חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
קאזם טען שהקשר של שחף וטליה פוגע באחרים ואז התחרט!?

קאזם טען שהקשר של שחף וטליה פוגע באחרים ואז התחרט!?

השמועה אומרת...

מערכת היחסים של שחף וטליה בבית “האח הגדול” אומנם טרייה ביותר ומאוד בוסרית לאחר שהשניים סיכמו שיבחנו את הנושא הזוגי בדייט לאחר שיצאו מהבית המפורסם. אך עדיין נראה שהשיח סביב החיבור הקרוב שלהם לקראת סוף העונה, מעט צורם לחלק מהדיירים.

שתפו

אתמול עלו לרשתות החברתיות לא מעט פוסטים בטענה כי קאזם העיר מספר הערות על הקרבה של שחף וטליה ועל כך שהקשר שלהם פוגע בדיריים אחרים. אומנם לא היו לכך תיעודים ישירים בלייב אך הנושא דובר בין הדיירים לאחר מכן.

 

ראשית הייתה זאת שיחה שביצע קאזם מול שחף שצונזרה בלייב אך לאחריה שחף היה נראה מעט מעורער ולא כל כך שש לשתף פרטים לטליה עליה. בהמשך היו אלה הערות שזרק קאזם לטליה בנוגע לקשר שלה עם שחף.

קאזם טען שהקשר של שחף וטליה פוגע באחרים ואז התחרט!?

שחף פתח בפני טליה לאחר מכן:“אם קאזם רוצה להגיד את ההערות שהוא אומר, למרות שהוא יודע שמזה הכי מפריע לו, זה החברים שלו(שרין ואופק).. אז אין לי מה…”.

 

טליה שהייתה מבולבלת מהמצב ניסתה להבין תחילה מול מרינה מה השיח שמסתובב בבית עליה ועל שחף, ושהיא לא רוצה להרגיש לא בנח: “אני לא רוצה לגרום למישהו להרגיש לא בנח בגללי. אני יודעת שזה מציק לשרין”.

קאזם טען שהקשר של שחף וטליה פוגע באחרים ואז התחרט!?
טען שהקשר של שחף וטליה פוגע בדיירים מסוימים בבית?

טליה שניסתה להבין מה קורה עם שחף שנראה עצוב ומבולבל מכל המתחולל בעניין. פתחה איתו היום את הנושא:“מה יש לך?”. שחף ענה ש:“סתם, התערערו לי דברים”. השידור כמובן נקטע אך נראה שהדיבור בבית עשה את שלו.

 

@bigbrother521 בית של נבלות, אין לי הגדרה אחרת..כולל ההפקה #האחהגדול #טליהעובדיה #שחףרז #שחףוטליה #האחהגדול🧿 #ישראל #טליה #שחף ♬ צליל מקורי – Big brother

והיום קאזם כבר נראה הרבה יותר מפויס בעניין וטען מול שחף כי הקשר שלו ושל טליה לא אמור ליצור אי נוחות מול הדיירים בבית. וגם שאל אותו שאלות לגבי טליה וההתנהלות שלו במערכות יחסים מחוץ לבית.

 

קאזם שאל את שחף:“אילו לא היו מצלמות, איך הייתה מתנהג?” ושחף ענה:”הייתי מתנהג אחרת לגמרי. הרבה יותר ישיר, הרבה יותר קליל.”. קאזם:“אז אל תחשוב שיש פה מצלמות”. שחף:“לא אני לא יכול. שוב זה לא רק המצלמות, זה גם האנשים. זאת סיטואציה לא יומיומית. אבל מה שכן זה נורא כיף לי בינתיים שיש לי עניין פה בבית”.

קאזם טען שהקשר של שחף וטליה פוגע באחרים ואז התחרט!?
בשיחת ההמשך של קאזם ושחף היום, קאזם טען הפעם שהוא וטליה לא צריכים להרגיש לא בנח מהדיירים

אז מה אתם אומרים? השיח על הקשר בין שחף לטליה הצליח כבר לחלחל ועשוי לייצר תפנית של צמצום בקרבה? דברו אלינו בתגובות למטה וספרו לנו מה אתם חושבים.

Subscribe
Notify of
guest
81 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שיר
שיר
1 שנים

בטח ההפקה ראתה שזה עושה יותר מדיי טוב לטליה אז היא קראה לו ואמרה לו שעדיף שהוא יחזור בו מזה סורי אבל ההפקה מסדרת שם את העניינים עם הפייבוריטים שלהם וזה מאוד נראה לעין ( לכאורה לדעתי האישית ולא רק בלבד! )

מתן
מתן
1 שנים

עוד מעט שרין תתרגז שוב על שחף ותראו את קאזם מתהפך שוב ורץ לסבב שיחות מחודש כדי להרחיק בין שחף וטליה

נוי
נוי
1 שנים

שרין סתם עושה הצגות היא יודעת שעם טליה ובלעדיה שחף לא היה מתייחס אליה…