אחותה של טליה טענה שעברה חרם בבית וחטפה אש:"משתמשת במילה חרם בזילות כזאת!"

אחותה של טליה טענה שעברה חרם בבית וחטפה אש:”משתמשת במילה חרם בזילות כזאת!”

השמועה אומרת...

אחותה של טליה, חן עובדיה הגיע היום לאולפן “הדו’ח היומי” של רשת 13 ונשאלה לא מעט שאלות בנוגע לאחות המפורסמת שלה שהעפילה לגמר ב”האח הגדול”. כשהמנחים הגיעו לנושא הקושי של הדיירים להתקרב לטליה במהלך העונה, היא טענה שטליה חוותה בבית חרם קשה.

שתפו

טליה עובדיה היא אחת הדיירות והמועמדות הבולטות ביותר לזכייה בגמר “האח הגדול”. אם להתייחס לנתוני הסקרים. כנראה שהפרס כבר בכיס שלה. ומה לגבי הדרך שעברה בבית? נראה שהדעות חלוקות ברשתות אבל גם בדיון שהתרחש היום באולפני רשת.

 

אחותה של טליה, חן עובדה, הגיעה היום לאולפן של “הדו’ח היומי” ונשאלה כמה שאלות לא נוקבות בהקשר על אחותה שבבית המפורסם. תחילה הזכיר קובי מחט את תעודת הזהות של טליה. שם טענה שלבנות יותר קשה להתקרב אליה וטען שזאת הייתה נבואה שמגשימה את עצמה בבית, שם הסתדרה עם הבנים יותר מאשר עם הבנות לאורך הדרך.

חן החליטה לקחת את הטענה הזאת למקום של חרם כלפי טליה ואמרה:“כמו שראינו בתחילת העונה, היה ממש חרם. היה ממש חרם על טליה מכל מיני כיוונים. זה היה חרם פרופר ופר אקסלנס. מאוד לא נעים והיה לנו מאוד מאוד קשה לראות את זה.”

 

המנחים התנגדו באופן נחרץ לאמירה הזאת. תחילה קובי טען:“לא חושב שזה היה חרם, אני חושב שהיא הייתה בהחלט חלק מסוים מהבית. פחות התחברת אליה וניתק מגע. אבל לא הייתה איזה אמירה גורפת.” טילטיל חיזק את קובי וטען:“אני חושב שלא היה חרם וחלק לא התחברו אליה וזה בסדר. אבל לא היה חרם שם!”

 

גם לירן שטראובר לא הסכים עם אחות של טליה בטענה לחרם על טליה ואמר:“אל תשכח שגם היו רגעים שהיא בחרה ללכת הצידה. בהתחלה, והיא לאט לאט הבינה את הטעות שלה ושהיא צריכה להתחבר.”

עוד הוסיף לירן וטען בפני אחותה של טליה:“אבל חייבים להיות כנים ולהגיד שהייתה פה נחמדות יתר, יש לה פלרטטנות שהיא יתר על המידה, את מסכימה איתי שזה לפעמים נראה לא אמין?”

 

חן לא הסכימה והגיבה:“אני לא חושבת. אולי הפלרטטנות, המינוח, הניסוח הזה, בעיניי הוא קלוקל. הוא לא נכון. הנחמדות יתר הזאת אולי בעיני גברים מצטיירת בצורה מסוימת. אבל זה רחוק מהמציאות בעיניי!”

@shmua.comחן אחותה של טליה מתעקשת שהיה עליה חרם בבית!

♬ original sound שמועה בידור

קובי התקיל את חן בשאלה נוספת:“האם טליה משכה את אופק באיזשהו אופן באף ואולי הוליכה אותו שולל?”. חן הגיבה להתקלה של קובי:“21, אחי בן 21. בואו נשים את הדברים בפרופורציות, זה לא היה מעולם ברמה הזוגית. אני חושבת שהוא בחור מקסים.

 

והמשיכה בתגובה:“היא התייחסה אליו בתור חבר טוב. ההתנהגות שלה לפחות הייתה ילדתית כמו חברים בגן. הוא לקח את זה לכיוון אחר וקצת התאהב בה.”. טילטיל לא ממש זרם עם התשובה והגיב לחן:“אופק היה פה ואמר לי שאין לה(לטליה) בעיה עם בני 23, היא נתנה לו תחושה שזה בסדר!

אחותה של טליה טענה שעברה חרם בבית וחטפה אש:"משתמשת במילה חרם בזילות כזאת!"
חלק לא קטן מהדיון באולפן היה סביב אופק, אחותה של טליה טענה שזה מעולם לא היה בפאן הזוגי

גם בעמוד האינסטגרם של שמועה עלה דיון בוער בנושא. הגולשים נשאלו האם הם חושבים שהיה חרם כלפי טליה או לא בהקשר למה שטענה היום אחותה של טליה באולפן והתשובות היו מאוד מעורבות.

 

אחת הגולשות כתבה:“די אנשים! אתם משתמשים בחרם כיאלו זו מילה פשוטה וקלה. אולי לטליה היה קשה בתחילה באח הגדול, אולי היא נכנסה לסיטואציה לא ככ פשוטה. אבל חרם? מעולם לא היה. אופק היה שם, קאזם, ריוואה, דינה, מרינה היא לאט התחברה לשחף ועם הזמן גם למתמודדים אחרים. זה שהתחלה הייתה לה קשה, זה שלה. די להשתמש במושג ׳חרם׳ בכזו קלות ובכזו חופשיות.”

 

ומנגד היו לא מעט תגובות שמחזקו את הטענות לחרם:“כל מי שרואה ערוץ 26 ויש לו בינה ורגישות חברתית חד משמעי היה חרם ומידור ברמה הכי מכוערת שיש”. אך גם תגובות עם סלידה מוחלטת לשימוש במילה חרם:“משתמשת במילה חרם בזילות כזאת!!! זה שמתמודד או שניים לא התחברו אליה זה לא נקרא חרם!!! מסכנים אלו שבאמת עוברים חרם!!!”

Subscribe
Notify of
155 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
פנינה
1 שנים

ברור שהיה חרם , לאורך כל
התכנית בחסותה האדיבה של בר

דורית
1 שנים

מה רצית שתגיד? בוודאי שהיה שם חרם! דיאן בפה מלא אמרה בואו נתעלם ממנה, לא נדבר איתה! קאזם בישיבת דיירים אמר להם תתביישו לכם כולכם על ההתנהגות הזו. ריוואה הזהירה את שרין שלא תשתתף בחרם. לעלות כולם כל הנשים כולל החדשות שנכנסו בכניסה השניה לנסט ולא לומר לטליה לבוא זה נקרא לעשות חרם במלוא מובן המילה!

עדי
1 שנים

היה נידוי ועוד איך בעיקר מהבנות דיאן בר ושרין.אני זוכרת שאחרי הריב בחדר העישון קאזם אמר לשרין שטליה עומדת לפני חרם ואל לה להשתתף בכך.אפילו קאזם אמר בדו”ח היומי שהוא היחיד שעמד לצידה כשטליה חוותה חרם.אי אפשר להתכחש לכך שלא ספרו אותה בבית וזלזלו בה.