"מישהו שם נרדם בקונטרול": הטעות שהצופים קלטו בשידור ותעלה ביוקר לאילנה?

"מישהו שם נרדם בקונטרול": הפאדיחה שהצופים קלטו בשידור ותעלה ביוקר לאילנה?

השמועה אומרת...

ארבעה ימים לפני גמר "האח הגדול" ונראה שלמרות שהרפתקאות הדיירים בערוץ הלייב, לא הכי מעוררות עניין בשבוע האחרון לריאלטי. מספר לא קטן של צופים ממוקדים וחדי עין קלטו טעות בשקופית ההצבעה לדיירים. לאן נעלמה אילנה?

שתפו

לפני כשלושה ימים, בהדחה האחרונה של העונה. הייתה זאת ריוואה שלא הצליחה לתפוס את המקום האחרון בגמר ומצאה את עצמה בתור המודחת ה-18 והסופית של העונה. אך האם מישהו כבר תכנן שהיא תקבל מקום בגמר?

 

במהלך שידור ערוץ 26 היום בצהריים. הצופים שאינם מוותרים אפילו על זמן המסך שמקבלת הבריכה העונה קלטו שקופית הצבעה לדיירים שהעפילו לגמר הגדול. אך לתדהמתם, שמה של אילנה לא הופיעה לצד שמות הדיירים האחרים. ובמקומה הוצבה שקופית הצבעה לריוואה.

"מישהו שם נרדם בקונטרול": הטעות שהצופים קלטו בשידור ותעלה ביוקר לאילנה?
כבר בחוץ, אבל לא לפי שקופית ההצבעה לה בגמר

ריוואה אומנם הייתה מאוד חזקה בסקרים ורבים כבר היו בטוחים שהיא בגמר. אולי גם מישהו מבפנים חשב כך? ככל הנראה מדובר בשגיאה טכנית לא מכוונת שכבר הספקנו לראות בערוץ הלייב גם בעונות הקודמות.

"מישהו שם נרדם בקונטרול": הטעות שהצופים קלטו בשידור ותעלה ביוקר לאילנה?
השקופית עם ההצבעה לריוואה במקום אילנה בגמר מתוך ערוץ 26

אז האם לשקופית השגויה הזאת תוביל בה ריוואה תפסה את מקומה של אילנה בהצבעות לגמר יהיו השלכות? התגובות ברשת לנושא הספיקו לעלות לפורומים וגם לגולשים היה מה להגיד בנושא.

 

אחד הגולשים כתב:"זה ברור שעכשיו בתוכנית הערב הם יודיעו על איפוס ההצבעות ופתיחתם מחדש.. איזה פאדיחה..". גולשת נוספת התבדחה:"לפחות העורכים יודעים שריוואה הייתה זאת שצריכה להיות בגמר".

"מישהו שם נרדם בקונטרול": הטעות שהצופים קלטו בשידור ותעלה ביוקר לאילנה?
יהיו לכך השלכות ואולי לבסוף אפילו חיוביות?

גולש נוסף כתב בתגובה לשגיאה בשקופית:"זה כל עונה קורה והם עושים את זה כדי שיחשבו שהם 'אמינים' והכינו כזה לכל סוג המודחים רק שהפעם יצאה פשלה כי אילנה הייתה חסינה וקיבלה כרטיס לגמר".

206 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
האח הגדול הביתה
14 ימים

עובדים עלינו יופי הם קובעים הכל ולא הצופים לנתנאל הם נתנו את האוטו ולבר יתנו את המיליון וממש לא צריך משקפת כדי לראות שהם יקירי ההפקה

חן
14 ימים

בר ערסית שמתנהגת בביריונות.כל הזמן לא מפסיקה להרעיל נגד טליה ושחף ….בוודאי גם היום הערסית ,הקנאית נכנסה לחדרו של האח,לתת מונולוג ולהתמסכן.מביאה אנרגיה שלילית .

דן
14 ימים

כרטיס לגמר זה סתם רמאות, אילנה חמודה אבל אין לה מקום בגמר