"ניצול מקסימלי של דקות תהילה התחלנו!" אופק לוי עולה בסדנה חדשה והתגובות ברשת לא איחרו לבוא

השמועה אומרת...

זה לא סוד שרבים מיוצאי "האח הגדול" כבר לא אדישים כמו בעבר ומבינים שזמן המסך שקיבלו בתוכנית הריאלטי הנצפית במדינה זו המקפצה הטובה ביותר למכלול של אפשרויות בקידום הקריירה והחיים האישיים. אז אך אפשר לנצל את '15 דקות התהילה' בצורה הטובה ביותר? אם תשאלו את הכוכב והמודח הצעיר אופק לוי, נראה שהייתה לו תוכנית מגירה מצוינת. אבל לא כולם עפו.

שתפו

יוצא "האח הגדול" הטרי אופק לוי הצליח לרגש רבים מהצופים כשחשף בבית "האח הגדול" את החרם שעבר בצעירותו. אחרים רשמו לכף זכות את האינטליגנציה והרהיטות שלו ביחס לגילו הצעיר. ואילו אחרים זכרו לו את המתקפה על טליה וכינו אותו שחקן בכל פעם שפרק בחדר האח.

 

אך נראה ששבועיים לאחר הדחתו מהבית המפורסם ביום ה-82, לצד שרין ומרינה. והוא כבר לגמרי מוכן לתוכנית שאחרי הריאלטי. המציא את עצמו מחדש בלוק מחוספס יותר ויצא בסדנת כתיבה חדשה שפתוחה לקהל הרחב המכונה "יצירה מתחילה ביצר".

"ניצול מקסימלי של דקות תהילה התחלנו!" אופק לוי עולה בסדנה חדשה והביקורת ברשת לא איחרו לבוא
אופק לוי והלוק המחוספס לצד מרינה, דיאן וקאזם

כזכור, אופק הזכיר לא פעם את פועלו כמחזאי ואף זכה בפרס נשיא המדינה כמשפיע ביותר בתיאטרון הישראלי לשנת 2018. ועכשיו, תמורת 1,900 ש"ח גם אתם תוכלו להשתתף בסדנה החדשה בת ארבע המפגשים שלו.

 

אך לצד הפרגונים ברשתות החברתיות מהמעריצים, החברים והמשפחה. היו גם כאלה שהחליטו לקחת את זה לכיוון ביקורתי יותר. בקבוצת הפייסבוק "כמעט מפורסמים" שיתף אחד החברים את פרסום הסדנה מהסטורי של אופק וכתב:"ניצול מקסימלי של דקות תהילה התחלנו! למתעניינים, מחיר מוזל בעלות של 1900 שקלים בלבד (!) להרשמה המוקדמת".

אופק במחזה "וכשנמות, הכל יחלוף"

התגובות בעקיצות לא איחרו להגיע:"למה זה נראה כאילו הוא ומעיין אדם חולקים מעצב גרפי כמו גם רעיונות מבריקים.". כותבת נוספת הוסיפה רמיזה לשיח שלו מול טליה בעקיצה משלה:"מחבר הטקסט המוערך 'תתבוססי קטנה'". כותבת נוספת הוסיפה:"בן 21. אין פאקינג בושה בעולם".

אופק במחזה "פסיכו-לוג"

מנגד, אופק זכה גם לפרגון של אחד הבמאים המוערכים בתעשייה, צדי צרפתי למחזה שלו "פסיכו-לוג". באתר רכישת הכרטיסים לסדנה צורפה הביקורת החיובית :"התמוגגתי. אין כמו להיות נוכח בגילוי ראשוני של כישרון, כזה שאתה בטוח שעם השנים אתה תוכל לומר, ׳אני עוד ראיתי אותו כשהוא רק התחיל…׳. אז התמזל מזלי והגעתי לאולם תאטרון ׳צוותא׳ לצפות בהצגה ׳פסיכו-לוג׳ של אופק לוי מבלי שיהיה לי מושג מי הוא. רק ידעתי שהוא שחקן, נער שחולם לשחק. כשהגעתי, לאחר כמה בירורים, הבנתי שהוא גם המחזאי, וכשנכנסתי להצגה הבנתי שהוא גם הבמאי. אז כן, ישבתי והתמוגגתי. אופק לוי, עומד על הבמה בצורה שמרתקת ומרגשת אותך בנוכחות בימתית חזקה ומסקרנת. המחזה חושפני ואמיץ, והצגה מטלטלת אותך. את הערב הזה אני עוד אזכור… ואני בטוח שנשמע על אופק לוי עוד הרבה, אבל אני הייתי בין הראשונים".

 

44 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דנה
15 ימים

בהצלחה לאופק! אכן בחור מוכשר, כושר התבטאות מדהים , נראה מטבעו סקרן .
בוגר לגילו.

רון
15 ימים

לא אתפלא אם חולי הנפש של טליה ירדפו אותו עוד כמה שנים טובות, פסיכופתים.

גיל(י)
15 ימים

חלאס! נגמרת העונה