תחכה לנתנאל בחוץ בתור ידיד בלבד? התגובה של דיאן שהיממה את הגולשים

תחכה לנתנאל בחוץ בתור ידיד בלבד? התגובה של דיאן שהיממה את הגולשים

השמועה אומרת...

אחרי ששברה אמש שתיקה בליין סטוריז של שאלות ותשובות בחשבון האינסטגרם שלה, לראשונה מאז שיצאה מבית “האח הגדול”. נראה שקצב העוקבים של דיאן שוורץ רק הולך וגדל. והאם תחכה לנתנאל מחוץ לבית? כן, אך השאלה אם האם בתור ידיד בלבד.

שתפו

דיאן שוורץ חצתה את קו 150 אלף העוקבים לאחר שהחליטה להשיב אמש את חשבון האינסטגרם שלה למתכונת פעילה(ועקפה לראשונה את טליה מאז שפתחה עליה פער). ענתה על סשן שאלות ותשובות של העוקבים. התנצלה, סיפקה תשובות שחלקן פוליטיות וחלקן עם הומור עצמי משובח, וגם חשפה את החיטובים מחדר הכושר.

 

אך שאלה אחת הצליחה להותיר לא מעט תהיות אצל העוקבים ומעריצי הזוג הטלוויזיוני, דיאן ונתנאל. בזמן שהוא סופר את הימים להתאחד שוב עם אהובתו וצמא לכל רמיזה מבחוץ שהיא מחכה לו, דיאן השאירה תשובה מעט פושרת ואולי מתחמקת מהאישו הזוגי.

תחכה לנתנאל בחוץ בתור ידיד בלבד? התגובה של דיאן שהיממה את הגולשים

דיאן נשאלה על ידי העוקבים אם היא מחכה לנתנאל, ואומנם היא ענתה בתשובה חיובית. אך כלל לא הזכירה את הנושא הזוגי ביניהם והתמקדה דווקא בגישה חברית או ידידותית במיוחד:

 

“כן! אני ונתנאל עברנו תהליך מהמם בבית, יש לו סיפור חיים מורכב ומרגש, הוא היה בשבילי אוזן קשבת וכתף תומכת ואני בשבילו. במהלך השהות שלנו בבית הוא ריגש אותי ואמר לי שעזתי לו ללמוד לאהוב את עצמו. בחברות כמו בחברות, יש ריבים. אני מבינה שלא ראיתם הכל, אבל אנחנו שנינו יודעים מה היה בבית, ואני מחכה כבר לפגוש אותו בחוץ.”

תחכה לנתנאל בחוץ בתור ידיד בלבד? התגובה של דיאן שהיממה את הגולשים

התגובות לנושא הזוגיות עם נתנאל מצידה של דיאן לא חלף מעין הציבור והטוקבקיסטים כמובן וביקרו את התשובה המעט קרירה. “היא קברה אותו.. מסכן. היא יכלה לרשום זוגיות. אבל לא.” כתבה מגיבה באחת מקבוצות הפייסבוק המובילות.

 

“בחברות כמו בחברות -מישהו פה חזר לפרינדזון” עקצה גולשת נוספת. אחרת הוסיפה לה בתגובה:“זה ייגמר בסוף כמו כל פליטי ריאלטי שהכירו בתכנית חשבו שהם יהיו החברים הכי טובים אבל במציאות לא קשורים”.

@itrhe למה היא נגעלת ממנו- #foryou #foryourpage #viral #פוריו #האחהגדול #האחהגדול2022 #טליהעובדיה #טליההאחהגדול #bigbrotherisrael ♬ original sound – z2uzi_

מגיבה אחרת דווקא יצאה להגנתה של דיאן וכתבה:“דיאן הכי מקסימה וחבל שיצאת. את בעלת לב טוב ונתינה, מדהימה, חבל שמקנאים בה ובקשר שלה.”.

 

אז מה דעתכם על התגובה של דיאן על הקשר עם נתנאל – ישארו ידידים טובים בלבד או שימשיכו בזוגיות שהושקה בבית האח?

Subscribe
Notify of
129 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אור
1 שנים

לטובתו של נתנאל עדיף ניתוק הקשר החולני איתה. יחסי התעללות סאדו-מאזו, “מלכה” שולטת ומתעללת, והוא הפך סמרטוט מפוחד, מתרפס ומושפל.

אור
1 שנים

הבת אדם הזאת מייצגת את כל החולי שיש בחברה שלנו. היא גולדיגרית חומרית מהזן הקיצוני ביותר. עד ששוכחים את הפרצוף הצפרדעי שלה ופתאום שוב כתבת יחץ.
פתטי ומביך

נערך לאחרונה 1 שנים על ידי אור
עדן
1 שנים

היא לא תזרוק לכיון שלו. היא מאוהבת בעצמה.