חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
אחרי שהיחסים עם טליה התפוצצו: זה מה שהחליט אופק לעשות לאחר ההדחה!

אחרי שהיחסים עם טליה התפוצצו: זה מה שהחליט אופק לעשות לאחר ההדחה!

השמועה אומרת...

אחרי שהודח במוצ”ש האחרון ופינה לטליה ושחף מקום לתמרן בקשר הרומנטי הנבנה ביניהם. נראה עכשיו כי היחסים בינו לבין טליה לא העכירו רק בין כותלי הבית המפורסם. מכיוון שאופק החליט לעשות צעד אחד נוסף שכנראה סוגר סופית את הפינה.

שתפו

בזמן שלא מעט עמודי מעריצים זוגיים נבנו במהלך העונה ע”י המעריצים לטליה ואופק שהיו קרבים מאוד בשלבים מוקדמים יחסית בתוכנית. הקשר ביניהם לא החזיק מעמד – הם התרחקו, הפכו לידידים ומשם גם לאויבים בתוך הבית.

 

ולמרות הריחוק ביניהם שפינה מקום למתמודד חדש על ליבה של טליה – שחף כמובן. אופק הודה שיש לו רגשות לטליה גם בזמן שהיו בביף. אך למרות זאת השניים המשיכו להתכתש ולהעמיד האחד את השנייה להדחה. ממש עד הרגע האחרון של אופק בבית.

אחרי הפיצוץ עם טליה בבית האח: זה מה שהחליט אופק לעשות לאחר ההדחה!
כבר לא יהיו קרובים כמו שהיו בבית גם בעתיד הרחוק כשהסערה תעבור?

במידה ותהיתם אם תהיה סולחה בין אופק לטליה כאשר העונה תסתיים והמשקעים שנוצרו יחלפו להם. לבינתיים נראה שאופק סיפק תשובה יחסית ברורה והספיק להסיר עוקב לטליה באינסטגרם לאחר יציאתו מהבית. עוקב שככל הנראה שמו לה מנהלי העמוד שלו בזמן ששהה בבית.

 

אז סולחה כנראה לא תהיה בעתיד הקרוב. אך נראה שאופק למד לא מעט משהותו בבית והחליט לסכם את הנושא בפוסט לעוקביו:“הגיע הזמן לסכם, גם אם בכמה מילים קרוב ל-84 יום של ניתוק מהעולם. זה קשה, כמעט בלתי אפשרי. אני עדיין מחפש את המיקרופון שלי.”


אחרי הפיצוץ עם טליה בבית האח: זה מה שהחליט אופק לעשות לאחר ההדחה!
המשפט שחתם את מצב היחסים? “אני לא עשויה מהחומר שלך וטוב שכך”

“התמודדתי עם עצמי. עם השדים, הפחדים והתהיות שלי. עם העבר והטראומה שלי. בדיעבד, אני מבין שחיזקתי אלפי בני נוער, ילדים ומבוגרים, והלב שלי מתמלא באושר ובגאווה. אנחנו לא שקטים, אנחנו לא האשמים. אנחנו צועקים את האמת שלנו, גם אם לפעמים העולם שקט.”

 

“למדתי להתחיל לקבל, לאהוב, למחול. להפסיק להדחיק את המחשבות, להתחיל להיות, להבין את הילד שנמצא בתוכי ורק רוצה להרגיש אהוב ונורמלי בעולם. קצת לפני שנכנסתי לבית, חזרתי שוב ושוב על שיר של עדי קיסר בשם ״אלף לילה ולילה״. אז רגע לפני חיים חדשים לגמרי, כמה שורות ממנו יעשו את הכל בצבע שונה לגמרי.”

אחרי הפיצוץ עם טליה בבית האח: זה מה שהחליט אופק לעשות לאחר ההדחה!
פיתח רגשות לטליה אבל זה לא שרד והם הפכו מחברים טובים לדיירים שמעמידים זה את זו להדחה

Subscribe
Notify of
guest
213 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מירי
מירי
1 שנים

לא תחסר לה זה בטוח !
דינה וחבורת הזבל כולל אליאב הליצן הרעילו אותך האמת עשה לטליה רק טוב הריחוק הזה

דניאל
דניאל
1 שנים

מעולה!!! טליה לא צריכה אותו….

נוי
נוי
1 שנים

מה הבעיה עם זה ?? גם אצלה הורידו לו עוקב . לגיטימי לגמרי ! הם רבו עד היום האחרון שלו בבית , הוא התייחס אליה כמו אשפה והיא סתמה את הפה עד שנמאס לה ויצאה עליו וטוב שכך