מי המפורסם שיצא להגנת נתנאל ועקץ את בר? "מה שמחכה לך בחוץ, אני מאחל לך אותו!"

מי המפורסם שיצא להגנת נתנאל ועקץ את בר? “מה שמחכה לך בחוץ, אני מאחל לך אותו!”

השמועה אומרת...

מערכת היחסים של דיירי “האח הגדול”, בר כהן ונתנאל רודינצקי אמנם ידעה לא מעט עליות וירידות. ממצב של חברים ממש טובים עוד כשדיאן הייתה בבית לכמעט אויבים מושבעים. ועד שהם הצליחו להגיע למצב ביניים ולשמור על שלום יחסי. הגיע הפיצוץ ביניהם שהצליח גם לעורר דיון סוער. וגם עקיצה חריפה מחברו הקרוב של נתנאל בתעשייה אותו רובכם מכירים.

שתפו

הפרק של “האח הגדול” אמש הסתיים בטונים צורמים במיוחד כאשר בפרומו נחשף הריב החריף של נתנאל ובר התחיל כאשר נתנאל החל להקניט חלק מהדיירים לרבות בר בעקבות התנהגותם הזחוחה בבית.

 

עד מהרה בר החליטה שהיא לא שותקת לנתנאל והחל שיח דיי עוקצני וארסי ביניהם. בין היתר בר ירתה לכיוונו של נתנאל:“אתה חי בסרט! מי אתה שתדבר אלי ככה? אני אעביר את הזמן שלי פה איך שבא לי ואתה לא תתבלבל אז להוריד בזריז!”

מי המפורסם שיצא להגנת נתנאל ועקץ את בר? "מה שמחכה לך בחוץ, אני מאחל לך אותו!"
הפיצוץ שלהם כבר עורר סערה בפרומו לפרק של הערב

מי שהחליט שההתהגות והשיח של בר לנתנאל בריב הזה לא מקובלת בעיניו היה הראפר רון נשר שהחליט להתפוצץ ולצאת בעקיצה חריפה נגד בר בלייב שלו בטיקטוק, בקטע שהפך מיידית לויראלי ברשתות החברתיות.

 

נשר יצא על בר:“הבר הזאת אני לא יכול לראות אותה. ראיתי איזה קטע שהיא מדברת לנתנאל.. תקשיבי, תקשיבי י’מאיה בוסקילה מעליאקספרס עם אף מחודד, כאילו מישהו בא שייף לה ת’אף. מה זה הדבר הזה??”

 

והוסיף לסיום עקיצה עם רמיזה לקשר עם אליאב? “תקשיבי, מה שמחכה לך בחוץ. אני מאחל לך אותו. זה מספיק!” התגובות ללייב הזה של רון נשר על בר לא איחרו לבוא. אחת הגולשות כתבה לו:“בר מלכההה איש מסכן ממורמר”. מנגד קיבל גם חיזוק מגולש אחר:“יצא לה השדים שבה.תמיד אמרתי עד שתתעצבן”

מי המפורסם שיצא להגנת נתנאל ועקץ את בר? "מה שמחכה לך בחוץ, אני מאחל לך אותו!"
“ימאיה בוסקילה מעליאקסרס” רון נשר נגד בר

ומה לגבי מה שמחכה לנתנאל בחוץ? דיאן טרם נתנה עדיין עדכון או אפילו סימן חיים מינימלי לקשר שלהם בחוץ מאז הדחתה. לעומת זאת השבת ב20:00 תחשף בראיון לחדשות 13 ותדבר לראשונה על הטראומה מאז יציאתה מהבית.

 

בראיון שיעלה בשבת סיפרה דיאן:“הייתי בהלם מהקלות שבה אנשים מוציאים ארס ומאחלים למישהו למות ושיאנסו אותו. מחכים שאצא החוצה כדי לדרוס אותי, להכות אותי עם לום בפנים. שיאנסו את אימא שלי, שירצחו את כל מי שתומך בי, שאימא שלי תוציא אותי מהבית ותקבור אותי עמוק באדמה!”

דיאן בראיון שיעלה בשבת
דיאן מתוך הראיון שיעלה בשבת

Subscribe
Notify of
343 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אתינה
1 שנים

אני לא בדיוק מתלהבת מנתנאל, אבל בר בלתי נסבלת, פה ג’ורה, סגנון של מוכרת דגים בשוק. תת תרבות של בחורה.

ליליאן
1 שנים

בר אכן וולגארית בלשון המעטה
ככה אשה לא צריכה לדבר

דניאל
1 שנים

כשבר תצא היא תתבזה!! שתבין שהאליאב העלוב הזה הביך אותה והסתובב עם בחורות בכל מקום ! פשוט בושה