"לפחות היא מודה שהיא מקנאה": הפיצוץ ברשת בעקבות הראיון עם טליה ובר!

“לפחות היא מודה שהיא מקנאה”: הפיצוץ ברשת בעקבות הראיון עם טליה ובר!

השמועה אומרת...

אמש במסגרת משימת הדו קרב בבית “האח הגדול”, טליה עלתה מול בר לראש בראש בראיון בשידור חי ברשת 13 במהלך התוכנית “הדו’ח היומי”. במהלך הראיון של בר, היה נראה כי היא מודה במשהו שחלק מהצופים חשדו בו לאורך זמן – וכמובן אותו משפט שלה עורר דיון סוער במיוחד ברשת.

שתפו

אם אתם עדיין לא משוכנעים שטליה ובר יהיו הדיירות שיתחרו ראש בראש האחת מול השנייה בגמר הגדול בעוד כשבועיים וחצי, אתם כנראה נמצאים במיעוט. ובזמן שהשתיים התחרו ראש בראש בראיון שבו נבחרה מי יותר אמינה, משפט אחד של בר הצליח לעורר שיח מעניין ברשתות החברתיות.

 

לצופים המושבעים הולך כנראה להיות פלאשבק בפרק הקרוב בעקבות הדו קרב של בר וטליה בראיון מאמש אל מול הפינה “סיסטרס” מהעונה הראשונה של “האח הגדול” ברשת, כאשר ירדן אדרי ותקוה גדעון צוותו יחדיו לתוכנית משלהם כמה רגעים לפני הגמר.

"לפחות היא מודה שהיא מקנאה": הפיצוץ ברשת בעקבות הראיון עם טליה ובר!
רוב השאלות הופנו אליה: דיברה מהלב אבל הפסידה בדו קרב

ולמרות שטליה הייתה זאת שזכתה בדו קרב מול השופטים לאחר ששרית פולק וטילטיל בחרו בה כזוכה, בזמן שרוסלנה הייתה היחידה שבחרה בבר בתור היותר אמינה. נראה דווקא שהראיון של בר הצליח לסקרן יותר או אולי להלהיט את הצופים והטוקבקיסטים.

 

בר נשאלה “אין שום דבר שאת מצטערת עליו?” וענתה על זה ביתר כנות כשאר טליה הפכה לנושא המרכזי בתשובתה:“כמובן שיש. קרה לי מול טליה. היה ערב אחד שדיברתי לאליאב מאוד לא יפה. זה נבע מרגשות קנאה לאליאב. אני מצאתי את עצמי בגיל 32 אחרי זוגיות מאוד מאוד לא פשוטה שהייתה לי בחוץ.”

"לפחות היא מודה שהיא מקנאה": הפיצוץ ברשת בעקבות הראיון עם טליה ובר!
דיברה באלגנטיות ושמרה על פאסון ולבסוף ניצחה בדו קרב

עוד הוסיפה בר:“נמצאת בסיטואציה שאת בדרך כלל חווה אותה בגיל 22,23,25. לא באמת ידעתי איך להתנהג איתה. ומצאתי את עצמי במקומות לא סבבה. ואני מאוד מאוד מאוד מקווה שיש איזשהי הבנה מסוימת בסיטואציה שבה אני הייתי. כי הרבה מאוד פעמים בבית. הייתה נטייה לראות אותו ולראות אותה. ואני קצת הייתי אמורה להתנהג בדרך מסוימת ש..סליחה לא הכינו אותי מראש לדבר הזה. לא הכנתי את עצמי אפילו לפתוח את הלב. אבל אני יודעת להתנצל והתנצלתי.”

 

בר נשאלה גם: “מי הדייר שהכי הוציא אותך מהכלים?” וגם הפעם התשובה שלה הייתה קשורה לטליה:“טליה. זה לא באמת מוציאה אותי מדעתי. שוב, הסיטואציה הזאת שנכנסנו עליה. באיזשהו מקום הציבה מין גדר כזאת. כפי שניתן לראות, מעולם לא הייתה לי בעיה עם נשים. אני אוהבת נשים. אני מסתדרת עם נשים. הייתה פה דוגמנית פצצתית שהרמתי לה ללא סוף.”

 

@itrhe נפל עובדה פה #foryou #האחהגדול #טליהעובדיה #האחהגדול2022 #פוריו #fyp ♬ original sound – TALIA | טליה | تاليا

“אין לי בעיה נשים ומעולם לא הייתה לי. אבל אני וטליה מאוד שונות, אני לא יודעת אם קצת מכירים את הסיפור שלי. אני רגילה מאוד להגן על עצמי. כיש לי משהו להגיד. הוא תמיד יהיה מאוד מאוד אמוציונאלי, בטונים שהם לא מתנחמדים. אני לא מייפייפת את הדברים שאני רוצה להגיד. נכון אני גם צריכה להירגע בסיטואציות מסוימות, אבל כשמשהו בוער בי, אני לא יודעת להתנחמד.”

 

לתגובה הזאת של בר שהודתה ברגשות הקנאה שלה הגיעו אינספור תגובות:“לפחות היא מודה שהיא מקנאה, אחרי זה שהמעריצות של בר לא יגידו שהיא לא מקנאה בה.” אך גם כאלו שהגנו עליה:“לפחות היא מודה במשהו ולא כמו טליה שלא מוכנה להודות שהיא שחקנית“.

"לפחות היא מודה שהיא מקנאה": הפיצוץ ברשת בעקבות הראיון עם טליה ובר!
תמשוך עם הטיזינג עד סוף העונה או שתהיה הפתעה? טליה ושחף

236 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שוש
9 חודשים

טליה דיברה לעניין לא חיפשה להצטדק זאת אמינות

בוטביקו נלי
9 חודשים

טליה הכי אמיתית והיא הזוכה שלי

ריקי בלייברג
9 חודשים

בר מי שמאשים את הסביבה בשקר,משחק ואי אמירת אמת הדבר נובע מכל שהוא עצמו לא אמיתי אנחנו רואים את החיים מהמשקפיים שלנו ואת נתפסת בשלל שקרים,אולי הבעיה בך?זוכרת שסיפרת בבית שאהבת את נופר מור בעוד שלל פוסטים שלך נגדה עלו ברשתות,פוסטים אלימים,בריונים,לועגים אין יום בו את לא משקרת,מרכלת ומתקרבנת