חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
"אני מזועזעת מרמת הגועל!" מה קרה בין שחף לטליה בלילה שגרר תגובות חריפות?

“אני מזועזעת מרמת הגועל!” מה קרה בין שחף לטליה בלילה שגרר תגובות חריפות?

השמועה אומרת...

ההדחה המשולשת אמש שבה יצאו בזה אחר זה: שרין, מריה ואופק פתחה אומנם את מסיבת “עשרת הגדולים” של האח הגדול. אך נראה שזאת הייתה סיבה למסיבה בפני עצמה גם לזוג הנרקם – שחף וטליה שיקבל עכשיו מעט יותר פרטיות משני דיירים שהשהות שלהם הפריע אולי קצת לעניינים לצמוח ולפרוח.

שתפו

זה לא היה סוד גדול שהשהות של שרין ואופק בבית “האח הגדול”, הייתה סוג של גורם מסכל לקשר שנבנה אט אט בין שחף לטליה. ובזמן שהשניים אף הודו שבלי דיירים מסוימים יהיה להם יותר קל להיפתח – האח הגדול ארגן להם מסיבה רווית אלכוהול ישר לאחר הדחתם.

 

המסיבה אומנם החלה כמיטב המסורת. אלכוהול, משקאות אנרגיה של נותני החסות. וכמובן חיזורים בין שחף לטליה. אך רגע אחרי ששחף ביקש מהאח עוד אלכוהול בשעת לילה מאוחרת של המסיבה. האח הגדול והפתיע במשימת לילה לבן.

"אני מזועזעת מרמת הגועל!" מה קרה בין שחף לטליה בלילה שגרר תגובות חריפות?
רצו עוד אלכוהול ואז המסיבה הפכה למשימה

השידור צונזר לזמן ארוך והדיירים תוך כדי השתתפו בלא פחות מארבע משימות שונות. משימה אחת של הדיירים הייתה לבחור דייר שאינו ראוי להגיע לגמן עם נימוק. דבר שהביא את בר אחרי זה לכעוס מעט על שחף שטען שהיא לא ראויה בגלל כמות הקנסות.

 

משימות נוספות היו משימת קצף ובה השתתפו קאזם, שחף, דרור, משה ודניאל. ומשימת אוזניות שהייתה משימה סודית של הדיירים מול דניאל. ומשימת “טבע” מפחידה בה השתתפו ריוואה, אילנה ובר שבאה לעזור.


"אני מזועזעת מרמת הגועל!" מה קרה בין שחף לטליה בלילה שגרר תגובות חריפות?
טליה ושחף בזמן המשימה הלילית

אך דבר אחד שחדי העין שנותרו ערים על הלייב עד השעה 5:00 בבוקר!! היה כששחף בה לנשק את ידה של טליה במיטה וכשקם ממיטתה. היה נראה שהוא להוט בלשון המעטה. דבר שהצליח להרגיז כמה צופים בקבוצות הפייסבוק:

@shmua.com 👀👀👀 #foryou #האחהגדול #מצחיק ♬ פנתרה – נועה קירל

אחת הגולשות כתבה פוסט בעקבות המקרה:“אני מזועזעת מרמת הגועל!! שחף יוצא מהמיטה לש טליה עם ז**פה רצינית! ואני שואלת, איפה הכבוד לבחורה? יא חתיכת חלאה!”.

שחף זקפה

לפוסט היו עשרות תגובות תוך דקות אחדות. חלק מהתגובות היו מגוננות וחלק ליבו את האש כמיטב המסורת ברשתות החברתיות. אך אז כותבת הפוסט החליטה להסיר את התמונה ובמקומה לכתוב:“מחקתי את התמונה של שחף יוצא מהמיטה של טליה מפאת כבוד לנשים! אבל שתדעו שזה לא מכבד לא אותה ולא אותו!”

Subscribe
Notify of
guest
346 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
גוזל
גוזל
1 שנים

מעניין כשאליאב שכב חצי ערום על בר בנסט והכל צולם, אף אחד לא אמר שזה גועל נפש, אבל כשזה טליה ושחף או הו

מזל
מזל
1 שנים

לא הבנתי איפה הבעיה

שירי
שירי
1 שנים

בר קנאית טליה ושחף זוג מלכותי קלאסי.