על איזה דיירת פתחו יוצאי העונה וספגו נאצות? “אמן שתמותי חתיכת ממורמרת”

השמועה אומרת...

בזמן שעוד ועוד דיירים עוזבים את בית “האח הגדול” כשלושה שבועות בלבד לפני הגמר הגדול. נראה שלא רק האקס של טליה עובדיה, אליאב טעטי לא ממש פרגן לה לאחר יציאתו מהבית. אלא גם מודחים נוספים. שהחליטו להביע ביקורת וחטפו אש ואף נאצות מהגולשים.

שתפו

בזמן שהשיח האחרון והעדכני ביותר על המתחולל בבית “האח הגדול” כולל בלא מעט אזכורים את שמם את טליה עובדיה ושחף שנמצאים בפני תפנית זוגית לאחר הדחתם של אופק ושרין. וגם את הביף המתמשך של טליה ובר. הדעות ברשות כלפי דייר כזה או אחר לא נותרו אחידות.

 

הדיירת המדוברת של העונה שזוכה לאהדה אדירה ברשתות החברתיות וגם מובילה בהפרש משמעותי בסקר מנצח העונה של שמועה, טליה עובדיה. מצליחה לעורר לאחרונה ובמיוחד מאז הפרק של אתמול שיח מתלהם ברשתות החברתיות.

על איזה דיירת פתחו יוצאי העונה וספגו נאצות? "אמן שתמותי חתיכת ממורמרת"
טליה עובדיה: זוכה לאהדה סוחפת מהציבור וצפויה לקחת את העונה – מודחי העונה פחות התחברו

מצד אחד תומכי טליה שאוהבים אותה יותר ויותר בכל יום שעובר ודואגים לחזק ולהגן עליה בפורומים בחירוף נפש. ומנגד כאלה שטוענים לאחרונה שהיא שחקנית ולא קונים את ההתנהלות שלה בבית. כולל זוג מודחי העונה: דנה אמסלם ועמרי אלפיה שיצאו נגדה בחריפות.

 

דנה אמסלם שיתפה בסטוריז שלה את מחשובתיה נגד טליה:“נווו?? תגידו לי אתם!! היא לא האישה הכי שחקנית שהכרתם כל החיים??? מה זה ההתייפיפות נפש הזאתת?? איזה כיף שאתם סוף סוף רואים את ההתנהגות הביזיונית שלה.” והוסיפה:“טליה שכולה תכלת בתחת שלי”.

על איזה דיירת פתחו יוצאי העונה וספגו נאצות? "אמן שתמותי חתיכת ממורמרת"

מאז אותו פרסום שיתפה דנה כי קיבלה מאות תגובות קשות מאוד בעקבות הסטוריז על טליה: “אני בהלם כל פעם מחדש על הדרך שבה אנשים מביעים דעה.” וחשפה את הקללות ואיחולי המוות שקיבלה. אחד הגולשים כתב לה:

 

“יבת ז*נה אמן תקבלי איידס ישרמ*טה מוצ*ת אלף ז*ן. ואני מניאק אחד גדול אם בר תשים עלייך שתצא יז*נה שתמותי מסרטן יבת ז*נה”. אך היא לא המודחת היחידה שחטפה על הראש לאחר שהביע ביקורת בנושא.

מודח העונה עמרי אלפיה כתב בביקורת דומה:“אני צופה בתוכנית ואני חושב שטליה מאוד צבועה ומשחקת בשחף”. וגם הוא ספג על הביקורת הזו לא מעט תגובות זועמות:“כמה קנאה השם ישמור תתביישו עומרי לך תמצא מה לעשות בחיים יא פתאט.” “מי זוכר אותך בכלל סתום תפה יאפס מאופס”.

על איזה דיירת פתחו יוצאי העונה וספגו נאצות? "אמן שתמותי חתיכת ממורמרת"
אחת ההודעות שקיבלה דנה אמסלם ושיתפה בסטורי מתוך מאות הודעות הנאצה לאחר הביקורת על טליה

לדעתכם האש שחטפו יוצאי העונה על הביקורת לטליה מוגזמת או שהם לגמרי מנסים לרכוב על גל התהילה של טליה בשביל לזכות לעוד דקות תהילה כפי שטוענים חלק מהמגיבים?

255 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
צופה
9 חודשים

דנה את שחקנית לפני חודש עשית לטליה עוגה מכל הלב והכל היה בסדר..טליה גם לא עשתה לך כלום לא היה קשר בכלל אז מי הסית אותך פתאום חח תגידי בר שרין ודינה עשו לך שטיפת מח או הקינאה אוכלת אותך שאת על הספה בבית מהר מאוד

ריקי בלייברג
9 חודשים

דנה לחלוטין מנסה לעורר רעש סביבה משום שהיא דמות לא רלוונטית
איש לא היה זוכר מי היא לולא האיזכורים של טליה

רינת
9 חודשים

שיעבירו ביקורת בכבוד. טליה♥️
כמה קנאה שיש על טליה