"הכל מכור, מזלזלים באינטליגנציה של הצופים" מה גרם לצופים לצאת על בר ברשת?

“הכל מכור, מזלזלים באינטליגנציה של הצופים” מה גרם לצופים לצאת על בר ברשת?

השמועה אומרת...

העונה כמו כמעט בכל עונות “האח הגדול”, הצופים ההדוקים מעלים לא מעט ספקולציות לגבי התרחשויות חשודות שקורות בבית, בין הדיירים לבין העולם שבחוץ. הפעם מי שנמצאת תחת עדשת המיקרוסקופ היא לא אחרת מאשר בר כהן.

שתפו

שמענו כבר כנראה כל סוג של ספקולציה אפשרית ע”י הצופים במהלך עונות “האח הגדול” לדורותיהן. חדשות כי דייר X נמצא עם אוזניה ומקבל הוראות מההפקה. או שמע הסתיר טלפון סודי כזה או אחר. “הוא שתול של ההפקה” וכו’ וכו’.

 

מתברר שבכל המקרים הנ”ל היה מדובר בדמיון פורה מאוד של הצופים ההדוקים, לעיתים גם מכאלה שלא התחברו לאותו הדייר או הדיירת ש”נתפסו” במעשה.

למעשה, הפעמים היחידות שמסרים מבחוץ חדרו לבית המפורסם(ע”י גורם צד שלישי, למעט מסוקים) היו בעונה הרביעית, כאשר חבריו של סער סקלי החדירו לו פיסות נייר שנתפסו רק לאחר שהתחיל לקרוא אותם. ובעונה החמישית, כאשר רחפן שיגר מסר לחצר הבית, אך ההפקה השתלטה עליו באופן מיידי.

"הכל מכור, מזלזלים באינטליגנציה של הצופים" מה גרם לצופים לצאת על בר ברשת?
זמן המסך סביב בר היה הכי גבוהה בפרקים האחרונים

אמש בשעות היום, עוד לפני שצמד המנחים: לירון ויצמן וגיא זוארץ הכריזו כי הדיירים נכנסו לחודש הגמר. בר דיברה עם אופק בסלון אמרה לו:”אופק, אתה יודע שיש תאריך. יש תאריך.. כאילו?”. אופק ההמום הגיב:“מה, איך את יודעת?” ובר סימנה עם הידיים באופן שבה נראה כי היא לא ממש רוצה לדבר על זה.

 

@bigbrother521 לוחשת לוחשת..ואז ב”לא יודעת” מדברת רגיל חחח הצופים אהבלים #האחהגדול #ברכהן #האחהגדול🧿 #ישראל ♬ צליל מקורי – Big brother

 

הטריגר אצל הצופים הופעל, ברשת צפו סרטונים רבים של המקרה שנשלחו למערכת שמועה לצד הודעות ובקשות לחשוף את המקרה ואת “הקשר של בר להפקה” לכאורה. אנחנו לא השתכנענו שמדובר בקומבינה הפקתית. אך לחלק גדול מהצופים הייתה דעה נחרצת בנושא.

"הכל מכור, מזלזלים באינטליגנציה של הצופים" מה גרם לצופים לצאת על בר ברשת?
בר מקבלת מעטפה בבית המשפחה, קיבלה רמזים נוספים מההפקה? חלק מהצופים טוענים כך

אחד המגיבים בעמוד אינסטגרם מוביל כתב:“מעניין איך זה שבר מקבלת באופן סיסטמתי רמזים ומסרים מההפקה. מאז שאליאב נכנס לבית, גם מאמא של אופק לגבי טליה וגם כשיצאה לבית במשימת הפריז! שלא לדבר על כמות החשיפה שלה בשידורים האחרונים. בדוק האח אמר לה שיש תאריך אז דיי!!”

 

כותבת נוספת יצאה בזעם:“צריך לדבר על זה כי מזלזלים באינטליגנציה של הצופים. היא מקבלת הטבות והנחות אקסטרות מי שרואה 26 כי 13 מכור. השינה, טבק, מידע, קיזוז בקנסות. נדע זאת בגמר”.

"הכל מכור, מזלזלים באינטליגנציה של הצופים" מה גרם לצופים לצאת על בר ברשת?
אף אחד כרגע לא מסוגל להתעמת איתה שווה בשווה בבית וזאת עובדה

לעומת זאת היו גם מגיבים שיצאו להגנתה של בר. אחת הכותבות רשמה בתגובה:“אם הייתה מקושרת היו מצנזרים את זה ויש מצב שאלה את האח אם הוא כבר יודע מתי זה נגמר או לא וואו איזה קשר להפקה את תשאלו”.

Subscribe
Notify of
347 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
טל
1 שנים

התנהגות מזעזעת עם דיבור מגעיל , וכל יום מתהפכת פעם משחקת אותה הפייה הדואגת ופעם המתלהמת שלא אכפת לה מאף אחד , הנפנופי ידיים שלה וההתנהגות ממש מפחידה .

דורית
1 שנים

בחורה דוחה וביריונית ומה שהיא אמרה לנתנאל יותר גרוע וחמור על צה שדניאל אמר וקיבל הזארה והאח הגדול מעביר ולא נותן לה אזערה חמורה וגם לקאזם שיוצא בהצהרות גחזעניות וקרה לטליה זונה ,הוא ושרין.

נופר
1 שנים

ברור שהכל מכור
היא בחיים לא הייתה מגיעה עד עכשיו בלי התערבות מההפקה.
היא יותר גרועה מדיאן איכסההההה
כמה ערסיות כמה רפש יוצא לה מהפה גועלית