דרור נגד בר הפיצוץ: "מה שעשית הכי פתטי בעולם, רבת עם כל הבית!"

דרור נגד בר הפיצוץ: “מה שעשית הכי פתטי בעולם, רבת עם כל הבית!”

השמועה אומרת...

דייר אחד חדש הצליח לשרוד עד עצם היום הזה בעונת “האח הגדול” הנוכחית ועומד בפני הדחה קשה במיוחד הערב, דרור רוקנשטיין, ונראה שהיריבות שלו עם הדיירת הוותיקה, בר כהן הצליחה להגיע לשיא חדש של הטחת האשמות קשה.

שתפו

זה דיי ברור איזה צד דרור לקח בבית “האח הגדול” מול הדיירים הנותרים. ובזמן שהוא הפך לבסטי של אחת כוכבת העונה הנוכחית – טליה עובדיה. מול הנמסיס שלה בבית – בר כהן הוא נמצא כבר בביף רציני.

 

בדיון שהתפתח היום בחצר על תוכנית הריאלטי “הישרדות” דיברו הדיירים בחצר עם אחת המתמודדות השנויות במחלוקת של התוכנית – ג’קי אזולאי. דרור טען שהוא סולד מההתנהגות שלה בתוכנית ופתח עליה לא מעט.

בר וריוואה יצאו להגנתה של השורדת בדימוס, ג’קי אזולאי וטענו בפני דרור ש“קשה לו לקבל נשים חזקות” בדמות ג’קי, הוויכוח הגיע לפסים אישיים כאשר בר יצאה על דרור:“יש לך סגנון מסוים שקשה לך לקבל אותו וזה בסדר. אני לא רוצה להוציא את המילה הזאת מהפה, אבל אם אתה אומר עליה בחיים האמיתיים אז אני לא רוצה להביך אותך עם איזה סוג של אנשים יש לך בעיה”.

 

דרור הסביר שזה כלל לא קשור לכך שג’קי אישה חזקה ואין לו בעיה עם נשים חזקות:“אנשים ונשים שמדברים בצורה כזאת מתלהמת כל הזמן, יש לי עם זה בעיה”. בר שהבינה את העקיצה בעקיפין הטיחה בדרור:“תשים אטמי אוזניים”. ריוואה יצאה גם על דרור:“אני לא חושבת שאישה בעלת כח זאת אישה מתלהמת”.

דרור המשיך ונתן דוגמה מקבילה לישראל אוגלבו שגם אליו לא התחבר באותה מידה, אך בר יצאה עליו בעקיצה:“שיביא עובדות. בינתיים העבודות שלו בבית משפט היו מכניסות אותו לתא. בינתיים כל מה שאמרת סתרת את עצמך 200 פעם.”

 

ואז דרור יצא עליה באישי:“בר אני רוצה להבין משהו, את מבחינתך.. זה היה פתטי שבחרת בי בתור לא ראוי כי אני חדש!” בר הגנה על עצמה:“אני הבאתי סיבה שמהיום הראשון זאת הייתה אותה סיבה!”.

 

דרור המשיך:“זה הכי פתטי בעולם, אחרי שרבת עם כל הבית. בגלל שדרור חדש הוא לא ראוי להגיע לגמר!” בר התגוננה:“ממש לא פתטי בעולם ואני לא רבתי עם אף אחד בבית, אין לי פה ריב עם אף אחד. וההפך, אני לא רבה עם בן אדם ונכנסת ושמה אותו להדחה. זה ההבדל ביני לבין אנשים. אתה מעמיד אותי כי אני מעמידה אותך י’אהבל!”

למרבה ההפתעה נתנאל צודד בבר ולא בחברו הקרוב דרור וטען בפניו:“היא בסך הכל אמרה לך מה שאני אמרתי לך. אם אתה היית נלחם מהתחלה פה כמו שהיא מהיום הראשון נלחמה על סיגריות. אתה לא באת בגישה הזאת.”

צפו בקטע וספרו לנו בתגובות בצד של מי אתם: דרור או בר?

 

@shmua.comדרור נגד בר הפיצוץ: “מה שעשית הכי פתטי בעולם, רבת עם כל הבית!”♬ סאונד מקורי – שמועה בידור

333 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שני
9 חודשים

דרור צודק בכל מילה על בר.אמרה לטליה כשעוד דנה הייתה שהיא חסרת אופי מכיוון שהיא לא צועקת ולא מתערבת והנה היא נתנה לאילנה כרטיס לגמר,למרות שאילנה לא נשמע קולה בבית בשום עיניין.אז מה קרה,רק שמדובר בטליה זה בסדר?בר ישבה שלושה ימים על דרור כדי לחייל אותו וזה לא צלח בידה ומכאן הכעס שלה כלפיו.

גל
9 חודשים

אני מקווה שבר הבהמה הדוחה לא תהיה בגמר.

אור
9 חודשים

בר פח אשפה מהלך. מבחיל שאנשים כמותה מסתובבים ביננו.