ליהיא גרינר נגד כוכבת האח הגדול טליה עובדיה:"הלם כמה שהיא רעה"

ליהיא גרינר נגד כוכבת האח הגדול טליה עובדיה:”הלם כמה שהיא רעה”

השמועה אומרת...

אחרי הפרק ששודר אמש ובו טליה ושחף הגיעו לסף פיצוץ לרבות בעקבות ההתנהלות שהגיע מהצעקות מבחוץ. הרשת הוצפה בתגובות שמצד אחד שמו את טליה את המוקד בעקבות התייחסותה לשחף ומנגד הגנו עליה וטענו לעריכה מגמתית של הפרק נגד טליה. את כוכבת הריאלטי ליהיא גרינר כנראה לא עניין כל כך מה אומרים והיא החליטה להגיב באופן ישיר ובוטה נגד טליה!

שתפו

אין ספק שהפרק אתמול הצליח לבלבל לא מעט צופים. טליה שטענה תחילה בפני דרור שהתבאסה משחף שלא פרגן לה במשימה על הקורה. טענה בפני שחף לאחר מכן שהיא שחררה את זה וטוב לה כך, אך לבסוף סיימה בחדר “האח הגדול” ושוב פתחה בעצם שלא שחררה את הנושא מול שחף.

 

טליה גם טענה במילים אחרות בחדר האח כי שחף “שחקן”. לאחר מכן השניים הגיעו לסף פיצוץ, וזאת בעקבות צעקות לה ולשחף מבחוץ שיתעוררו. אך פה היו דעות חלוקות. מצד אחד טענו לעריכה מגמתית שלא הראתה התגרות מצד שחף בטליה לאחר הצעקות. ומנגד כאלה שהגנו על שחף שאכל סעיף עצבים קיצוני מטליה שלא הרפתה מהמתקפה כלפיו.

ליהיא גרינר נגד כוכבת האח הגדול טליה עובדיה:"הלם כמה שהיא רעה"
הפיצוץ בין טליה לשחף אמש בשידור

מי שהחליטה לצאת נגד טליה בחריפות בפוסט של אחד מעמודי הבידור הייתה ליהיא גרינר. ליהיא הגיבה לנושא הפיצוץ של טליה מול שחף:“הלם כמה שהיא רעה. קשה קשה. ברגע יורד לה. ברגע. גם עם אופק. זה רע ממש.”

 

התגובה שלה הצליחה לעורר את זעמם של מעריצי טליה שיצאו עליה בתגובות קשות. אחת המגיבות רשמה לה:“חיים שלי את בגדת בחבר שלך מול כל עם ישראל. לא נראה לי שאת יכולה לדבר על מה רוע ומה לא. היא לא עשתה שום דבר לא תקין – את כן.”

ליהיא גרינר נגד כוכבת האח הגדול טליה עובדיה:"הלם כמה שהיא רעה"
ליהיא גרינר והסצינת החזרת הטבעת לאבירם בעונה שלה

גולשת נוספת ניסתה להסביר לליהיא את הסיטואציה ולגונן על טליה:“לא הבנתי היא לא בן אדם?? מותר לה להיפגע. מותר לה להרים את הקול. לא מבינה למה שבר מתנהגת ככה כולם שותקים, כי מה התרגלנו לזה ?? אבל כשמישהי שעברה חרם עברה ורק חרא לאורך כל הדרך מרימה את הקול מול גבר שיש לה רגש אליו, אז היא רעה??”

 

אותה גולשת הוסיפה:“למה שחף בסדר?? כי הוא נחמד? לא! סורי הוא גם מניאק. הוא רואה אותה במצב רגיש וצוחק לה בפרצוף. מי שרואה לייב מבין כמה הפקה שונאת את טליה ומסלפת דברים. ואת האחרונה לבוא בביקרות”

ליהיא גרינר נגד כוכבת האח הגדול טליה עובדיה:"הלם כמה שהיא רעה"
כנראה מאוד בצד של אליאב. סלפי לייב: ליהיא גרינר, נופר מור ואליאב טעטי

מה דעתכם על מה שקרה בין טליה ושחף בפרק האחרון, ועל התגובה של ליהיא שלא ממש פרגנה לה? דברו אלינו בתגובות למטה!

595 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מירב
8 חודשים

המשועממת מחפשת שיתייחסו אליה על הגב של טליה , תסתכלי במראה לפני שאת מדברת הרוע בהתגלמותו ….

רעלי
8 חודשים

ממש מפחיד קבוצת התמיכה בטליה , אסור לאף אחד לדבר רע עליה

ריקי
8 חודשים

ליהיא חמודה אבל היי היא עשתה הכל לעיני המצלמות שהארוס שלה צופה בבית אבל הכל אז קצת אין לה זכות דיבור