חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
שוב פיצוץ בישיבת התקציב: צפו ותחליטו בצד של מי אתם - קאזם או שחף?

שוב פיצוץ בישיבת התקציב: קאזם נגד שחף:”אתה גם ככה פה על טרמפ תעוף מפה!”

השמועה אומרת...

התקציב השבוע התחלק לשתי קבוצות במסגרת המשימה. הקבוצה של קאזם והקבוצה של דניאל. לבסוף – הקבוצה של קאזם יצאה כשידה על העליונה עם רוב סכום התקציב וכאשר הדיירים ניסו לנהל היום את הרשימה – שחף יצא בהתנגדות חריפה שהביאה לפיצוץ רציני.

שתפו

במהלך השבוע התחלקו הדיירים לקבוצות במסגרת המשימה: הקבוצה של קאזם, ריוואה, בר, אילנה ומשה. והקבוצה של דניאל, שחף, טליה, נתנאל ודרור – ובמהלך ישיבת התקציב היום שבה הקבוצה של קאזם זכתה ברוב סכום התקציב התחולל שוב פעם פיצוץ בין שחף לבין קאזם, והפעם גם לבין ריוואה שישבה לצד קאזם על הטאבלט.

 

שחף שלא התלהב מהתנהלות התקציב ע”י הקבוצה של קאזם שזכתה ל-2404 ש”ח מהתקציב(לעומת 700 ש”ח של הקבוצה של דניאל) ביקש לצאת מהתקציב השבועי ולקחת לעצמו 270 ש”ח.

שוב פיצוץ בישיבת התקציב: צפו ותחליטו בצד של מי אתם - קאזם או שחף?

קאזם וריוואה התפוצצו על שחף בעקבות בקשתו ולא רצו לנהל איתו שיח על הנושא תוך כדי זה שהם מנסים להשתיק אותו. הדיון הזה התלהם כאשר שחף ביקש לקחת 270 ש”ח משלו בצד.

 

קאזם טען:“אתה חי בסרט, שקל אתה לא תקבל!.” וריוואה הוסיפה:“אין 270 ש”ח. אנחנו על הטאבלט וזהו.”. שחף יצא:“אז אתם תחליטו עלי?”. וריוואה הגיבה:“בוא תעצור! בוא תעצור את הישיבת תקציב”.

 

שחף אף ביקש מ”האח הגדול” שלא להשתתף בתקציב:“אח גדול, אני מבקש לצאת מהתקציב, אני לא מוכן להיות חלק מהדבר הזה. אני לא מוכן שהתקציב הזה יעבור על הראש שלי.”

שוב פיצוץ בישיבת התקציב: צפו ותחליטו בצד של מי אתם - קאזם או שחף?

שחף המשיך לדרוש את החלק שלו בתקציב וריוואה התפוצצה עליו:“אתה חתיכת שחקן שחף”. לאחר מכן טליה ניסתה להתערב לטובתו של שחף:“תתנו לו לצאת!” וקאזם יצא עליה:“חיה בסרט גם כן! למה שיצא? כמה הוא הביא מהתקציב? אני הבאתי 2400, אין לו אופציה לצאת. שיצא בשבוע הבא!”

 

ואיים לפגוע בסיגריות של שחף וטליה בעקבות הדיון:“אני עוד שנייה מוריד לך את הסיגריות ואתה תבכה גם על זה! חי בסרט. טליה אני יוריד לך גם! לצאת? למה שאני אתן לו לצאת? למה מה הוא הביא?”

 

@shmua.comשוב פיצוץ בישיבת התקציב: קאזם נגד שחף:”אתה גם ככה פה על טרמפ תעוף מפה!”

♬ original sound שמועה בידור

הדיון שהגיע לצופים הוביל לדיעות חלוקות. חלק מהמגיבים יצאו להגנתו של קאזם ונגד שחף:“שחף בלחץ רוצה בכל מעודו להרשים את הכלה החדשה שלו ועל כך הוא יוצא מדעתו ורוצה להוכיח לה נאמנות. אף אחד בבית לא תמים אחרת לא היו מגיעים לשם כולם ידעו שהם באים לשחק את המשחק אז שלא ייתממו”.

 

אך היו כאלה שיצאו נגד התנהגותו של קאזם:“כל מי שתומך ומצדיק את קאסם כנראה הוא כמוהו בדיוק. אין הסבר אחר לגועל נפש הזה שמטיל שררה בבית ועוד מסכימים ותומכים בו.”

 

@shmua.com

קאזם ואילנה מבריחים סיגריות מהנרתיק של טליה!?

♬ סאונד מקורי – שמועה בידור

אז בצד של מי אתם: קאזם או שחף? בואו להצביע!

בצד של מי אתם: שחף או קאזם?

Subscribe
Notify of
guest
36 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שר
שר
1 שנים

קאזם מהיום הראשון מרגיש שליט חסר חינוך ברברי ללא מעצורים תעיפו אותו כבר

יעל
יעל
1 שנים

קאזם הכי מגעיל שיעוף כבר מגעיל

א.י
א.י
1 שנים

הקזאם הזה מניאק לא קטן