חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
טליה נגד אופק הפיצוץ:"אני לא עשויה מהחומר שלך וטוב שכך ברוך השם!"

טליה נגד אופק הפיצוץ:”אני לא עשויה מהחומר שלך וטוב שכך ברוך השם!”

השמועה אומרת...

הם היו חברים הכי טובים בבית, כמעט ואף החלו במערכת יחסים על בסיס רומנטי. אך מאז נראה שאופק וטליה לא רק שהתרחקו אלא הפכו לנמסיסים בבית. אחרי שטליה נחשפה כי העמידה את אופק להדחה, היום בעקבות ויכוח על התקציב היא אמרה לו בפני בדיוק מה היא חושבת עליו.

שתפו

בזמן שהקרבה בין שני דיירי “האח הגדול”, טליה עובדיה ואופק לוי רק הולכת ומתרחקת. החיזורים לכיוונה של טליה מתחזקים דווקא מכיוונו של שחף. אז האם הריחוק של השניים הגיע למצב של יריבות של ממש בבית? נראה שכך.

 

במהלך ישיבת התקציב היום(רביעי), הדיירים התקבצו בסלון על הטאבלט וערכו את רשימת הקניות השבועית. במהלך הישיבה. היה נראה כי מספר דיירים מעוניינים להוריד לטליה 2 קילו מכמות הגזר אותה היא אוכלת, ואופק היה זה שביצע את ההפחתה על הטאבלט.

טליה נגד אופק הפיצוץ:"אני לא עשויה מהחומר שלך וטוב שכך ברוך השם!"

בזמן שחלק מהדיירים יצאו לעשן סיגריה באמצע ישיבת התקציב וביניהם דרור, בר, טליה ושחף. היה דיון על הגזרים של טליה. דרור הציע לטליה לקחת את הגזר שלה למקום משלה או להצהיר עליו כשלה כדי שלא יגעו לה בו וטליה טענה שבמצב של רעב, סיפוח אוכל לא עובד בבית.

 

ואז בר פתחה לצד אופק וטליה:“אני אקח את כל הגזרים בתוך שקית ואני אשן איתם”. אך טליה שהייתה כבר כעוסה טענה ליד בר בנוכחות אופק:”יש דברים שלא צריך לגעת בהם!”. בר הגיבה:“אבל אין לו(לאופק) מאיפה להוריד”. ואז אופק התערב בשיחה ונוצר פיצוץ.

טליה נגד אופק הפיצוץ:"אני לא עשויה מהחומר שלך וטוב שכך ברוך השם!"

אופק יצא על טליה:“כאילו אני אשם”. וטליה עצרה אותו ויצאה עליו:“אופק, איך אמרת לי? ‘אני לא רוצה לשמוע’. אני לא רוצה לשמוע!”. ואופק הגיב:“סבבה, שישה אנשים יושבים שם אומרים תורידו מהגזר ועל מי את באה??”. טליה הגיבה:“מי הוריד מהגזר סבתא שלי!?”.

 

אופק המשיך ויצא להגנתו בצעקות על טליה:“מי לחץ? אני לחצתי. מי אמר להוריד מהגזר? שישה אנשים. אמרו כולם, לא ניגע בגזר ניתן לך אותם! הכי קל להגיד ‘אל תגעו בירקות’ אבל תגידי לי ‘תוריד מהפאקינג כרובית!'”.

 

דבר שהביא את טליה להתפוצץ על אופק:“עדיף שאני לא אפתח! אתה יודע? כי אני לא כמוך. אני לא עשויה מהחומר שלך. אני לא! לא. וטוב שכך ברוך השם!”. אופק הגיב:“60 יום היינו חברים הכי טובים, את לא עשויה מהחומר שלי, נכון”.

@shmua.comטליה נגד אופק הפיצוץ שירד לפסים נמוכים??♬ סאונד מקורי – שמועה בידור

ברשת התנהל דיון סוער בנושא. באחד הפוסטים נכתב:“וואי טליה איך עלה לך. איזה צרחות על אופק שהוריד לך 2 קילו גזר. על הטבק לא ויתרת. וזה שאת לא אוכלת כלום חוץ מגזר. אף אחד לא אשם בזה… !!!! שכחת מי היה בשבילך 60 יום.. וככה פגעת בו והלבנת את פניו. כל מה שאמרת שאת לא עושה.. אז את עושה… !!! מנבלת את הפה. אז לא להתייפייףףףף!!!!!!”

 

להגנתה של טליה יצאו בעשרות תגובות. בחלק מהן נכתב:“שכשכחתם איזה השפלות ועלבונות וריכולים היא ספגה מאופק אז מה קרה פעם אחת ענתה לו מה קרה???”. מגיבה נוספת כתבה:“היא צודקת כשכולם חשוב רק סיגריות וגם כך אין מה לאכול אז לא רונים דאודורנטים עם כל הכבוד אי אפשר גם טבק וגם דאודורנט כשאין מהלאכול אבל כרגיל אופק חושב רק על עצמו”

טליה נגד אופק הפיצוץ:"אני לא עשויה מהחומר שלך וטוב שכך ברוך השם!"

אז בצד של מי אתם: אופק או טליה?? כתבו לנו בתגובות למטה מה אתם חושבים על הפיצוץ

Subscribe
Notify of
guest
191 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
זיו
זיו
1 שנים

הוא גבר נקמן.שונא אותה כי היא לא מעוניינת בו ומנסה לעשות לה רע כל הזמן. היא פשוט קלטה אותו ועלתה עליו סופית

גל
גל
1 שנים

סוף סוף יצאה עליו! הגיע הזמן!!!!!

עינב
עינב
1 שנים

טליה צודקת , מ ל כ ה !! סבלה ממנו הרבה זמן ועכשיו הכל מתפרץ אצלה.