הדרמה נחשפת: הקשר של נתנאל להפקת האח הגדול? “לא פלא שלא העיפו אותו”

השמועה אומרת...

שלושה וחצי שבועות לפני סיום עונת “האח הגדול” ונראה שהדייר, נתנאל רודינצקי שכבר עבר כברת דרך לא קצרה שכללה לא מעט דרמות, אזהרות ופרובוקציות. עומד שוב בפני האשמה שרצה ברשת בשעות האחרונות – האם הוא מקושר להפקה וקיבל פרוטקציות או שזה ניסיון נוסף להוריד אותו רגע לפני הסוף?

שתפו

נתנאל רודינצקי ללא הוא ללא ספק אחד הדיירים שלא ישכחו מהתודעה ומהיסטוריית התוכנית מהר כל כך. אחרי לא מעט תקריות מצידו שהצטיירו כבריוניות ונגמרו באזהרה בלבד בבית “האח הגדול”, הצופים זעמו אך הוא נשאר וככל הנראה גם ימצא את מקומו בגמר.

 

בזמן שחלק מהצופים תחילה לא התחברו לנתנאל, לרבות בתקופה שניהל זוגיות לצד דיאן שוורץ בבית. נראה שככל שעבר הזמן, הדינמיקה השתנתה וגם הקליפות ירדו – ולאחרונה הוא הפך לדייר פופלארי למדי.

אך האם בהפקה מנצלים את זכרון הצופים הקצר כדי לטאטא מתחת לשטיח התנהגות מצידו שעברה באופן בוטה לא פעם את חוקי הבית ודרשה הדחה? על פי טענות שנחשפו היום בבלוג בטטת כורסה – לנתנאל יש קשר משפחתי לעובד בהפקת “האח הגדול”, דבר שאסור לכאורה מבחינה חוזית.

 

לנתנאל רודינצקי יש קשר משפחתי לדיג’יי הבינלאומי, תומר גלאט(TOMER G) שעובד בתור יועץ מוזיקלי חיצוני בהפקת “האח הגדול” וגם בתוכניות נוספות בערוץ 13 ו-12 כבר מספר רב של שנים. אך ב”האח הגדול” הוא עבד עוד בעונות שהפורמט שודר בערוץ 2 הישן מסתבר.

אז האם הקשר של תומר להפקה יכול לסכן את שהותו של נתנאל רגע לפני הגמר בעקבות סעיף בחוזה בו מצוין כי קשר משפחתי אסור בין דייר לגורם בהפקה? כנראה שכבר לא. על אף שמדובר ביועץ מוזיקלי חיצוני ולא איש הפקה פנימי – על פי החוזה הדבר ככל הנראה עדיין אסור ומוגדר לכאורה כ“קשרים עם מערכת התוכנית“.

 

אז האם כל זה בעצם ניסיון לסכל את סיכויו של נתנאל להגיע או לזכות בגמר הגדול רגע לפני הסוף? התשובות היו חלוקות ברשת. מגיבה אחת רשמה: “כמה צפוייייי “לא פלא שלא העיפו אותו עד עכשיו, איכססס”.

גולש נוסף התפוצץ בעקבות הפרסום:“לא סתם עוד דייר. אלא אחד כזה אלים שנשאר פעם אחר פעם ועל מקרים קשים ביותר. אף פעם לא היה דייר עם מספר אזהרות כזה”. לעומת זאת היו כאלה שיצאו להגנת נתנאל:“אין קשר בכלל. הוא בסך הכל יועץ מוזיקלי חיצוני ולא מעבר, חבל סתם להיטפל לנתנאל באופן אובססיבי”.

מהפקת “האח הגדול” נמסר בהקשר למקרה והאשמות שנחשפו:’‘תומר משמש כיועץ מוזיקלי חיצוני להפקת ‘האח הגדול’. הוא לא חשוף למידע לפני שידור הפרקים ואין לו כל נגיעה או השפעה על התוכן.”

Subscribe
Notify of
188 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מיכ
1 שנים

את בר צריך להעיף לא נתנאל

אני
1 שנים

נתנאל עם הרבה אזהרות ועדין ההפקה לא חושבת להוציא אותו, הביאו והשאירו את דרור שהוא המרגיע של נתנאל וגם בת.ז דרור אמר שהתחבר לנתנאל , נתנאל אלים מפחיד לא צפוי על כל שטות הוא מתלהם ללא קשר לבעיה וצועק מאפס למאה בשניה על כלום פותח עיניים ונהיה אדום ומפחיד צריך להעיף אותו

אורנה
1 שנים

נתנאל אלים ברמות מפחידות. חבל שלא העיפו אותו מזמן.הוא ממש דוגמה רעה לצעירים