השקר הגדול של קאזם בבית האח הגדול נחשף? הקטילות ברשת לא איחרו להגיע!

השקר הגדול של קאזם בבית האח הגדול נחשף? הקטילות ברשת לא איחרו להגיע!

השמועה אומרת...

ההדחה של קאזם מבית “האח הגדול” כשבועיים לפני גמר התוכנית בהחלט הצליחה להפתיע רבים שסימנו אותו בתור פיינליסט מובהק. אך נראה שמי שהכי הופתע היה קאזם בעצמו, שהחליט לחשוף רגע לאחר הדחתו את הסוד לתיזוז וסינג’ור הדיירים. דבר שהצליח להכעיס רבים.

שתפו

קאזם היה בטוח שהמיליון בכיס שלו, הוא הרשה לעצמו להתנהג בזחיחות. להרגיש מעל דיירים אחרים ולתת להם את התובנה שהם יעופו הרבה לפניו. אך כל זה התפוצץ לו בפנים לאחר 89 ימים בבית, בתור הדייר שיצא במקום ה-9 מהבית.

השקר הגדול של קאזם בבית האח הגדול נחשף? הקטילות ברשת לא איחרו להגיע!

בראיון שקיים קאזם לאחר יציאתו מהבית כפי שעשו כל מודחי העונה(למעט דיאן שזכתה לראיון VIP ברשת). הוא ענה לכמה שאלות מאוד מסקרנות וגם פתח על ההתנהלות שלו בבית מנקודת מבט נוספת.

 

כשנשאל על הטמפרמנט בבית הוא החליט להשוות את עצמו לשי חי:“אמרו שהעונה של שי חי, אפשר להגיד עכשיו זה העונה של קאזם של 2022”. ועל זה שהוציא אנשים מדעתם בבית: “זה מה שאני. אני מצחיק, מעצבן, מרגש. אפשר להגיד פה ג’ורה”.

השקר הגדול של קאזם בבית האח הגדול נחשף? הקטילות ברשת לא איחרו להגיע!
חיבוק אחרון אחרי ההשחרות בבית

אך מה שהכי הצליח לעצבן את המגיבים היה כשקאזם חשף כי “סיבב את הדיירים הרבה” והסביר איך עניין הכלים עבד מבחינתו:“אמרתי לכל דיירי הבית ביום הראשון שלי בבית שיש לי פטור, יש לי מחלה. אני לא יכול לעשות כלים. הם אכלו את זה.”

השי חי של העונה? כך לפחות קאזם חושב

התגובות לא איחרו להגיע, אחד המגיבים התפוצץ על הקטע הזה בראיון בו חשף איך קאזם סיבב את הדיירים:“אז בגלל זה כשהיה בלאגן במטבח היית צורח כמו ילדה קטנה שיקומו לנקות?? כי אתה בעצם לא מסוגל להרים כוס,והם העבדים שלך..תודה לאל שיצאת!! לא רוצים לראות אנשים כמוך על המסך!”

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by האח הגדול (@bigbrotherisrael)

מגיב נוסף פתח עליו:“זה קאזם, ולא פלא שהוא בחוץ….. הבחור שהיה בטוח שהמליון בכיס שלו…. ועכשיו הכיס שלו ריקה….. מה למדנו? אל תהיה יהיר” . מנגד היו גם תגובות מגוננות:”במידה מסויימת – עשה את העונה. באיזה אופן? זה כבר שלו”.

 

קאזם גם החליט לסכם את החוויה מבית “האח הגדול” בפוסט לעוקביו:“וואווו איך מסכמים שלושה חודשים? כנראה שעוד ייקח לי זמן לעכל הכל, אבל אם יש דבר משמעותי שלמדתי בבית האח הגדול, הוא שאי אפשר לקחת שום דבר כמובן מאליו.”

השקר הגדול של קאזם בבית האח הגדול נחשף? הקטילות ברשת לא איחרו להגיע!
היה בשוק, קאזם בזמן ההדחה מהבית

“לפני הכניסה לבית, קיבלתי עם עצמי החלטה שאני הולך לדבר על הכל בפתיחות. והכי חשוב להיות מי שאני באמת. גיליתי על עצמי הרבה רבדים, חלק מרגשים, מאתגרים ואולי גם קצת מעצבנים. אבל דבר אחד בטוח – נכנסתי לבית האח הגדול עם ראש מורם וכך יצאתי.”

 

“נשארתי נאמן לעצמי. ואני גאה בזה. לצערי, עם היציאה מהבית, נחשפתי לשיח שהיה סביב המשפחה שלי בתחילת התכנית. ויחד עם זאת, השיחה הראשונה שעשיתי מיד שיצאתי מהבית זה לאמא שלי. אישה אמיצה, חזקה, וגיבורה אמיתית. ובהזדמנות זאת, אני רוצה להודות לכל מי שתמך, הצביע, כתב מילים יפות ומחזקות. בקרוב אענה לכולם. שום דבר מבחינתי לא מובן מאליו. תודה לכם ועליכם. אמנם אני לא אזכה במליון, אבל זכיתי באהבה שלכם שהיא שווה הרבה יותר מכסף. אוהב מלא.”

350 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
חנה
8 חודשים

לא רק שקרן ,גם גנב ראינו איך גונב מהארון של טליה טבק ללא רשות, והאח אפילו לא הגיב, על זה היה צריך לעוף בבושת פנים

רון
8 חודשים

רחוק שנות אור משי חי, שי חי לא דיבר בצורה של קאזם וגם לא התסיס או יצר ריבים על בסיס יומי כי שיעמם לו כמו קאזם. גם שי חי היה בודד ברוב הזמן שלו בבית ולקאזם היה את חבורת הזבל.

איריס
8 חודשים

ועל זה נאמר ….חיייייי בסרט !!!!! חחחח מכועררר חיצונית ופנימית איככככ