"באמת לא היית בברית של ליאו?" האקס של בר במסר תקיף ומפתיע!

“באמת לא היית בברית של ליאו?” האקס של בר במסר תקיף ומפתיע!

השמועה אומרת...

אייזק גלובל, האקס של כוכבת “האח הגדול”, בר כהן אומנם נמצא בארצות הברית הרחק מאם בנם המשותף ליאו. אך המרחק הפיזי לא עוצר את הגולשים ברשתות להפגיז אותו בהודעות לא כל כך נעימות, אליהם הוא מחליט להגיב בחריפות וגם לחשוף שאכן היה חלק מאירוע הברית המשותף לצד בר למרות שהדיעה הרווחת ברשת הייתה שונה.

שתפו

מחיר הריאלטי לא חל רק על המתמודדים, ודיירי “האח הגדול” שמדי יום סופגים טוקבקים קשים ונאצות ברשת. אלא גם על משפחותיהם. ובני הזוג.. לשעבר, מסתבר. לאחר שהאקס של בר, אייזק גלובל חטף לא מעט הודעות לא נעימות הוא החליט לצאת להגנה.

 

תחילה העלה אייזק סרטון לחשבון האינסטגרם שלו בו הוא חושף את ההודעות הפרטיות שכוללות נקיפת אצבע מאשימה לכיוונו בהקשר של ליאו, ילדו המשותף עם בר. “אני מקבל הודעות מה זה לא יפות. אתם לא מכירים אותי! אתם לא מכירים את ליאו, אתם לא מכירים כלום! אז למה אתם שולחים לי הודעות כאלה? זה לא בסדר וזה לא יפה בכלל!”

"באמת לא היית בברית של ליאו?" האקס של בר במסר תקיף ומפתיע!
בר ואייזק בימי הזוגיות. צילום: אינסטגרם

“תקשיבו אחי\אחותי, אני יהודי ואני בן אדם. יש לי רגשות. אני אמיתי. אני לא סתם תמונה באינסטגרם, אני פה. תגיד לי אם הייתי בבית הכנסת שלך בשישי הייתה אומר לי משהו כזה בפנים? לא.

 

אם אני בשולחן שישי איתך אחרי כוס ערק? אתה אומר לי משהו כזה בפנים. קודם כל אני נותן לך פיצוץ בפנים. אבל אתה לא אומר משהו כי זה לא בסדר, כי זה לא יפה. אז תהיו רגועים עם כל ההודעות.”

ה"באמת לא היית בברית של ליאו?" האקס של בר במסר תקיף ומפתיע!
היה בלבול בנוגע לזמן המשותף של השניים לאחר הלידה. בר בתעודת הזהות

עוד נשאל אייזק שאלה שהצליחה לסקרן לא מעט גולשים שכנראה הובנה לא נכון מדבריה של בר בתעודת הזהות או בבית, על כך שהאקס שלה לא נכח בברית המילה של ליאו. כשנשאל:“באמת לא היית בברית של הבן שלך?” הוא הגיב בתמונה הארכיון הסטורי כאשר הוא מחזיק את ליאו בברית ושם קץ לשמועות.

"באמת לא היית בברית של ליאו?" האקס של בר במסר תקיף ומפתיע!
אייזק עונה בסטורי לשאלת הגולשים

לאחר שאייזק חשף שאכן היה בברית צצו עקיצות כלפי האקסית שלו בר, שאמרה לכאורה כי לא היה לה קשר עם האקס לאחר הלידה ועזבה לארץ ושהשתמע מכך שהאקס שלה לא נכח בברית. מה שהתברר כלא נכון. עוד הוסיף אייזק בשיחה מול שמועה:

 

“הייתי בברית של הבן שלי, רואים בתמונה גם. גם ראיתי את הסרטון של בר. וכולם ממש חייבים להבין, ככה בר מדברת. הכוונה שלה שהברית מילה הייתה קטנה. אתה יודע, ברית מילה זה משהו חשוב. זה פעם אחת בחיים של מישהו, של משפחה. צריך אהבה, מלא אנשים, משפחה, רבנים, בלאגן, זה חשוב. אבל הברית מילה של ליאו הייתה קטנה. רק משפחה קרובה, ולא הרבה חברים כי זה היה בניו יורק. ממש רחוק מכולם. זאת הייתה הכוונה של בר.”

 

אם זה לא מספיק, מצאנו תיעוד של בר בשיחה על האקס בנסט, בה היא אומרת במפורש שאכן חגגה לצד האקס שלה את אירוע הברית של ליאו, וזאת לאחר שהשניים ניסו לתת ניסיון לקשר שלהם – לפני שחזרה לארץ. צפו:

 

@shmua.com

בר חושפת שאכן היא ואקס שלה אייזק השתתפו יחד בברית של ליאו

♬ סאונד מקורי – שמועה בידור

70 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שיר
8 חודשים

ברור היא תגיד הכל כדי להתמסכן ולנצח כרגע נראה שמצליח לה וגם ההפקה בעדה מה עוד צריך כדי לזכות פה ג׳ורה אה גם זה יש בלי עין הרע

אני
8 חודשים

בחורה דוחה ( ברברית ) לועגת לכולם על שכל מראה ועוד ,מאיפה הבטחון הזה ,חסרת מודעות ,היא רחוקה מהמקום הזה של ללעוג על מראה או שכל ,ובטח לא דרך ארץ ,רחוקה שנות אור ,עכשיו היא ממשיכה עם דניאל . שאילנה קיבלה בטחון משתי הדוחות ( בר,ריוואה ) ,עוד נעל בית …מאוכזבת ממנה אהבתי אותה עד שהתחברה לשתי הדוחות

רונה
8 חודשים

וגם האקס כמובן היה רוצה שתיקח את המליון כי זה לבן שלו .. יגיד הכל .. אמרה שלא היה בלידה ובברית הת מסכנה והוא בשביל שתצא טוב נותן תירוץ מצוץ בגלל שזה היה קטן .. בושה לה ובושה לו .. בר שקרנית לצורך המטרה תעשה הכל כל האמצעים כשרים גם חרם על טליה ..