יעלה להם ביוקר? לא תאמינו מי נתפסו בתיאום הדחה נגד בר

יעלה להם ביוקר? לא תאמינו מי נתפסו בתיאום הדחה נגד בר

השמועה אומרת...

משימת ההאקרים כבר הסתיימה לה והחוק שמותיר דיבורי הדחה ותיאומים כבר לא תקף בבית “האח הגדול”. אך עם זאת, חלק מהצופים הצליחו לקלוט אמש את מה שלטענתם נשמע כמו תיאום הדחה מתוחכם אך עם זאת גס במיוחד.

שתפו

ההעמדה להדחה האחרונה שהייתה פומבית, הגיעה לאחר כמעט יום שלם שבו הדיירים נחשפו להעמדות להדחה. הבינו מי העמיד את מי ואף דנו בנושא בצורה לגיטימית. אך אמש בשיחה של חלק מדיירי הבית בנסט, עלו טענות על תיאום הדחה מצדם של דניאל ושחף.

 

בדיון שהתנהל בין דניאל, דרור, מרינה ושחף בנסט. נושא העמדות להדחה צף מחדש. ואיתו גם התהיות והמחשבות לגבי מה שקרה בהעמדה הפומבית. לרבות המקרה בו מרינה הועמדה ע”י משה ושחף. וגם בכך שבר החליטה להעמיד את דרור וההפך.

נתפסו על חם? לא תאמינו מי נתפסו בתיאום הדחה נגד בר
נסיון למקד את ההצבעות בהעמדה להדחה הקרובה לבר וריוואה?

דניאל החל לדבר על הבחירה של שחף שהייתה שגויה בעיניו: להעמיד את מרינה וקאזם להדחה הפומבית ולא את בר, שאותה העמיד בהעמדה לפני כן. עוד העלה דניאל את נושא ההעמדה הפומבית להדחה הקודמת, והציף בפני מרינה שאז ריוואה החליטה להעמיד אותו ואותה להדחה, וסיפק ניתוח שמציג גישה פחות תמימה לבחירותיה של ריוואה ד’אז.

 

עד כה, נושא התיאום היה מאוד גבולי. אך אז פנה דניאל לשחף בנושא ההעמדה של בר. הציף שהעמיד את בר באופן שקול להדחה החשאית שבוע לפני כן. אך בהדחה הפומבית לא בחר בה וניסה להבין מהיכן הגיע השינוי הפתאומי.

נתפסו על חם? לא תאמינו מי נתפסו בתיאום הדחה נגד בר
“שרפו” את הקול? הרמזים מדניאל היו ברורים

שחף נתן לדניאל הסבר, וטען שהחליט לא להעמיד את בר בהעמדה האחרונה בעקבות שיח הריב ביניהם שבו נעלבה ממנו והרגיש פחות נינוח לשים אותה. שבסופו החליט לשים את קאזם ומרינה במקום. דניאל טען בתגובה לכך:“זה יצא לך ממקום שלא הבנתי איך אתה שורף קול!”.

 

שחף הסביר שהיה שמח לשרוף את קול הקולות עד סוף העונה מבחינתו, אך אז דניאל המשיך והציב בפניו:“אבל לבסוף לדבר הזה יש כח, ויש סדר עדיפויות”. והמשפט הזה הצליח להדליק נורה אדומה שתורגמה ע”י חלק מהצופים כתיאום הדחה אפשרי.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @barisaac2022


אז מה אתם אומרים? היה תיאום הדחה מצידו של דניאל לשחף? וגם דרור ומרינה שנכחו באותו הפורום? – הדיון הסתיים ברמיזה של החבורה:“Good talk, Good talk” האם הנושא נחתם להעמדה הבאה?

נתפסו על חם? לא תאמינו מי נתפסו בתיאום הדחה נגד בר
נסיון לתיאום הדחה או שלא?

Subscribe
Notify of
160 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
להצביע רק לטליה
1 שנים

אם זה נחשב לתאום הדחה אז מזמן היה צריך להעמיד את כל הקבינט להעמדה להדחה. הם כל הזמן מדברים ומרכלים על מי שלא בא להם טוב, אם מסתכלים עוד יותר ועל החוקים אז איפה כל הטיפול במילים הקשות שנאמרו, כמו כחבה, בת שרמוטה, עופי הביתה, אשתול אותו באדמה. אז מספיק להתיפייף.

אני
1 שנים

דניאל עושה הרבה מאד טעויות רוב הזמן.
הטעות המרכזית שלו כרגע זו ההתחנפות לנתנאל.

צופה מאוכזבת.
1 שנים

לא תיאום הדחה. סך הכל הבן אדם אמר שיש אצלו סדר עדיפויות, מה בדיוק תיאום הדחה בזה? תיאום הדחה זה כשקאזם לא מפסיק לצעוק לשחף או לכל מי שלא בא לו טוב בעין “שבוע הבא אתה עולה במדרגות ועף”. יש יותר ישיר מזה? לא נראה לי.