חשיפה מרעישה או פייק ניוז? רשימת דיירי האח הגדול רצה ברשת!

חשיפה מרעישה או פייק ניוז? רשימת דיירי האח הגדול רצה ברשת!

השמועה אומרת...

פריחת האביב כבר בשיאה ואנחנו לא מדברים על מרבדי הפרחים הצבעוניים שמקשטים את אדמת ארצנו אלא על רשימת הדיירים התורנית שצצה לה רגע לפני פתיחת כל עונות "האח הגדול". לא ידוע מי אחראי על העקביות המשוועת הזו, אך בהחלט יש שיגידו מסקרנת אם לא לפחות משעשעת.

שתפו

זאת לא הפעם הראשונה, וכנראה גם לא אחרונה. שחודש, חודשיים לפני שנפתחות מחדש דלתות "האח הגדול" לעונה חדשה ומרגשת. וברשת מופצת רשימת שמות דיי מפורטת ומעט אקראית ודמיונית של דיירים אפשריים ב"חשיפה בלעדית".

 

אם לעשות סטטיסטיקה של אותן רשימות שצצות להן ורצות להן בעיקר בקבוצות הוואטסאפ והפייסבוק לאורך השנים, זה מרגיש יותר כמו תרגיל יח"צ מתוחכם מאשר רשימה שנבנתה מסקופים ומידע פנימי שהודלף על מתמודדים פוטנציאלים.

 

אז אם לא הרסנו לכם עדיין את הבילד אפ לחשיפות מאותה רשימה שנחתה עלינו גם לקראת העונה הקרובה שתחל ב-1.6.22, או שאתם סתם סקרנים או בא לכם לשמוע כמה שמות משעשעים. תמשיכו לקרוא!

חשיפה מרעישה או פייק ניוז? רשימת דיירי האח הגדול רצה ברשת!
הפכה לשם הכי חם ברשימת שרצה ברשת לאור הפרסומים לאחרונה כי היא יוצאת עם אישה. מיי רביבו

הראשונה ברשימה שהופצה כאש בשדה קוצים ברשת: מיי רביבו בת ה-23 של חיים ושגית רביבו(על אף שגילה המוצהר ברשימה שהתפרסמה הוא 20..). שהצליחה לעלות לראש הכותרות בשבוע האחרון בעקבות חשיפה כי היא מנהלת מערכת יחסים עם הדוגמנית ומעצבת התכשיטים אופל חזיזה.

 

שם נוסף ברשימה שהצליח מעט לשעשע את המדור, השחקן ומנחה הטלוויזיה ליאון רוזנברג, מגיש את תוכנית הבוקר המפורסמת, "פאולה וליאון" וכמובן בעלה של אושיית הטלוויזיה פאולה רוזנברג.

חשיפה מרעישה או פייק ניוז? רשימת דיירי האח הגדול רצה ברשת!
יכנס לבית המפורסם במדינה? לא אם הרשימה היא הפייק התורני. ליאון רוזנברג

עוד הופיעו ברשימה: שחקן הכדורגל האגדי, פיני בלילי. הסופרת והמחזאית מרסל מוסרי ששמה עלה כבר לא פעם ברשימות מפוברקות של דיירים הצפויים להיכנס לבית "האח הגדול".

חשיפה מרעישה או פייק ניוז? רשימת דיירי האח הגדול רצה ברשת!
משחקן אגדי לדייר בבית המפורסם במדינה? פיני בלילי

 

חשיפה מרעישה או פייק ניוז? רשימת דיירי האח הגדול רצה ברשת!
הופיעה כבר במספר רשימות דיירים שעד כה התבררו כלא אמינות. מרסל מוסרי

והרשימה עוד ממשיכה וממשיכה עם לא מעט שמות מסקרנים: עודה טיבי, פעיל פוליטי, אחיינו של ח״כ, אחמד טיבי. רפי סרוסי, 53, טבח יצחק נקש, 45, נהג אוטובוס, סטנדאפיסט מאיה דמאיו, 38, אושיית רשת נלסון גרונר, 27, איש עסקים יבוגוגו דירנאו, 29, מסתנן נורי יוסיפון, 29, וטרינר.

 

פופיק דין, 27, יועץ תקשורת. עמית פרטוק, 44, עובד בזק. קיקי עמרה, 29, מעצבת פנים איציק שמלי, 42, זמר חזי סגל, 43, מפעיל מזנון בבית ספר מירב הרון מדואל, 49, סטנדאפיסטית ליאור זינגר, 47, סמנכ״ל מגזין אוטו לירון חי, 23, דוגמן עוזי בסון, 55, זמר עיראקי גילי כנען, 23 אמנית אלי ממן, 47, מנהל רשת יוחננוף חורחה שור, 26, דוגמן, יזם. קוקי לאפי, 30, פעיל פוליטי שרון בן יצחק, 52, יו״ר ועד אל על קציעה אלדר, 48, יועצת מינית סיון שריקי, 40, מאפרת מתן רוטשטיין, 26, איש עסקים אלי אלי, 31, דייל קרקע מונה ריי, 26, סייעת בגן ילדים.

 

כזכור, עונת "האח הגדול" הקרובה הייתה צפויה להיות עונת אנונימיים. אך על פי לא מעט פרסומים מעט יותר מבוססים עלו לא מעט שמות של ידוענים שהיו במגעים כאלה או אחרים לכניסה לעונה הקרובה כגון: מאיה ג'ריס, אליאל אדרי, שחר חיון, אתי כרייף, ציפי שביט.

15 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ברבי אנונימית
9 חודשים

לא מעניין.. צריך עונה של אנונימיים שאף אחד לא מכיר אותם. שאין להם מליון עוקבים, והם אנשים רגלים. לא מעניין הבת של, אחות של.. או ליאון רוזנברג נו באמת!!!!! לעשות עונה רק של אנונימיים מה קשה לכם???!!!!!!

גיל
9 חודשים

נראה לכם באמת הגיוני שלאון ישאיר את פאולה לבד באולפן?

טעויות
9 חודשים

רק אנונימיים. ולא לשמור קרוב לחזה דברים שקורים. לא להפסיק שידורים. המפיק צריך לדבר יותר ברור לא מבינים את ההסברים שלו למשימות. ולא לסמן מנצח מהתחלה. עשיתם לאחרונה את כל הטעויות האלה ולכן היה משעמם ואפילו גרמתם לי להגמל מצפיה.