הקטעים שהאח לא שידר: הפיצוץ שכמעט יצא משליטה בין בר לטליה!

הקטעים שהאח לא שידר: הפיצוץ הקולני והאדיר בין בר לטליה!

השמועה אומרת...

ישיבת התקציב האחרונה גרמה לסערה אדירה בבית “האח הגדול”. שבעקבותיה, בר וטליה הגיעו לסף פיצוץ. וזאת לאחר שבר החליטה לוותר על אוכל תמורת סיגריות(לכאורה?) וטליה וויתרה על חבילת ניירות גלגול שלה בשביל בר(לכאורה?). מחווה שלטענת בר לא הייתה בתום לב והייתה הצגה.

שתפו

לאחר שהדיירים זכו לתקציב מותרות האחרון. נחשף כי הם ביצעו 38 קנסות וזכו לבסוף לסכום מצומצם ביותר. כאשר האח בחר לחשוף ששיאני הקנסות השבועיות הם טליה ומרינה. בר התפשרה באוכל תמורת סיגריות לדבריה ואילו לא מעט דיירים קיבלו כמות סיגריות מורחבת ללא ויתורים.

 

בר התפוצצה כפי שראינו בשידור על לא מעט מהדיירים כולל דרור ונתנאל בטענה שהיא התבזתה שאמרה שתוותר על אוכל תמורת סיגריות בזמן שרוב הדיירים קיבלו כמות סיגריות כמעט זהה לשלה, אך אז הגיע הפיצוץ שלה עם טליה שטרם נחשף לצופים במשדרים, והוא היה קולני וסוער במיוחד.

הקטעים שהאח לא שידר: הפיצוץ שכמעט יצא משליטה בין בר לטליה!

בר יצאה על על טליה בחצר על הסצנה בה ויתרה לה לכאורה על חבילת ניירות הגלגול וטענה שהיא עושה הצגה של התמסכנות וטליה אמרה שעדיף שהיא לא תפתח. בר התפוצצה:“ברור! זה מצטלם יותר שלא תפתחי. ותורידו את הראש ותתמסכני על החיים! ציפיתי ממך אתמול לשתי מילים!”

 

טליה פנתה לריוואה ואמר:“גברת ריוואה, מה אמרתי לך היום בבוקר שבר לא תיפגע במקרר. בלי שהיא תהיה, בלי שהיא תשמע. מה אמרתי לך על זה? שאוי ואבוי אם זה יקרה!”

הקטעים שהאח לא שידר: הפיצוץ שכמעט יצא משליטה בין בר לטליה!

בר המשיכה והתפוצצה:“בתקציב ממשיכים לתקתק את ובסוף סוגרים ת’נרתיקים שלהם עם אותה כמות של בר! כי בפאקינג תקציב זה לא מצטלם יפה!”. בהמשך עקצה בר:“עולם הוותרנים, אף אחד פה לא וויתר. אל תקראו לעצמכם ‘ירדנו’ כולם פה עלו בכמות הטבק!”

 

טליה ניסתה להרגיע את בר:“אבל בר, אף אחד לא בא אלייך בטענות על הכמות.” בר:“ברור, על מה צריך לבוא אלי בטענות? אני או צועקת או מוותרת!”. טליה:“אבל את מתלהמת על כלום! את מתלהמת עכשיו כאילו כולם באו אלייך ואמרו לך ‘שמעי בר זה לא בסדר’ אף אחד לא דיבר!”.

הקטעים שהאח לא שידר: הפיצוץ שכמעט יצא משליטה בין בר לטליה!

בר התפוצצה ואמרה:“ברור! יש לך אותה כמות שלי, מה יש לך לדבר?” טליה:“אבל אין סיבה לדבר, ,גם אם היה לי פחות מחצי!” בר:“ברור, כי אתמול שתקת!” טליה:”למה באתי בטענה? תקתקתי ואמרתי ‘אוי ואבוי’?”.

 

בר:“למה אני בכלל צריכה להרגיש, חברים. שאני צריכה להגיד, אני סוגרת ת’מקרר? למה אני בכלל צריכה להגיע למצב הזה?” טליה:“אבל את בחרת להגיע!!” בר:“ברור שאני בחרתי להגיע! כי מי שמוותר ויורד מוותר בשקט. לא אומר אני מוותר ואז סוגר את הנרטיק עם 20 גרם..”

@bigbrother521 בגדול מה שקרה, אתמול בתקציב בר וטליה הסכימו על הריזלות ועל הכל, כולם בערך קיבלו את אותה כמות למעט אלה שבחרו לרדת בכמות. לשרין היה חשוב לרוץ לבר ולהגיד שקיבלה 15-15 עם אילנה, בזמן ששתיהן קיבלו 20-20, אבל שרין בחרה לקחת פחות ולתת לאילנה יותר, כלומר 25-15 שתיהן. בקיצור ריב על כלום ואפילו בר בעצמה עלתה לנסט עם ריוואה ואמרה שעוד תקועה על הסיטואציה של אליאב, קשה לה עם טליה וכלום לא יעזור! #האחהגדול #טליהעובדיה #ברכהן #האחהגדול2022 #ישראל #טליה #בר ♬ Big Brother Israel (Remix) – Eli Matana

לדיון הזה עלו מספר תגובות גולשים בולטות. אלה שצידדו בצד טליה:“למי שטוען שבר ויתרה על האוכל שלה כדי לקבל יותר סיגריות, די להיתמם..זה תירוץ עלוב כדי לקבל עוד סיגריות, כמו שאופק עשה, הדיירים לא ימנעו מהם לאכול.”

 

ואלו שהגנו על בר:“אבל בסוף כולם קיבלו אותה כמות כמו שלה ודווקא לה נותנים להגיד שהיא מוותרת על אוכל. כולם קיבלו 30 . תמשיכו להמציא ואז סתם לאהוב אותה ולשנוא את בר אין סיבה אחת לאהוב אותה”

 

והיו מגיבים שהיו בדיעה חלוקה:“בר מוסיפה הרבה לעונה ויש לה המון רגעים שהיא יוצאת מלכה אבל היא לא מפסיקה להיתפס על טליה ולקרוא לה מתמסכנת בזמן שהיא בוכה כל יום בחדר האח וטליה לא”.

 

שלושת הדיירים שיודחו בשבת הם! תוצאות הסקר נחשפות?

Subscribe
Notify of
132 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יעל
1 שנים

בר המיץ של הזבל.בושה.

פנינה
1 שנים

איזה מעצבנת בר כל הזמן מחפשת את טליה. קיבלה כל מה שהיא רוצה בתקציב וזה הכי ברור שאף אחד לא יתן לה לא לאכול אז למה כל הטררם הזה ??? סתם עצבנית וממורמרת

מורן
1 שנים

הבעיה של בר עם טליה זה קנאה טהורה נטו!