חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
רגע לפני הגמר: בר מתפוצצת על טליה ושחף "שחקנים עלובים שרק יודעים לדבר למצלמות!"

רגע לפני הגמר: בר מתפוצצת על טליה ושחף “שחקנים עלובים שרק יודעים לדבר למצלמות!”

השמועה אומרת...

אם חשבתם שארבעה ימים בלבד לפני גמר “האח הגדול”, הדיירים כבר התעייפו מסאגת המריבות והסצינות שיכולות להרכיב פרק בשרני שלא כולל רק בטן גב וקוצי מוצי של שישיית הפיינליסטים אז נראה שבר כהן שוב הצליחה לספק את הסחורה – בין אם רציתם או לא.

שתפו

בזמן שבשידור הפרק האחרון הדיירים היו באווירה מפויסת של “סוף מסלול”, ולכל אחד מהם הוצגו אבני הדרך שלהם מהעונה כולל מפגשים מרגשים עם בני המשפחה שזכו לפרגונים מהדיירים שאיתם גם פחות הסתדרו במהלך העונה, בבית שוב ניצתה אש.

 

והפעם על הפרק: בר חטפה עצבים על שחף לאחר שזה לקח לטענתה קרדיט על ניקוי הכלים שהיא עשתה לגמרי בעצמה, ונראה שההתערבות של טליה שזרקה לכיוונה שתפסיק רק חיממה אותה עוד יותר.

רגע לפני הגמר: בר מתפוצצת על טליה ושחף "שחקנים עלובים שרק יודעים לדבר למצלמות!"
“הוא יודע גם מה מדליק אותי” – עצבן אותה בכוונה?

בר התפוצצה בחדר השינה:“תראי את הילד בן 6 הזה, המטומטם הזה(שחף). קולטת מה הוא אומר לי? אני שוטפת לו את כל הכלים. מנקה לו את כל מה שהוא עשה עם הדגים. הוא יוצא אומר לי ניקיתי! את קולטת? אני לא יכולה כבר עם השחקנים העלובים האלה. שחקנים עלובים שרק יודעים לדבר למצלמות כל היום!”

 

והמשיכה:“ועשיתי ועשיתי, רק שמצלמים אותם. שני שחקנים. רק יודעים לעשות כשהמצלמות מצלמות. שחקנים עלובים. כי את הדבק על השיש אף אחד לא רואה. אז עושים כאילו עושים כלים! והיא באה אלי ‘די בר די!” יאללה י’שחקנית של שקל וחצי. קורבנית, כל היום עם ה’די די די’ יאללה!”

רגע לפני הגמר: בר מתפוצצת על טליה ושחף "שחקנים עלובים שרק יודעים לדבר למצלמות!"
לא הצליחה לשחרר את העצבים לטליה רגע לפני הגמר

והמשיכה לצאת על טליה בטענה שהיא הביאה אותה לאן שהגיע בתוכנית: “זאת שהגיעה לפה בגלל שאני לא יכולה לשתוק. כל הסיטואציה הזאת וכל מה שיש בי החרא הזה שיש בי, זה מה שנתן פה לכמה אנשים לצאת טוב!”

 

והמשיכה לצאת על שחף:“הוא(שחף) אומר לי ‘אמרת לאליאב שאת לא עושה כלים!’ מה?! מה קשור אליאב?? עונה שלמה לא תעשי מה שאני עשיתי. אני לא יכולה נתנאל הוא מביא לי עצבים”

רגע לפני הגמר: בר מתפוצצת על טליה ושחף "שחקנים עלובים שרק יודעים לדבר למצלמות!"
בר ברגע של עצבים על שחף וטליה מול נתנאל שהצדיק אותה

וזה לא נגמר שם, בר המשיכה בטענה שהמעשים של טליה הם משחקיים למצלמות:“אתה רואה ואתה שותק, והדאווינים והמשחקים ו’אני לא משקרת, אני לא זה ואני לא מבקשת.’ דיי! אני לא יכולה כבר שיגמר! שיגמר! הגענו לגמר אז המסכנה הזאת  מבקשת ממנה שקט כל הלילה, אבל את זה לא מצלמים נתנאל! זה לא להביא עוגה ביום הולדת!”

 

@shmua.comרגע לפני הגמר: בר מתפוצצת על שחף וטליה! “שני שחקנים עלובים”♬ original sound שמועה בידור

רגע לפני הגמר: בר מתפוצצת על טליה ושחף "שחקנים עלובים שרק יודעים לדבר למצלמות!"
מודעות עצמית זה חשוב. בר מתוך האודישן

 

ברשת התחוללה סערה בעקבות היציאה הזאת של בר נגד שחף וטליה עם תגובות מכאן ומכאן. אחת המגיבות כתבה:“מקלקלת לכולם את הימים האחרונים היא חייבת שליטה בכעסים שלה מתנהגת כמו אחוזת עמוק משהו באמת לא בסדר כולם פוחדים מהפה שלה והאח במקום להרגיע שותק נתנאל יצאת פיתה וגם רכלן צבוע”

 

מנגד בר זכתה גם לחיזוקים:“שמעתם מה שחף אמר שהוא יודע שלא היה בסדר כלפיה וביקש סליחה……חבל שהיום חזר לסורו…הוא עשה בכוונה להרגיז את בר כי הוא יודע שהיא חזקה ורצה שתתפרץ…שחף יש אנשים שרואים מעבר …וזו האסטרטגיה שלך כי אתה חכם ויודע שבר אשה דעתנית…חזקה…מקווה שפשוט לא תצליח במזימה וגם אחרים יראו את זה”

 

אז בצד של מי אתם: שחף וטליה או בר? דברו אלינו בתגובות למטה!

Subscribe
Notify of
guest
260 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
חן
חן
1 שנים

מה יש להעריץ בבר?? את ההתנהגויות הנובעות מרוע טהור,את התנועות עם הידיים,את הפה ג’ורה,את הבכי ללא דמעות? את צעקות האימה? את ההתלהמות והריבים על הסיגריות?….זאת דמות לניצחון??….בר ההפך הגמור ממודל להערצה!!!!

רווית
רווית
1 שנים

בר צבועה וקנאית,תפסה את שחף כאובייקט ופתחה עליו בצווחות וצעקות על שטיפת כלים…..הקנאה בשחף וטליה מעבירים אותה על דעתה….זקוקה דחוף לכדור הרגעה ….. ונתנאל יושב לידה ומלבה את האש….בושה!!!!

אילנה רוזיליו
אילנה רוזיליו
1 שנים

בר מתחילה להרגיש שכנראה המיליון לא שלה ,קנאית עלובה בטליה ,ומנסה להוריד את טליה לקראת הסוף ,לא יעזור לה
טליה הכי ראויה לנצח.