חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
בר אומרת לשרין את כל האמת בקשר לשחף? "את מביכה את עצמך"

בר אומרת לשרין את כל האמת בקשר לשחף? “את מביכה את עצמך”

השמועה אומרת...

בפרק האחרון של “האח הגדול” הצופים נחשפו לשיר הרומנטי אותו הקדיש שחף לטליה וגם לשיר הקצת פחות רומנטי אותו כתב שחף לשרין. ונראה שלמרות שהודתה לו על כך, ביום שלאחר מכן היא יצאה עליו בסערה. מסתבר שסבלנותו של שחף לשרין פקעה קצת לאחר מכן בעקבות מקרה דומה ובר החליטה הפעם לתת לה על הראש.

שתפו

קצת לפני סיום הפרק ששודר בראשון, הצופים נחשפו לקצר בין שרין לשחף. בזמן שהוא ניסה לשבת ולדבר איתה, התברר כי היא קצת פחות בטוב וטענה בפניו במהלך תפילה בסלון:“לא צריך להגיד סתם דברים, לפעמים צריך לבחור מה אומרים”.

בר אומרת לשרין את כל האמת בקשר לשחף? "את מביכה את עצמך"
שחף בשיחת ההבהרה עם שרין, בשיחה לאחר מכן כבר איבד את הסבלנות.

שחף שאומנם היה מאוד סבלני לעקיצות מצד שרין באותו המקרה, וזה הסתיים בכך שהחליט להחליף לוקיישן. בפיצוץ אחר שלו מול שרין בחדר השינה הוא הפעם לא הצליח להתאפק יותר והפעם יצא עליה בעצבים.

 

למרות הרמזים מהמשפחה לשחרר משחף, שרין באה לשחף בטענות שהוא לא היה לידה במהלך היום והוא הפעם החליט לצאת עליה:“הרגשתי מותקף, אחר כך באת אלי שוב בטענות שאני לא מבין על מה את מדבר! את אומרת שאני לא הייתי לידך היום? אני אומר לך שאני הרגשתי ממך מהבוקר שאת לא רוצה שאני אהיה לידך היום”.

בר אומרת לשרין את כל האמת בקשר לשחף? "את מביכה את עצמך"
הרמז מבן הדודה וגם מאמא שלה לא מצליח לחדור. התאהבות אבודה או זמן במה שמסרבים לעזוב?

שרין טענה בפניו בלחישה:“רוצה להגיד לך שאני לא רוצה בכלל וזהו”. ומשם שחף התעצבן והרחיק אותה:“אז אל תהיי! אז תעזבי אותי ונדבר מחר. דיי אני לא יכול עם השיחה הזאת! לילה טוב”.

 

שרין התעצבנה:“לילה טוב תגיד לחברים שלך י’חי בסרט. וואי אני לא יכולה לסבול אותך. באמת שאני לא יכולה לסבול אותך.” שחף:“את לא חייבת.” שרין:“איחחח איזה התנהגות של ילד בן 4!”

 

@chenushm #foryou #רשת13 #האחהגדול2022 #האחהגדול ♬ צליל מקורי – Chenush

הסאגה נמשכה כאשר בר ניסתה תחילה לבוא ולברר מול שחף מדוע התנהל ככה מול שרין. ולאחר מכן באה לשרין ויצאה עליה:“את חייבת ללכת לישון בזה הרגע! את מצולמת, את חייבת ללכת לישון!”

בר אומרת לשרין את כל האמת בקשר לשחף? "את מביכה את עצמך"
בר נכחה בסיטואציה ודיברה עם שני הצדדים

והמשיכה:“אני לא יכולה אילמת ששיחה כזאת מתנהלת לי מאחורי האוזן. דיי! את שמה אותו במקום שהוא יוצא כאילו הלא בסדר.. ואת, זה פשוט מבזה אותך. דיי עם זה. די אחותי. את לא שמה לב למה שיוצא לך מהפה. את מבזה את עצמך, זה כבר מביך! זה ליד המיטה אני לא יכולה כבר. את חייבת לעצור. הבחור לא שם בשום צורה, את לא מבינה שרין!?”

@chenushm #האחהגדול #האחהגדול #האחהגדול2022 #רשת13 #foryou ♬ צליל מקורי – Chenush

מה אתם חושבים על מה שלבר היה להגיד לשרין בקשר לשחף? דברו אלינו בתגובות למטה!

Subscribe
Notify of
guest
134 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שרית
שרית
1 שנים

שרין פשוט מאד חסרת כבוד חיזור גורלי לא מרפה די כולם אומרים לך לשחרר ואת לא משחררת

גניה
גניה
1 שנים

שרין די מה לא מובן הוא לא רוצה אותך את רוצה שהוא יצרח כי הוא כבר אמר הכל
חסרת תקנה 🤮

מירי שגב
מירי שגב
1 שנים

לשם שינוי בר צדקה