מאמי זה נגמר: טליה מסיימת עם שחף את היחסים "בוא נשחרר את זה!"

מאמי זה נגמר: טליה מסיימת עם שחף את היחסים “בוא נשחרר את זה!”

השמועה אומרת...

צופים רבים חיכו לרגע שאופק ושרין יפנו לשחף וטליה את הדרך לסלילת הזוגיות בבית “האח הגדול”. ולמרות שהפרומואים והפרקים הראו שהשניים בדרך לשם. אתמול זה נגמר כשטליה חתכה את הקשר הזוגי במהלך שיחה בחצר.

שתפו

על אף הציפייה האדירה של הצופים והמעריצים להתפתחות הקשר הזוגי של טליה עובדיה ושחף רז בבית “האח הגדול”. נראה שהשיחות וההשתדלויות בנושא לא כל כך עזרו מכיוון שטליה החליטה לסיים הלילה את הפרק עם שחף.

 

האם הבחירה של שחף לתת לאילנה את הכרטיס לגמר, או שאולי כינוי החיבה ששחף המטיר על בר ולא נראה בעין יפה אצל טליה. או בכלל השיחות של שחף ומשה ו’ליקוקים’ מצידו בישיבת התקציב האחרונה שהובילו את טליה להחלטה אמש לשחרר את הקשר עם שחף?

מאמי זה נגמר: טליה מסיימת עם שחף את היחסים "בוא נשחרר את זה!"

לא מעט סיבות כאלו ואחרות צפו ברשתות החברתיות בעקבות המהלך הזה של טליה לסיום הקשר עם שחף. ואף אחד לא באמת יודע באמת מה הגורם או הסיבה לכך שהיא החליטה להגיד שדיי והיא לא מעוניינת לנסות יותר.

 

התגובות לסיום הקשר של טליה ושחף לא איחרו לבוא. היו כאלה שיצאו נגד טליה:“חברה היא שחקנית אמרה שלא נעים לה מאופק ושרין וככה גם יצאה ‘טובת לב’ שמתחשבת בהם וגם היה לה תירוץ לא להתחיל את הזוגיות עם שחף שהיא בכלל לא רוצה”.

מאמי זה נגמר: טליה מסיימת עם שחף את היחסים "בוא נשחרר את זה!"
כשלון צפוי מראש? כך טענו חלק מהמגיבים

מנגד היו לא מעט תגובות שחזקו את טליה:“היא פשוט לא באמת רוצה זוגיות בבית מצד אחד, ומצד שני מאוד מחבבת את שחף אז היא ממציאה תירוצים, שחף מאוד לוחץ אותה למקום של זוגיות וקשה בבית לברוח מזה”.

 

ויש כאלה שיצאו בטענות על שחף. אחת המגיבות שיתפה את דעתה:“אני עדיין בהלם על זה שהוא לא הצביע לה שהיה את הכרטיס לגמר אחרי שהוא יודעעעע שהיא שמה אותו. הייתי מעיפה אותו באותה הדקה! כל הכבוד טליה.”

מאמי זה נגמר: טליה מסיימת עם שחף את היחסים "בוא נשחרר את זה!"

@shmua.comטליה ושחף הסוף? “בוא נשחרר את זה!”

♬ סאונד מקורי – שמועה בידור

263 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
גיל(י)
9 חודשים

טליה שיחקה עם שחף בדיוק כמו שהיא שיחקה באופק

אני
9 חודשים

היה ברור מההתחלה שהיא לא שמה עליו. אוהבת לפלרטט, מודה בזה!!

ענת
9 חודשים

זה היה ברור היא רק משחקת חשבה ששחף ישתף איתה פעולה במשחק.. הוא לא הבין הוא רצה יותר.. טליה קרה ולא אדם זוגי לא סתם האמהות של בני הזוג בעבר לא רצו אותה