל הכתבות וכל הפרסומים יכניסו הרבה כסף בגלל שאנשים סקרנים וצמאים לראות מה קורה איתה וזה מה שמוכר רבותיי”.

Subscribe
Notify of
54 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
רות
1 שנים

אם משלמים למה שלא תדרוש, אדיוט המשלם!!!!

הרב בריח
1 שנים

גועל נפש. שקל לא הייתי נותן

צחי
1 שנים

לא היא לא שפויה