חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

טענות ברשת: נתנאל הוא היחיד שעמד במשימה וצריך לזכות ברכב!?

השמועה אומרת...

אחרי המשימה המתישה אמש שבה נותרו על קו הסיום נתנאל, שחף ואילנה בקרב על הרכב החדש והנוצץ. נראה כי חלק מהצופים ששמו לב לפרטים הקטנים טוענים שנתנאל הוא המתמודד היחיד שעמד בחוקי המשימה. האם האח החליק לשחף ואילנה?

שתפו

התלת קרב אמש בין נתנאל, שחף ואילנה נמשך שעות ארוכות. לצופים היה כי אף אחד מהם לא מוכן לוותר על המפתחות לג’יפ החדש ולבסוף “האח הגדול” החליט לעצור את המשימה ב2:30 בלילה, וזאת לאחר תלונות על תשישות וכאבים מהדיירים.

 

המנצח צפוי להיות מוכרז בשידור ביום רביעי הקרוב לאחר משימה נוספת או אולי הכרעת הצופים. אך ברשת צצו להם סרטונים ו”תיעודים” מצד גולשים מסוימים שלטענתם נתנאל הוא היחיד שעמד במשימה במלואה וציית לכל החוקים.

טענות ברשת: נתנאל הוא היחיד שעמד במשימה וצריך לזכות ברכב!?
נתנאל והחברים שנפסלו במשימה

 

@nbabcde בעד מי ההפקה? 🤯🤯#האחהגדול2022 #האחהגדול🧿 ♬ original sound – Edits26.26

במהלך המשימה שבה הדיירים התבקשו לגעת ברכב כשכל כף היד ואצבעותיהם נוגעות בשמשה, רמת הקושי עלתה באין הכרעה לאחר זמן מסוים. והאח ביקש מהם להרים רגל אחת באוויר ולהשאיר רגל אחת על הרצפה.

 

נתנאל שאל האם אפשר לשים רגל על רגל באוויר או בהצמדה ולפי מה שנראה בערוץ 26 התשובה הייתה שלילית. ואף ציין לדיירים באופן חד משמעי:“כולם יודעים מה זה באוויר? לא רגל על רגל. באוויר.”

טענות ברשת: נתנאל הוא היחיד שעמד במשימה וצריך לזכות ברכב!?
האח העיר שאסור לשים רגל על רגל – נתנאל בתמונה למעלה – שחף ואילנה בתמונה למטה.

אך למרות ההערות של האח, שחף ואילנה ניצפו מספר פעמים כאשר רגל אחת שלהם מונחת על הרגל האחרת ולא “באוויר” כפי שהתבקש לכאורה, וכפי שנתנאל ביצע בכל מהלך המשימה, ואף מאוחר יותר התברר כי נזקק לסיוע פרדמיק בעקבות המאמץ?

 

טענה נוספת הייתה על כך ששחף עזב את חלק מכף ידו באופן חד פעמי במהלך המשימה, אך לא ניתן לראות בבירור בעקבות זווית הצילום. גם אילנה אגרפה את כף ידה בשלב מסוים על חלון הרכב, אך לא ידוע אם מדובר בפסילה.

טענות ברשת: נתנאל הוא היחיד שעמד במשימה וצריך לזכות ברכב!?
היד של שחף או חלק ממנה הייתה באוויר או נשארה על הרכב?

התגובות ברשת לא איחרו להגיע בעקבות הפרסומים:“עובדה שהיחיד שנפצע זה נתנאל כי רק הוא באמת היה על רגל אחת בלי להישען על השנייה כמו דרור ואילנה. שנגמרה המשימה הם סיפרו שנתנאל נפל ושחף לקח אותו על הגב שלו ואז נתנאל אמר זה כזה רומנטי מצידך שחף”.

 

מנגד היו כאלה שטענו שלא הייתה שום פסילה מצידם של אילנה וגם שחף שנטענו נגדו טענות שעזב את היד מהחלון:“תסתכלו ותגידו לי אם זה ניראה לך פסילה?!! אתם אובססיבים לגמרי נגד שחף!”.

טענות ברשת: נתנאל הוא היחיד שעמד במשימה וצריך לזכות ברכב!?
אילנה מאגרפת את היד, נחשב לפסילה?

לדעתכם יש דברים בגו או שמדובר בקומץ צופים שרואה דברים בצורה מוגזמת או פחות צלולה? דברו אלינו בתגובות!

@bigbrother3381 כולם לראות עד הסוף אתם נקרעים!!! #טליהעובדיה #האחהגדול2022 #דרוררוקנשטיין #נתנאלרודניצקי #דניאלמלכה #ברכהן #שחףרז ♬ original sound – Talia_ovadia

Subscribe
Notify of
guest
91 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דנה
דנה
1 שנים

“ברור” מי צריך לקבל את הג’יפ זה שעמד עם רגל אחת באוויר.

רון
רון
1 שנים

כן זה עצבן אותי נורא שהאח לא אומר להם כלום כשהוא רואה שנתנאל עומד בהנחיות והם לא. הוא עבד שם פי 10 יותר קשה מהם וזה נס שהוא בכלל הצליח לשרוד שם כל כך הרבה זמן עם כזה חיסרון משעמותי. אחרי שהוא סיים את המשימה הוא לא יכל לעמוד בכלל, עוד חצי שעה ככה לא הייתה לו רגל.

ענת
ענת
1 שנים

נתנאל עשה בדיוק מה דהאח ביקש אילנה ושחף נפסלו